Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Am avut precomanda la primul si am renuntat la el dupa cateva ore de joaca. Nu doar ca era greu (aia stiam si ma asteptam) dar parca dadusem de multe probleme tehnice + schema de control cu care nu ma puteam obisnui dupa multe ore deja.
Din pacate nu m-am mai intors la joc, desi am prieteni care l-au terminat de mai multe ori.

Tin minte ca pentru atunci, tindea spre realism grafic, lucru la care asta pare ca a renuntat.

Nimic, din ce au aratat aseara, nu mi-a atras interesul macar. Din punctul meu de vedere, sunt multe alte jocuri excelente care s-au oprit dupa un joc si care ar merita o continuare...

Anywho, poate o sa-mi dovedeasca contrariul. Cine stie ce super joc vor scoate acum.
Si eu l-am incercat la lansare si nu mi-a placut, n-am inteles nimic dupa ce m-am chinuit o ora sa ii fur unuia o chestie din casa si ori failam lockpick ori ma prindea ori ma fugareau cainii.

Dar l-am reincercat la vreo 2 ani dupa si m-a prins instant, l-am adorat la maxim. Nu stiu ce-a facut diferenta, cred ca eram eu intr-o alta stare de spirit, dar l-am jucat pe nerasuflate. Singura mea problema cu jocul e ca devine muuult prea usor de la un punct in colo, economia era cam sparta si deveneai ultimul bogatan iar pe la jumatea jocului deja aveam cel mai bun gear posibil. Prinsesem si combatul cum functioneaza si eram efectiv unstoppable. Sper sa fie mai ok aici.