Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Zvon: Noul joc God Of War va fi anuntat la conferinta de presa Sony E3

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    Zvon: Noul joc God Of War va fi anuntat la conferinta de presa Sony E3

    Forbes a anuntat ca noul titlu God Of War va fi dezvaluit la conferinta de presa a firmei Sony de la E3 2011. Acest anunt spune ca va fi o noua aventura 3D. Ultimul titlu maret al seriei God Of War a fost God Of War III pe PS3 pe data de 16 Martie 2010 de la Sony Santa Monica Studios, impreuna cu inca un titlu care a aparut ceva mai tarziu pe PSP, prequel-ul God Of War Ghost Of Sparta de la Ready At Dawn. Evenimentul firmei Sony va incepe in jurul orelor 23:00-00:00 (ora Romaniei). Tineti-va respiratia pentru inca un God Of War!
    Attached Images Attached Images god-war-screen-11.jpg

  2. #2 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    O mica corectie. Ora la care va incepe evenimentul este 03:00 (ora Romaniei).

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu ma asteptam ca Forbes sa ne anunte de un nou titlu GoW inaintea celorlalte site-uri de jocuri . Macar stim sigur ca seria GoW nu s-a terminat inca

  4. #4 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ma astept la cel mult un teaser, anul viitor cateva minute de gameplay si probabil o lansare undeva la final de 2012 - primavara 2013.(asta daca e reala informatia din aceasta stire)

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ma astept la cel mult un teaser, anul viitor cateva minute de gameplay si probabil o lansare undeva la final de 2012 - primavara 2013.(asta daca e reala informatia din aceasta stire)
    mai bine asa si sa lanseze o capodopera de joc, decat sa ofere anu asta gameplay video and stuff, sa se lanseze la sfarsitu lu decembrie si sa fie un joc scurt, monoton de nota 5. These great games take time (poate deaia dureaza asa de mult sa faca The Last Guardian si FF Versus XIII )

  6. #6 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Poate ne tranteste Sony un teaser la E3 2011

  7. #7 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Deci zvonurile cum ca ar fi inca un GOW in productie chiar erau adevarate. Se spunea si ceva de MP, suna din ce in ce mai interesant. Ma bucur ca PS3-ul sta inca foarte bine pe picioare.

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dupa cum este formulata stirea+titlul, pare ceva sigur. dar de fapt este un simplu zvon, nu zic ca nu sunt sanse ca razboinicul mitologic Kratos sa-si faca aparitia la E3, insa nu uitati, e un zvon, nu o certitudine. voiam doar clarific acest lucru

    ---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

    inca un lucru, uite ce a declarat unul dintre directorii studioului Santa Monica (cel care este spatele seriei GoW):

    "#SMStudio has 8 games from our talented external teams at E3 this year. A **** load of devs worked really hard the last few weeks. Twisted Metal, Starhawk, Sound Shapes, Journey + 4 others that are not yet announced."

  9. #9 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Nu stiam daca e zvon sau nu, de aceea nu am scris la titlu sau oriunde altundeva despre asta. Multumesc AndRewqp pentru completare. Desi din ce am citit eu pare a fi ceva aproape de adevar.

  10. #10 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    O gramada de jocuri anuntate in 2011-1012 ! O explozie de jocuri!
    MW3 , Battlefield 3 , Uncharted 3 , Bioshock Infinite , Hitman , Tomb Raider , Deus Ex si de ce nu , Grand Theft Auto 5! Trebuie sa tragem niste concluzii la sfarsitul E3-ului!

  11. #11 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Rockstar Games nu este prezent la E3..deci poti taia de pe lista GTA5..
    P.S.Capul listei nu trebuia sa fie in niciun caz MW3..

  12. #12 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e adevarat ca nu va fi, dar poate, poate ne va face o surpriza Sony .

  13. #13 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Dragi colegi consolisti , dupa ce am vazut live teaser-ul de la Halo 4, am o oarecare senzatie ca God Of War IV isi va face aparitia. Sper sa se adevereasca. I love that ghost of Sparta, son of Olympus.

  14. #14 SP
    Member stefi's Avatar
    fratilor stiti pe ce site putem viziona e3-ul live...?

  15. #15 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Dragi colegi consolisti , dupa ce am vazut live teaser-ul de la Halo 4, am o oarecare senzatie ca God Of War IV isi va face aparitia. Sper sa se adevereasca. I love that ghost of Sparta, son of Olympus.
    eu cred ca sunt mai multe sanse sa apara ca launch title pe NGP . gata pauza, ne vedem la conferinta lui Sony

  16. #16 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Uite unde urmaresc eu:
    E3, E3 2011 - GameSpot.com

    Sau alta sursa:
    E3 2011 Live Video - Press Conferences, Interviews, Game Demos - IGN

    @AndRewqp, daca ar fi de aparut pe NGP, ar fi frumos sa fie si pe NGP si pe PS3, nu de alta dar vreau sa ma bucur la max de PS3-ul meu (de dupa examene ), adica sa nu am remuscari ca cumpar PS3. Desi nu cred ca am sa am dupa ce butonez Uncharted, GoW 3...hehe, parca si vad noptile nedormite . Ok, am terminat ce am de zis, see ya' after E3 2011 bro.

  17. #17 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    eu cred ca sunt mai multe sanse sa apara ca launch title pe NGP . gata pauza, ne vedem la conferinta lui Sony
    eee asa da...launch title ptr NGP ar fi genial..ar creste extrem de mult vanzariile la lansare..

  18. #18 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Uite ca nu este un zvon God Of War Origins se numeste, si contine Chains Of Olympus si Ghost Of Sparta remastered in HD.

  19. #19 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da...a fost un mare f�s....am si uitat de remasterizarea titluriilor de PSP ptr PS3...si eram asa entuziasmat ..oricum este un pachet excelent pentru cei care nu le-au jucat pe PSP...

  20. #20 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Dar eu cum le-am terminat pe ambele...Anyway ICO & Shadow Of The Collosus Remastered inca vreau sa joc pentru ca nu am avut oportunitatea sa le termin cand aveam PS2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Bethesda va tine o conferinta de presa la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 23-02-2015, 00:15
  2. Replies: 107 Last Post: 16-06-2012, 22:09
  3. Zvon: Noul joc Bioware este... By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 22-11-2010, 03:46
  4. Noul joc MGS va fi anuntat in cateva saptamani By istrategie in forum Console News
    Replies: 28 Last Post: 16-01-2009, 22:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts