Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 31

Thread: Lansarea Call of Duty: Black Ops in Romania

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Lansarea Call of Duty: Black Ops in Romania

    O alta zi, o alta lansare - Best Distribution impreuna cu Gameshop si alti parteneri ii invita pe iubitorii de FPS-uri incepand cu ora 15 pe data de 9 Noiembrie 2010 in magazinul Media Galaxy din Mall Vitan sa se inarmeze si sa participe la lansarea unui nou joc din seria Call of Duty si anume Black Ops. Razboiul se va tine pe sisteme PC Gigabyte si toti cei care doresc sa participe pot trimite un email la adresa [email protected] ce trebuie sa contina nume, prenume, varsta, numar de telefon si adresa de resedinta... si sa nu uitam, doar cei care au peste 18 ani se pot inscrie. Pentru ca ne-am obisnuit cu premii substantiale, nici de data aceasta nu o sa fim dezamagiti, recompensele celor ce vor participa si vor da dovada de abilitatea de a utiliza o arma cu agerime in momente de stres "maxim" sunt cele de mai jos. Va urez succes si sa speram ca se va strange un mic grup CG ce va domina razboiul virtual.

    Locul I:
    - CALL OF DUTY BLACK OPS PRESTIGE EDITION PS3
    - Casca Plantronics Gamecom Dolby 777 7.1

    Locul II:
    - CALL OF DUTY BLACK OPS HARDENED EDITION PS3
    - Casca Plantronics Gamecom 377

    Locul III:
    - CALL OF DUTY BLACK OPS PC
    - Casca Plantronics Gamecom 367

    Locul IV:
    - CALL OF DUTY BLACK OPS PC
    Attached Images Attached Images black_ops.jpg

  2. #2 SP
    Member zempty's Avatar
    Din cate am vazut la concursurile astea , intotdeauna ajung aceeasi oameni in finale/semi. si deja mi s-a luat ... cei care au mai participat stiu despre ce vorbesc ...

    Edit : @ Kane86 nu ma refer la faptul ca nu ar juca bine , dar din ce am vazut unii isi aleg PC-urile , altii vin cu mousi/paduri de acasa nu crezi ca ar fi mai corect daca toate PC-urile ar fi la fel , iti dau un exemplu la lansarea MOH au fost 6 PC-uri parca si 6 monitoare diferite pe mine de exemplu m-a deranjat chestia asta pentru ca a trebuit sa joc de fiecare data la alt monitor si ma durut capu ...

    Edit 2 : Sa nu mai zic ca a fost dezorganizare totala la acel concurs ...

  3. #3 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    Din cate am vazut la concursurile astea , intotdeauna ajung aceeasi oameni in finale/semi. si deja mi s-a luat ... cei care au mai participat stiu despre ce vorbesc ...
    Nu stiu unde ai vazut tu asta dar avand in vedere ca anul asta concursul e pe PC sigur nu vor ajunge oamenii care au castigat anul trecut, cand a fost pe Xbox360. Iti mai dau un exemplu si lansarea Fifa 2011, unde castigatorii actuali nici nu au participat anul trecut...

    Sunt chiar foarte ok lansarile Gameshop. Diversificate (PC, Xbox360, PS3) si cu surprize care le ofera si celor mai slabi ocazia de a castiga (Fifa - fara assist-uri, COD - harti, arme necunoscute etc..)

    Si chiar daca nu ar fi valabil ce am spus mai sus, nu vad problema. Ar fi normal ca cei mai buni sa ajunga in etapele superioare in mai multi ani daca se mentin.

    ---------- Post added 06-11-2010 at 07:51 PM ----------


    Edit: A eu am participat doar la lansarile cu console care mi s-au parut destul de ok.

  4. #4 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Concursurile astea sunt "distruse" oricum. De ce? Un singur cuvant: Pirateria.

    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Edit: A eu am participat doar la lansarile cu console care mi s-au parut destul de ok.
    Inseamna ca ai lipsit la lansarea Bad Company 2, unde jumatate din cei inscrisi la concurs au fost lasati pe langa, "din lipsa de timp". Ah, am uitat ca ne-am bucurat de talentele pe care si le dadeau cei care isi etalau armele de airsoft de parca erau arme reale. Noroc cu dansatoarele semi-dezbracate care au salvat putin situatia.

    Dintre toate aceste concursuri, la care am fost prezent, cel mai ok a fost cel de la Halo 3.

    Nu vreau sa ma intelegeti gresit. Ma bucura sa vad ca "virusul" gaming ia amploare in Romania si se organizeaza asemena "chestii" din ce in ce mai des, dar totusi, cand vad ca sunt facute doar ca sa fie... nu prea imi pica bine la stomac.

  5. #5 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Iti mai dau un exemplu si lansarea Fifa 2011, unde castigatorii actuali nici nu au participat anul trecut...

