Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Episodul 16 Qore va fi epic!

  1. #1 SP
    Member Solozaur's Avatar

    Episodul 16 Qore va fi epic!

    In episodul Qore de luna aceasta o sa avem parte pe langa informatii aditionale despre Uncharted 2, Brutal Legend cu Tim Schafer, Gran Turismo pe PSP cu Jay Leno, de invitatie la Public beta-ul MAG ce este programat sa inceapa de pe 17 Septembrie. Aceasta oferta este valabila doar pentru abonatii anuali care sunt deja inscrisi sau care se vor inscrie pana pe 17 Septembrie. Ultima sansa sa va faceti un abonament anual!

    Episodul 16 Qore:

    * UNCHARTED 2: Among Thieves expanded coverage
    * Jay Leno and Gran Turismo PSP
    * Our PSP GO update
    * Brutal Legend with Tim Schaefer
    * MAG Beta invitation
    * UNCHARTED 2 theme
    * DiRT2 demo

    Sursa
    Attached Images Attached Images qoreeee.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Un pret pentru abonament stie cineva?!

  3. #3 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Un pret pentru abonament stie cineva?!
    25$

  4. #4 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Am deja 4 luni de cand sunt abonat Qore si ca impresie pot sa zic ca nu exceleaza prin content, dar faptul ca beneficiezi de beta invite-uri, jocuri gratis, teme si wallpapere il face sa isi merite banii!

  5. #5 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Jocuri gratis ?

  6. #6 SP
    Member Solozaur's Avatar
    PSN games gen Velocity Bowling (daca nu il primeam de la qore nu aflam niciodata cat de fun poate fi), Spyro de Dragon PS1 Classic plus niste jocuri arcade care nu ma atrag pe mine dar poate de altii sunt apreciate!

  7. #7 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, miine de dimineata il iau si eu ca mi-a expirat in august.

  8. #8 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Trebuie neaparat sa iti iei un abonament sau poti sa iti iei decat si un numar ?!

  9. #9 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ai citit stirea macar?

    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Aceasta oferta este valabila doar pentru abonatii anuali care sunt deja inscrisi sau care se vor inscrie pana pe 17 Septembrie.

  10. #10 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Eu nu inteleg ce cauta DiRT 2 Demo in episodul asta, din moment ce e lansat de 1-2 saptamani pe Store.
    Btw, banii dati pe abonamentul anual ii recuperati doar din lucrurile gratuite primite lunar, ca sa nu mai zic de exclusive interviews, previews etc.

  11. #11 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    Eu nu inteleg ce cauta DiRT 2 Demo in episodul asta, din moment ce e lansat de 1-2 saptamani pe Store.
    Btw, banii dati pe abonamentul anual ii recuperati doar din lucrurile gratuite primite lunar, ca sa nu mai zic de exclusive interviews, previews etc.
    Din cate stiu eu, demo-ul la DiRT 2 nu a aparut decat pe UK Store. Se pare ca pe US Store o sa fie o perioada exclusiv Qore.

  12. #12 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Scuze, am citit-o, dar am facut postul mai incolo si am uitat . Imi cer scuze. Unde te poti abona ?!

  13. #13 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pai daca nu esti abonat atunci, in momentul in care se face update-ul pe PSN US, intri si alegi Qore Annual in loc de Episode 16. Il platesti si downloadezi episodul, dupa care, lunile urmatoare, te duci de fiecare data in lista de downloads si iti apare episodul nou acolo.

  14. #14 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Din cate stiu eu, demo-ul la DiRT 2 nu a aparut decat pe UK Store. Se pare ca pe US Store o sa fie o perioada exclusiv Qore.
    dirt 2 e free pe US store de vreo cateva zile....

  15. #15 SP
    Member Vami's Avatar
    Wooo bine ca am abonament !

  16. #16 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    Btw, banii dati pe abonamentul anual ii recuperati doar din lucrurile gratuite primite lunar, ca sa nu mai zic de exclusive interviews, previews etc.
    Mie personal mi se pare o chestie foarte faina Qore-ul acesta, desi nu detin PS3 si invidiez ca 360-ul nu are ceva asemanator.

  17. #17 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    a fost doar 20usd renewal, nu 25. oferta speciala sunt 3 interviuri ref Uncharted 2 (unul cu creative director, unul cu compozitorul si un behind the scenes). apoi tipa ii face o vizita lui tim shaeffer la double fine studios unde ii ia un mic interviu ref brutal legend, iar chinezoaica ii ia un interviu lui jay leno in garajul lui intr-adevar, nu stiu de ce apare dirt 2 demo cind e de citeva zile la liber (inclusiv pe US), iar tema Uncharted 2 e draguta (chiar daca nu e animata). anyway, astept voucheru de beta

  18. #18 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eu sunt foarte dezamagit de tema. Un singur wallpaper, no custom icons, no sounds. Puteau foarte bine sa puna doar wallpaper-ul la download. O asemenea tema se face in 2 minute. Sper ca pe viitor sa includa teme animate in Qore.

    Can't wait for MAG Beta!

  19. #19 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ce epic domne!!!...scump, doar atat. Un demo ce exista deja, o tema fasaita, interviuri...pfff, epic asa ceva?!
    Doamne ce expresii folositi pt. un sfarc d'asta!!!

  20. #20 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Ce epic domne!!!...scump, doar atat. Un demo ce exista deja, o tema fasaita, interviuri...pfff, epic asa ceva?!
    Doamne ce expresii folositi pt. un sfarc d'asta!!!
    ...clar!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Qore By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 33 Last Post: 08-06-2010, 06:51
  2. Demo Valkyria Chronicles in Qore By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 29-09-2008, 03:47
  3. Qore 4 si Motorstorm 2 demo? By Srachi in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 27 Last Post: 16-09-2008, 21:59
  4. Qore - episodul 4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 26-08-2008, 09:33
  5. Qore #3 miine pe PSN By h0stile in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 08-08-2008, 01:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts