Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Demo Gran Turismo 5 pe 17 Decembrie

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Demo Gran Turismo 5 pe 17 Decembrie

    Da ati citit bine, demoul pentru cel mai anticipat joc de racing din istorie va fi disponibil pe PSN atat in Europa cat si in America de Nord pe data de 17 decembrie. Nu va fi un demo cum a fost Prologue, ci un demo cu adevarat, jucatorii avand posibilitatea pentru prima data sa incerce jocul. In Europa, jucatorii vor putea sa intre in concursul "GT Academy Time Trial", unde cei mai buni 20 de jucatori, doar din anumite tari, vor avea sansa sa intre in GT Academy. In aceasta academie cel mai mare fan GT va fi antrenat sa participe la o cursa adevarata European GT4 Cup intr-un Nissan 370Z. In America si Canada castigatorul conucursului va participa la celebrul Indianapolis 500. Acum tot ce ne mai dorim este o data de lansare.

    Attached Images Attached Images demo-gran-turismo-5-pe-17-decembrie.jpg

  2. #2 SP
    Member cosminhards's Avatar
    yey (Scurt si la obiect lol)

    You're the man!

  3. #3 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Se cunoaste ce traseu va fi inclus in demo si eventual ce masini?

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu am gasit nimic despre asa ceva, dar am dat peste un site unde erau afisate regulile concursului, daca e cineva interesat PlayStation.com

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Primim si GT5 si Dantes Inferno (demos) in luna lui Mos Craciun Daca era sa fie si GOW 3 (demo free) era superb.

  6. #6 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Primim si GT5 si Dantes Inferno (demos) in luna lui Mos Craciun Daca era sa fie si GOW 3 (demo free) era superb.
    pai nu stii ca poti sa-l copiezi? thx to renegade124 http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post204084

  7. #7 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    What?! Where?! Who?! Deci ce? De unde? De la cine?

    L.E: AndRewqp mi-ai facut seara fericita. Acum sa vad daca mai merge contul Love you man!

  8. #8 SP
    Junior Member bogoalex's Avatar
    Fa-ti un nou user pe PS3. Si logheaza-te pe psn cu:
    user: [email protected]
    pass: cgames1

    Intra la latest downloads si il descarci. Are 2700mb aproximativ.
    Bafta !

    ---------- Post added 03-12-2009 at 11:00 PM ----------

    Acum am vazut ca ai gasit raspunsul Nu am fost atent.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Good news indeed. Cred ca 2009 a fost un an bun pt. jocuri, dar 2010 se anunta mult mai bun. GOW3, GT5, Dante's Inferno, etc... Woohoo. Si cateva render-uri
    Attached Images Attached Images image_gran_turismo_5-11960-1865_0001.jpg image_gran_turismo_5-11960-1865_0002.jpg image_gran_turismo_5-11960-1865_0003.jpg image_gran_turismo_5-11960-1865_0004.jpg image_gran_turismo_5-11960-1865_0005.jpg image_gran_turismo_5-11960-1865_0006.jpg

  10. #10 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Se pare ca sfarsitul anului 2009 si inceputul lui 2010 ne aduc jocurile cele bune cu masini, am avut pana acum NFS Shift, Forza 3, Dirt 2, si acum urmeaza GT5, chiar ca numai jocuri bune. Trebuie sa caut un PS3 sa imi continui seria de GT neaparat.

  11. #11 SP
    Junior Member Mdude's Avatar
    Holy banana!!! In sfarsit un demo pt GT5 I'm happy now

  12. #12 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Ce aiurea era daca scoteau un Gran Turismo 5 Prologue 2 in loc de demo

  13. #13 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Ce aiurea era daca scoteau un Gran Turismo 5 Prologue 2 in loc de demo
    "Daca" si cu "parca" se plimbau in barca. Daca nu era, parca se ineca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 vine pe 6 Decembrie By Viteza in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 05-12-2013, 23:26
  2. Replies: 0 Last Post: 03-07-2013, 08:47
  3. Demo Bayonetta in Decembrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 23-11-2009, 21:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts