Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Dead Space Extraction anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member huber's Avatar

    Dead Space Extraction anuntat

    Bossul EA John Riccitelli a anuntat saptamana acesta un prequel pentru Dead Space. Acesta se va numi Dead Space Extraction va fi exclusiv pe Nintendo Wii. De asemenea au fost spuse si noi detali: povestea va avea un personaj principal nou care va fi o femeie, ea fiind singura speranta a echipajului de pe Aegis VII, care va fi mistuit de o boala contagioasa. Totodata producatori au mai spus ca vor fi personaje ,inamici si arme noi cat si un nou mod multiplayer. Jocul va fi lansat in toamna acestui an.
    Attached Images Attached Images 943338_20071203_screen011.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Micuțul Wii face ravagii �n continuare printre exclusivități!

  3. #3 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    povestea va avea un personaj principal nou care va fi o femeie, ea fiind singura speranta a echipajului de pe Aegis VII, care va fi mistuit de o boala contagioasa.
    Va fi povestea din Downfall, sau cum? Daca e asa, ar trebui sa fie super tare.

  4. #4 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  5. #5 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    au inceput sa iasa pe wii jocuri bune...numai titluri serioase..poate pana la finele anului va depasi nivelul de family console si va fi considerata main platform...
    cu atatea nume grele,serioase care sunt exclusive wii,ma tenteaza sa-mi cumpar si eu una

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...same here! + că Virtual Console bate tot!

    Virtual Console Games - Out Now - c�t 10 XBLA-uri și PSN-uri la un loc lol

  7. #7 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    10X for Nintendo sper sa apara tot felul de jocuri bune de acum pe Wii

  8. #8 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Pai eu v-am pus o stire cu toate jocurile bune ce or sa vina pe Wii .
    Cum zicea si Ronan1, "micutul Wii" reuseste sa contracteze o multime de exclusivitati, ba mai mult le sufla de sub nas jocuri si francize intregi mai marilor in console, Monster Hunter 3 si Dead Space in cazul de fata.

  9. #9 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    hai ca Dead Space nu e suflat
    pur si simplu tehnic nu era posibil sa fi facut o conversie 1:1 pe wii si asa au adoptat genul asta de joc , ceea ce e un lucru bun pana la urma

  10. #10 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    OMFG FFS imi iau Wii din nou numai pentru DS Extraction!! OMFG ce veste!!! yaaaaaaaaay!!!

    PS: Scuzati entuziasmul dar ma bucura nespus orice e legat de Dead Space, sunt bolnav cu jocul asta!!!

  11. #11 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    pacat ca n-am si eu un Wii,cred ca va fii bestial in multiplayer,dar in acelasi timp si funny : 2 prieteni se joaca dead space extraction de pe acelasi Wii seara pe la ora 2 cu sunetu la maxim si pe intuneric doar cu lumina TV-ului si sa il vezi pe unu dintre ei ca il loveste pe celalalt cu wii-remote

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Dead Space Extraction By consol3 in forum Nintendo Wii
    Replies: 24 Last Post: 09-02-2011, 19:21
  2. Dead Space: Extraction By consol3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 30 Last Post: 04-02-2011, 05:05
  3. Dead Space: Extraction dezamageste By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 21-10-2009, 17:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts