Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 244 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 4867

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #2401 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Uite de-aia inainte de a intra in sala de cinema la vreun film, imi repet in minte "e un ***, e un *** de film" si astfel voi fi placut surprins. Works every time. (mai putin atunci cand chiar e un *** de film, dar chiar si-asa, se ridica la asteptarile mele nu?)
    Thanks for the advice

  2. #2402 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Skyline - 7/10
    Nu e stralucit, scenariul e cam varza, dar cateva efecte misto acolo + o poveste asa mai pe "background" cat de cat interesanta fac acest film "vazubil". Inca un sfarsit aiurea, numai de de-astea am parte......

  3. #2403 SP
    Member TheSpider's Avatar
    I Am a Legend (2007) 8/10
    Unul dintre cele mai triste filme pe care l-am vazut...
    O poveste foarte interesanta,un actor principal foarte bun,dar parca prea a fost prima parte(partea mai fara actiune,plictisitoare) foarte detaliata si partea a doua parte(partea importanta) foarte rapida,aproape ca nu realizezi exact ce se intampla,in rest mi-a placut.
    i-am-legend-bigposter.jpg

  4. #2404 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    I Am a Legend (2007) 8/10
    Unul dintre cele mai triste filme pe care l-am vazut...
    O poveste foarte interesanta,un actor principal foarte bun,dar parca prea a fost prima parte(partea mai fara actiune,plictisitoare) foarte detaliata si partea a doua parte(partea importanta) foarte rapida,aproape ca nu realizezi exact ce se intampla,in rest mi-a placut.
    Attachment 88650
    Fixed.

  5. #2405 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e I AM A LEGEND. E simplu I AM LEGEND

  6. #2406 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ups.am gresit

  7. #2407 SP
    Member OxygeN's Avatar
    SAW 1-6
    Foarte bune filmele o poveste destul de complexa si trebuie sa le vezi pe toate cap coada ca sa intelegi bine iar acum urmeaza SAW 7...

  8. #2408 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    300
    best sex movie ever! 10/10
    acum asta e in cazul meu... enjoy
    Attached Images Attached Images 300-168863l.jpg

  9. #2409 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    300
    best sex movie ever! 10/10
    acum asta e in cazul meu... enjoy
    deduc urmatoarele 3 situatii, care nu se exclud reciproc:

    1) ti s-a sculat beton cand ai vazut filmul
    2) ea s-a incalzit foarte bine vizionand filmul
    3) erai singur si te-ai "distrat" foarte bine vizionand filmul

    trebuie sa ma uit si eu mai atent la filmul asta

  10. #2410 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    A văzut şi el nişte sf�rcuri si gata, e sex movie. Sau �ţi plac trupurile bine lucrate ale spartanilor.

  11. #2411 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    nu defapt am facut sex cu prietena pe tot parcursul filmului... de aia am zis ca e un sex movie... scuze daca v-am jignit cu ceva de ati inteles ceva gresit... sorry
    never mind... oricum... la multi ani 2011 si tot ce va doriti pentru anul urmator...

  12. #2412 SP
    Senior Member boga's Avatar
    The Yards - 7/10 - Un thriller foarte ok, putin mai vechi, pe care l-am prins din intamplare pe HBO. Din pacate, actorul principal -> Mark Wahlberg nu prea se ridica la nivelul colegilor sai din rolurile secundare, in special Joaquin Phoenix si Charlize Theron, dar si James Caan /e prea greu sa nu-ti placa James Caan/.
    Attached Images Attached Images 51fc6frbcyl__sl500_aa300_.jpg

  13. #2413 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    nu defapt am facut sex cu prietena pe tot parcursul filmului... de aia am zis ca e un sex movie... scuze daca v-am jignit cu ceva de ati inteles ceva gresit... sorry
    never mind... oricum... la multi ani 2011 si tot ce va doriti pentru anul urmator...
    Tu de fapt asta voiai sa ne zici si nu stiai cum

    ON: Bad Santa - 8/10
    Extraordinar filmul, nu ma asteptam sa-mi placa, chiar ca iti schimba total parerea despre Mosu' lol

  14. #2414 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Tu de fapt asta voiai sa ne zici si nu stiai cum

    ON: Bad Santa - 8/10
    Extraordinar filmul, nu ma asteptam sa-mi placa, chiar ca iti schimba total parerea despre Mosu' lol
    man you are right... sorry

  15. #2415 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Buried - 7.5/10 - Superba ideea si, pe alocuri, prestatia lui Ryan Reynolds. Nu as fi crezut ca tocmai el ar in stare sa o scoata la capat cu un astfel de rol, dar a reusit. Rol secundar bun facut de bricheta, iar conotatiile politice sunt spot on. Finalul, desi oarecum previzibil dupa un anumit punct, te face sa-ti doresti sa fi fost altul.
    Attached Images Attached Images buried-movie-curt-johnson-ryan-reynolds.jpg

  16. #2416 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Shanghai si Buried -

    Ambele filme frumoase; neaparat de vazut.

  17. #2417 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Real Genius - 8/10 - Comedie specifica lui Val Kilmer (uitati-va la Top Secret), cateva exagerari.
    You again? 2/10 - nu m-am putut uita la tot. Film de ala ce-l da pe acasa tv sambata seara.

  18. #2418 SP

  19. #2419 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Nu sunt fan nici Inception nici Matrix (si am vazut toate cele 4 filme). Toate au fost filme foarte bune, dar eu personal nu vad nici cea mai mica asemanare.


    Buried - 8/10



    Stardust - 8.5/10 (Este un must see pentru fanii genului, eu nefiind unul dintre ei. Filmul e bun, cu actori de valoare, de aici si nota.)


    The Truman Show - 9/10

  20. #2420 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    DEATH RACE 2
    10/10
    foarte tare filmul... incepe greut dar pana la final este super... recomand celor care le-a placut primul... Death Race 2 is a prequel to the 2008 film Death Race.
    Attached Images Attached Images death-race-2-926557l.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 244 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts