Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
@mazssj total corect ce ai spus tu. In momentul in care se face share de gold, cel care nu are gold pe contul personal nu poate beneficia de reducerile gold, de jocurile gratuite...(PE CONTUL LUI), poate beneficia doar de acces la online si partychat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
daca faci account sharing beneficiezi si de gold si de orice subscriptie mai e platita,desigur si de jocurile digitale(nu doar alea platite ci si cele de la games with gold,de jocurile ea access daca are platita aceea subscriptie,de xbox game pass daca are platita aceea subscriptie)

testat de mine acum 1 minut
eu daca descarc un joc cumparat mi se va descarca automat si pe cealalta consola
la games with gold nu sunt sigur dar parca tot automat
in schimb la xbox game pass nu e automat dar daca te duci in store si stii ca e joc de la subscriptia asta il poti downloada doar ca trebuie sa faci tu manual
am testat cu fuzion frenzy

voi spuneti gamesharing fiindca va doare de jocuri dar corect spus e account sharing fiindca tot ce tine de continut digital pe cont poate fi sharuit(jocuri,subscriptii,aplicatii platite).probabil si filmele cumparate dar nu am testat asa ceva