    .
    a fost acelasi castigator si la fifa 11 si la world cup

  6. #6 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Concursurile astea sunt "distruse" oricum. De ce? Un singur cuvant: Pirateria.



    Inseamna ca ai lipsit la lansarea Bad Company 2, unde jumatate din cei inscrisi la concurs au fost lasati pe langa, "din lipsa de timp". Ah, am uitat ca ne-am bucurat de talentele pe care si le dadeau cei care isi etalau armele de airsoft de parca erau arme reale. Noroc cu dansatoarele semi-dezbracate care au salvat putin situatia.

    Dintre toate aceste concursuri, la care am fost prezent, cel mai ok a fost cel de la Halo 3.

    Nu vreau sa ma intelegeti gresit. Ma bucura sa vad ca "virusul" gaming ia amploare in Romania si se organizeaza asemena "chestii" din ce in ce mai des, dar totusi, cand vad ca sunt facute doar ca sa fie... nu prea imi pica bine la stomac.
    Pai na sunt concursuri de lansare...lume de tot felul. Pana acuma am fost la NFS, Fifa10, MW2 si Fifa11. Cred ca multi au venit de curiozitate, au venit cu pretenii, au sperat si la un joc....for fun.

    Daca erau Pro mai ziceam dar asa chiar nu am pretentii.

    Edit @angelcrying: Eu ma refeream la ambele . La astea la care am fost eu chiar a fost ok.

  7. #7 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Eu ma refeream la organizare, nu la participanti.

  8. #8 SP
    Member winkus's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Concursurile astea sunt "distruse" oricum. De ce? Un singur cuvant: Pirateria.



    Inseamna ca ai lipsit la lansarea Bad Company 2, unde jumatate din cei inscrisi la concurs au fost lasati pe langa, "din lipsa de timp". Ah, am uitat ca ne-am bucurat de talentele pe care si le dadeau cei care isi etalau armele de airsoft de parca erau arme reale. Noroc cu dansatoarele semi-dezbracate care au salvat putin situatia.

    Dintre toate aceste concursuri, la care am fost prezent, cel mai ok a fost cel de la Halo 3.

    Nu vreau sa ma intelegeti gresit. Ma bucura sa vad ca "virusul" gaming ia amploare in Romania si se organizeaza asemena "chestii" din ce in ce mai des, dar totusi, cand vad ca sunt facute doar ca sa fie... nu prea imi pica bine la stomac.
    Halo 3 mi s-a parut si mie cel mai bine organizat. Si daca nu ma insel a fost chiar printre primele. Amintiri frumoase.....

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu mai am �ncă filmări lol

  10. #10 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Desigur ca voi fi acolo dar... la naiba cu varsta minima!!!

  11. #11 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Ce tare, concursul se tine pe PC si premiile sunt pentru console, makes perfect sense...

  12. #12 SP
    Member televizor's Avatar
    Aaa daca e pe PC nici nu mai vin, nu prea ma descurc cu mouse-ul. Stie cineva daca o sa fie si freebies gen tricouri etc?

  13. #13 SP
    Member zempty's Avatar
    La cel de Medal of Honor s-au dat tricouri ... cred ca si la acesta se va da , avand in vedere ca ambele lansari au aceeasi sponsori si organizatori .

  14. #14 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Iar pentru acele freebies trebuie sa fi oricum inscris sau... toata lumea are o sansa la un tricou?

  15. #15 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Salut,

    Ai fost trecut pe lista participantilor la concursul de lansare a jocului COD Black Ops si esti asteptat marti (9 noiembrie) in magazinul MediaGalaxy din Mall Vitan incepand cu ora 14:30.
    Păcat că se joacă pe PC, sper să nu mă fac de r�s cu mausul �n m�nă

    Cine mai vine de aici?

  16. #16 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Sper pe viitor sa se faca si in alte orase, bafta celor care participa si de pe 9 ne vedem in joc (pe PC)!

  17. #17 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Păcat că se joacă pe PC, sper să nu mă fac de r�s cu mausul �n m�nă

    Cine mai vine de aici?
    Vin eu dude, ca sa-ti tin pumnii

  18. #18 SP
    Member pufy's Avatar
    as veni si eu,doar ca sunt curios cati dintre noi o sa si joace ca ma gandesc ca s-au inscris deja multi(eu abia am vazut anuntul)
    mie imi vine jocu miercuri pe ps3 dar parca n-ar strica un preview

  19. #19 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Pai si trebuie neeaparat sa ne inscriem nu putem pur si simplu venii acolo si gata?daca venim asa pur si simplu ce se intampla?si ora de incepere?sigur e 14.30?SPER sa imi raspundeti nu de alta dar chiar as veni!
    P.S.si am si mullllt peste 18 ani

  20. #20 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Dude vrei sa participi ? follow the God damn rules, si dupa cum a scris Naz, se vede foarte clar ca ora este 15:00.
    Atatea intrebari...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  2. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  3. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts