Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 64 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #1161 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Cat esti de bun la jocul acela,de ex. FIFA12 sau BATTLEFIELD sau GT5...

  2. #1162 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    iata povestea romanului de pe primul loc in FIWC
    Faza grupelor s-a incheiat, iar cei doi jucatori romani prezenti in competitie s-au calificat in faza eliminatorie a turneului. Ambii reprezentanti ai Romaniei au facut cu brio fata testului la care au fost supusi de-a lungul meciurilor din grupe. Niciunul dintre ei nu a fost invins in cele trei meciuri disputate. Atat, Ovidiu 'Ovvy' Patrascu (cunoscut publicului din Romania pentru prima medalie obtinuta de un jucator de FIFA la World Cyber Games in 2006 si castigator al primelor doua sezoane de ESL Pro Series din Romania) cat si George 'Cold-Blood' Gabriel vor juca in urmatoarea faza, cu sanse mari de a se intalni abia in finala.

    George 'Cold-Blood' Gabriel s-a calificat in runda doi a fazei eliminatorii, el fiind ocupantul primului loc in grupa sa. Ovidiu 'Ovvy' Patrascu va da piept in runda intai a play off-ului cu jucatorul german, Pascal 'Pari' Rimbach. Ovidiu s-a clasat pe locul doi in grupa lui, la egalitate de puncte cu primul loc insa cu un golaveraj mai slab.

    Despre primul sau meci in faza eliminatorie, 'Ovvy' a declarat: "Este un meci destul de echilibrat, 'Pari' este un jucator foarte bun , sper sa fac reusesc un meci cat mai bun si sa ma calific fara probleme."

    Meciurile sunt programate sa inceapa pe 11 mai de la ora 21:00 si se pot juca inclusiv pana la etapa urmatoare.

  3. #1163 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Ionut,hai sa iti spun si eu dece nu il suport pe acest om.In 2008 am jucat intr-o cupa pe ESL contra lui,am castigat iar dupa meci omu asta mi-a demonstrat ca este nesimtit...Ma injura etc...etc.Daca vrei respect ai nevoie si de un caracter pe masura talentului...

  4. #1164 SP
    Senior Member tray's Avatar
    la fel am patit si eu cu marele jucator Jepcaru, exact la fel

  5. #1165 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    +10 tray.Ai perfecta dreptate.Vechea echipa TEG Fifa.Singuru pentru care am un respect deosebit este Bigdaddy.

  6. #1166 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Poate asa este,de jucat n-am jucat cu el desi as vrea sa-i dau o lectie de FIFA,mie mi-a raspuns la mesaj,a fost politicos tipul,nu sunt fan ovvy,sunt fan fotbal,tin cu oricine care ne reprezinta tara,in mediul virtual cat si in mediul real.Totusi cred ca cei care joaca asa bine nu pot avea decat custom formations

  7. #1167 SP
    Junior Member gaBro's Avatar
    dintre cei care se joaca fifa ultimate team...poate sami spuna si mie cineva de ce silver players sunt mult mai scumpi decat cei gold??

  8. #1168 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Nu sunt toti silver players scumpi.De obicei cei din Anglia si Brazilia sunt scumpi (pace 90+).

  9. #1169 SP
    Junior Member gaBro's Avatar
    nu cred ca diferenta de pret este data de pace.m-am referit la cei rari cu rating de 70-74

  10. #1170 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Ai intrebat...si eu ti-am raspuns.Diferenta o face pace-ul si tara.
    Eu nu am silver....asta este echipa mea http://www.ea.com/intl/football/fifa...#bcNFEbr0bdvi1

  11. #1171 SP
    Junior Member gaBro's Avatar
    atunci de ce sunt jucatori gold cu pace mare si mai ieftini decat cei silver..cu aceesi nationalitate liga etc..
    sunt jucatori gold cu pace 90+ care se vand cu 1000 coins si jucatori gen emile heskey care sunt peste 10k

  12. #1172 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by gaBro View Post
    atunci de ce sunt jucatori gold cu pace mare si mai ieftini decat cei silver..cu aceesi nationalitate liga etc..
    sunt jucatori gold cu pace 90+ care se vand cu 1000 coins si jucatori gen emile heskey care sunt peste 10k
    Cred ca pentru a participa la turnee online unde se cer numai jucatori silver si sa faci diferenta acolo.

    ---------- Post added 11-05-2012 at 12:23 PM ----------

    Quote Originally Posted by gaBro View Post
    atunci de ce sunt jucatori gold cu pace mare si mai ieftini decat cei silver..cu aceesi nationalitate liga etc..
    sunt jucatori gold cu pace 90+ care se vand cu 1000 coins si jucatori gen emile heskey care sunt peste 10k
    De exemplu, la Ribery si Robben: Ribery costa undeva pe la 80k, iar Robben undeva pe la 300k, ceea ce e aberant.

  13. #1173 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Jucatorii din TOTW sau TOTY sunt mai scumpi decat restul. Un jucator care in varianta normala are valoare de 1.500 poate avea in varianta TOTW valoare de 12.000.

  14. #1174 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    sa ma pis pe uptade-ul mm de ea. acum in absolut fiecare meci pe care il joc la h2hs dupa ce trec in avantaj incepe lagul. daca printr=un miracol reusesc sa rezist, nu e o problema, exista o solutie: freeze

  15. #1175 SP
    Member wampirash's Avatar
    Si eu am patit la fel azi, lag non stop sau dadea freeze.. Totusi eu m-am gandit ca poate a fost weekend si e mai incarcat server-ul. Eu sper sa nu continue asa pt ca in felul acesta devine mai putin jucabil

  16. #1176 SP
    Ω Pira's Avatar
    Dupa update 1.05, l-am vandut.

  17. #1177 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Cred ca pentru a participa la turnee online unde se cer numai jucatori silver si sa faci diferenta acolo.

    ---------- Post added 11-05-2012 at 12:23 PM ----------



    De exemplu, la Ribery si Robben: Ribery costa undeva pe la 80k, iar Robben undeva pe la 300k, ceea ce e aberant.
    Diferenta dintre Ribery si Robben este destul de mare, am avut echipa la UT cu cei 2 si Robben este foarte bun daca ar avea si 5 star skill moves ar fi probabil cel mai bun jucator din FIFA dupa CR7. Iar ideea cu jucatori silver e urmatoarea ori sunt promovati de ceva Youtuberi faimosi si atunci le cresc pretul enorm ori au 5 star skill moves sau trag de la distanta foarte bine.

  18. #1178 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Diferenta dintre Ribery si Robben este destul de mare, am avut echipa la UT cu cei 2 si Robben este foarte bun daca ar avea si 5 star skill moves ar fi probabil cel mai bun jucator din FIFA dupa CR7. Iar ideea cu jucatori silver e urmatoarea ori sunt promovati de ceva Youtuberi faimosi si atunci le cresc pretul enorm ori au 5 star skill moves sau trag de la distanta foarte bine.
    Exista Ultimate Team Database (The Ultimate Database), care nu stiu de cine e facut, unde gasesti preturile jucatorilor.

    ---------- Post added 13-05-2012 at 06:57 AM ----------

    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Diferenta dintre Ribery si Robben este destul de mare, am avut echipa la UT cu cei 2 si Robben este foarte bun daca ar avea si 5 star skill moves ar fi probabil cel mai bun jucator din FIFA dupa CR7. Iar ideea cu jucatori silver e urmatoarea ori sunt promovati de ceva Youtuberi faimosi si atunci le cresc pretul enorm ori au 5 star skill moves sau trag de la distanta foarte bine.
    Nu zic ca Robben nu ar fi mai bun ca Ribery, eu zic ca Robben nu face 300k coins, pretul lui Ribery fiind pe undeva la 80k coins.

  19. #1179 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Ribery face 30000 ...cu atat l-am luat eu pe XBOX.
    Tocmai am vandut toti jucatorii si am luat packuri in care nu mi-a picat nimic...Acum trebuie sa ma pun iar pe traiding.

  20. #1180 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Exista Ultimate Team Database (The Ultimate Database), care nu stiu de cine e facut, unde gasesti preturile jucatorilor.

    ---------- Post added 13-05-2012 at 06:57 AM ----------



    Nu zic ca Robben nu ar fi mai bun ca Ribery, eu zic ca Robben nu face 300k coins, pretul lui Ribery fiind pe undeva la 80k coins.
    Nu stiu pe ce consola joci Ribery costa in jur de 28k iar Robben in jur de 150k pe xbox.
    Da stiu de Ultimate Database deoarece am facut peste 400k din trade profit, siteul e destul de bun pacat ca de multe ori nu merge.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 64 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts