Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Single post: Help SAMSUNG UE40JU6440

  1. #9 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am ales sa postez aici pentru a nu mai deschide alt thread

    LED SAMSUNG UE32J5100

    A aparut o defectiune la portul HDMI 1, isi pierde culorile, ramanand ecranul alb-negru pentru circa 5-6 secunde in repetate randuri.
    Tv este inca in garantie 1 an(Altex). Am fost astazi la un centru de reparatii tv (cica service samsung din orasul meu).I-am explicat problema si domnul acela in prima faza a inceput sa-mi explice cum trebuie sa fac comutarea corecta la sursa HDMI.
    I-am spus ca totul s-a facut corespunzator si mi-a zis sa aduc produsul a doua zi.Am un sentiment ca voi ramane cu problema nerezolvata, parea cam nedumerit domnul acela.
    Vreau sa stiu ce sanse sunt sa mi-l repare si daca pot cere inlocuire produs(in imposibilitatea de a se repara) ? Ma astept sa ma abureasca si doresc sa-mi cunosc drepturile de consumator.
    Attached Images Attached Images 5100-frontal.jpg