Mclaren-ul F1 e disponibil de azi de dimineata la licitatii la modesta suma de 20 de milioane de credite! Sariti pe el!!! O singura data am vazut masina la licitatii acum 2 ani si n-am putut sa fac creditele sa o iau atunci. Am impresia ca maxim de doua ori pe an apare

Iar pentru Xander : Vezi ca e un Aston Martin DP-100 VGT care rupi cu el. Ii bagi ceva balast sa fie mai grea, sub PP700 si poti participa la cursele World Touring Car 700 cu el sau direct pneuri de ploaie. Sunt curse care platesc bine, Le Mans ramane preferatul meu: 30 de minute, 825.000 credite - daca nu ii lovesti pe ceilalti. Iar cu Aston Martin-ul asta ii lasi in urma cu mai bine de 1 lap. Cea mai tare masina din gama PP700, rezervorul tine cu tine - am scos si 5 lap-uri la LeMans de mers lean si uneori neaccelerand - 4 minute si 12 secunde in medie per lap, are un sound bestial si se manevreaza super. Am aproape 300 de masini, cateva le folosesc des. Aston Martinul asta si Mercedes Benz CLK- LM la PP800 (de la licitatii si e vreo 5-6 milioane de credite). Ar mai fi Ferrari VGT care e disponibil imediat, doar 1 milion costa si e o nebunie de prototip. Fara rival din partea CPU daca le ai pe astea 3 in garaj. Daca nu joci online sa ai BOP-ul activat de fac masinile egale, cand joci curse lungi cele mai bune masini sunt cele care au rezervor de durata, nu stai tot timpul sa intri la boxe....
Sunt multe optiuni, destui monstri (Aston Martin Valkyrie) insa daca vrei sa te distrezi trebuie sa investesti si nitel timp.

As face un top cu ele