Single post: Cum vi s-a parut anul 2015 in materie de gaming pe console?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cum vi s-a parut anul 2015 in materie de gaming pe console?

    Intrucat am mai imbatranit un an si am lasat 2015 in spate, cred ca este cazul sa vedem daca si in materie de gaming (pe console, desigur) jocurile s-au mai maturizat, ori daca nu cumva s-au dus in jos, dand in mintea copiiilor. Prin urmare, e timpul pentru un nou poll cu o intrebare scurta si la obiect: "Cum ti s-a parut anul 2015 din punct de vedere al jocurilor?". Eu unul ma declar multumit, desi trebuie sa recunosc ca in ultimele luni nu prea am mai avut timp de gaming (building a house from scratch is a killer). Poate si din aceasta cauza opinia mea nu conteaza, intrucat au fost mai multe jocuri bune decat timpul meu liber. Dar, opinia voastra conteaza si as vrea sa va ascult (citesc actually) parerile. So, let's do this!

    Pentru mine, The Witcher 3, Fallout 4, Bloodborne si Xenoblade Chronicles X au facut anul asta un an foarte bun. Daca venea si Final Fantasy XV era perfect (dar macar am avut un demo la el). In rest Star Wars Battlefront, MGS V, Mortal Kombat X, Forza Motorsport 6 & Co. au pus punctul pe i. Ar trebui sa-i mai scad un punct anului astuia pentru ca a venit cu o TONA de remake-uri, remaster-uri si alte ciorbe reincalzite. But, it is what it is!

    P.S. Eventual punctati titlurile care v-au facut sa nominalizati anul acesta ca fiind unul bun. Sau invers, titlurile care v-au dezamagit cel mai tare. Nu uitati si de voturile pentru http://www.consolegames.ro/forum/f59...awards-2015-a/ la care OEE a muncit serios. Senc iu!
    Attached Images Attached Images 2015_gaming.jpg