Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 55 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #601 SP
    Junior Member ShadowXDarK's Avatar
    multumesc oricum o sa ma mai interesez

    ---------- Post added 22-06-2010 at 02:32 PM ----------

    frate-miu are un psp si avem retele wirelles in casa si nu poate sa se conecteze la retea (nu stie cum) si sa joace in MP pe psp daka puteti sami ziceti si cum?

  2. #602 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Poate te ajuta filmuletul acesta cu conectarea:

  3. #603 SP
    Junior Member ShadowXDarK's Avatar
    thx pt tutorial il incerc acum

  4. #604 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Visual overload: Sony's E3 PSP lineup | Joystiq
    Apart from God of War: Ghost of Sparta and some key third-party games, the PSP's lineup at E3 wasn't exactly exceptional. The surprises for Sony's handheld this year were few and far between -- except, perhaps, EyePet PSP, which continues SCEE's penchant for augmented reality games. Check out all the trailers after the break.


    ---------- Post added 23-06-2010 at 08:46 PM ----------

    DC Comics joins PlayStation Network Digital Comics service | Joystiq
    A major new player has been added to PSP's digital comics reader. DC Comics will begin distributing its comics via the PlayStation Store starting today, with an initial selection of over 80 comics priced from $0.99 to $2.99. Some of the offerings include: Batman: Hush, Green Lantern: Rebirth, God of War, Resistance, and Superman/Batman. A free 10-page preview of Superman #700 (pictured) will be available to download, as well.

  5. #605 SP
    Junior Member heroine10's Avatar
    cine vrea sa imi vanda o baterie de psp de 1200 mah va roog mult cautatima la ioana_nuki96

    ---------- Post added 26-06-2010 at 08:29 PM ----------

    cine vrea sa imi vanda o baterie de psp de 1200 mah va roog mult cautatima la ioana_nuki96

  6. #606 SP
    Manager paul's Avatar

  7. #607 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by Memmorex View Post
    Am sa`l incerc.Sa speram ca nu o sa brickuiesc nimic .

    LATER EDIT : A mers sa bag 5.03 Prometheus dar ModNation si Naruto Shippuden Ultimate Ninja Heroes 3 tot nu merg...Vreo sugestie?
    Cumpara jocurile de la magazin -

    Daca va prind ca mai discutati despre cum se ruleaza jocurile pe consola modata va banez direct.

  8. #608 SP
    Junior Member Memmorex's Avatar
    Ok,greseala mea.Dar ai putea sa imi spui si mie ce pot sa fac daca nu merge nicio aplicatie noua cu CFW`u de acum?

  9. #609 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Daca va prind ca mai discutati despre cum se ruleaza jocurile pe consola modata va banez direct.
    Ok,scuze.

    @Memmorex:Ai id-ul meu mai jos,daca ai vreo nelamurire vorbim pe mess.

  10. #610 SP
    Junior Member BoTeAlE's Avatar

    Am o problema la PSP 3004 !!!!!

    Buna ziua, am primit un psp 3004 nou nout din belgia. Odata jucam pe el FIFA 07 cand era la incarcat , deodata mi sa blocat jocu asa ca i-am scos acumulatoru. Acuma merge sa il deschid dar cand bag un UMD cu un joc nu mi-l citeste. Ma puteti ajuta ?


    Multumesc anticipat.

  11. #611 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu mai este un zvon - daca faceti update la 6.30 si grupati foldere din sectiunea GAMES veti descoperii ca apar 2 foldere noi

    PC Engine
    Neo-Geo

    Exact ca in poza de mai sus.

    Sincer - CAN'T WAIT !!! - sa apara pe PSN.

    PS: sa speram ca preturile sunt decente.

  12. #612 SP
    Member verde's Avatar
    vai de capul meu! ce jocuri vor fi acelea "pc engine"? cumva mario ,bomberman ,etc?

  13. #613 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    In general shootere, dar si platformere sau RPG uri.

    TurboGrafx-16 - Wikipedia, the free encyclopedia

    Cele mai bune jocuri pentru aceasta consola le poti vedea aici


  14. #614 SP
    Member klausn's Avatar
    Salut,am o mare problema,am primit de la un prieten,un PSP 1000 (asa scrie dupa baterie),si am un cablu cu mini usb,sitit voi http://www.game-land.ro/images/usb_mini_usb.jpg ,insa,il conectez la PC,la PSP,si nimic,nu se aprinde,ce pot face? Vreau macar sa vad daca functioneaza,daca as stii 100% as cumpara un incarcator,el nu stie de chestiile astea,mi l-a dat ca o zis ca nare ce face cu el...

    Va rog mult sa ma ajutati.

  15. #615 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Pei tu l-ai bagat si atat?Dute la settings si la USB Connection...Cand o sa fie gata o sa-ti scrie USB Mode.

  16. #616 SP
    Member klausn's Avatar
    Problema ca,PSP-ul,a mers perfect (acu cateva zile),pana ce s-a descarcat complet. De atunci nu l-am mai putut incarca,n-am avut nici cu ce sincer,am doar acest cablu si credeam ca se poate incarca...

  17. #617 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Pei zi asa...Se poate incarca la USB dar in cazul tau nu.In primul rand trebuie setat pe USB Charge,si cum nu mai ai baterie nu se poate sti daca e setat sau nu,si in al doile rand trebuie sa mergi la USB Connection ca sa-l incarci...Daca nici nu se mai poate deschide PSP-ul..Trebuie deci sa-ti iei un incarcator.

  18. #618 SP
    Member klausn's Avatar
    Hm,si incarcatorul trebuie anume pentru acest model?
    Unde as gasi mai ieftin si bun?

  19. #619 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Nu trebuie unul special.Exista doar un fel de incarcator si se potriveste la toate modelele...De unde poti cumpara nu stiu..Vorbeste cu Donely poate are el.

  20. #620 SP
    Member klausn's Avatar
    Va rog frumos help mee!! Am reusit sa il incarc putin la cineva,l-am adus acasa,si l-am conectat la usb,merge perfect,dar cum il incarc la usb? unde dau,ca apare doar ca este pe USB mode,nu pot da nicaieri pe usb charging !! Va rog help me fast !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 55 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts