Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 499 of 499 FirstFirst ... 399 449 489 497 498 499
Results 9,961 to 9,972 of 9972

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9961 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Și la emag

    Sent from my KB2005 using Tapatalk
    Da la altex e gratis transportul.

    ---------- Post added 28-04-2024 at 10:38 ----------

    La altex e la reducere si armored core ps5.

  2. #9962 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si la eMag e gratis daca ai Genius...

  3. #9963 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si la eMag e gratis daca ai Genius...
    Teoretic nu e gratis pentru ca trebuie sa platesti abonamentul genius

  4. #9964 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La 100 lei pe an, daca ai cel putin 10 comenzi mici, devine gratis, mai ales daca primesti multe si ieftine inclusiv la easybox

  5. #9965 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Daca comanzi des de pe eMag sau de te Tazz, este mai mult decat rentabil.
    Eu in ultimul an am avut economii de 850 lei cu genius: 400 lei comenzi de pe eMag si 450 lei de pe Tazz.
    Pretul de 100 lei il amortizezi destul de repede, mai ales ca poti adauga si un al doilea membru din familie care sa beneficieze de abonamentul tau genius.

  6. #9966 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Nu eram nici eu genul care să dea comenzi multe, dar în ultimul an și jumătate am tot comandat câte una și alta. De multe ori au fost mărunțișuri de care aveam nevoie repede și pe care nu am putut să le previn. Până acum am economisit din transport vreo 221 de lei în total, 119 lei doar pe eMag. Ce-mi place cel mai mult este faptul că de multe ori comenzile sunt livrate rapid la EasyBox. Uneori comenzile întârzie din motive diferite, dar din fericire pentru eMag, au întârziat comenzile de care nu aveam nevoie imediată. Ar fi bine ca eMag să aibă mai des jocuri în stoc și să nu mai lase partenerii să le vândă. Practic jocurile sunt în stoc la eMag doar pentru scurt timp după lansare. Am avut surpriza ca eMag să aibă brusc pe stoc ceva care se vindea mult, la interval de vreo oră de la prima căutare (niciodată la jocuri). Gata cu offtopicul

  7. #9967 SP
    Manager paul's Avatar

  8. #9968 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Scuze de off-topic: puteti intra in contul de Genius, si vedeti acolo cat ati economisit (atasez un screenshot de la mine). Tineti cont de faptul ca va ajuta daca luati si via tazz si Fresfhul. De exp. daca aveti Genius pe eMag, primele 4 comenzi pe Freshful sunt cu livrare gratuita si au discount de cate 50 lei fiecare. Numai din cele 4 comenzi la freshful si deja ati scos de 2x banii bagati in Genius.
    Attached Images Attached Images 2024-04-30_154232.png

  9. #9969 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Sorry și eu de offtopic, dar subscriu că Genius de la emag e foarte bun. Mai ales cu beneficiile extinse pe Tazz și Freshfull. Un fel de Prime de la amazon.



    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  10. #9970 SP
    Member Gabby95's Avatar
    https://www.orange.ro/magazin-online...f-war-pd-53052 - GoW 2018 32 lei
    https://www.orange.ro/magazin-online...narok-pd-59229 - GoW Ragnarok 175 lei
    https://www.orange.ro/magazin-online...ction-pd-55849 - Legacy of Thieves 76 lei
    https://www.orange.ro/magazin-online...s-exp-pd-45233 - SHADOW OF COLOSSUS 63 lei
    + Inca cateva jocuri la preturi decente in caz ca e cineva interesat.

  11. #9971 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  12. #9972 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 499 of 499 FirstFirst ... 399 449 489 497 498 499

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 627 Last Post: 10-05-2024, 23:57
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts