Si fiindca suntem la capitolul mediocritate va recomand sa va uitati in topul celor de la psnprofiles pentru tara noastra. Ce jocuri se joaca de catre cei din top? Pai primul care are sloganul "elevate your game", joaca numai mediocritati, acum la sensul propriu . Jocuri de 5 lei, 10 lei, 20lei pentru platina, pentru trofee si cam atat (cred ca dureaza cateva ore sa faci un asemenea joc, vad pe PSN ca si turcii s-au apucat sa faca prostii d-astea). Daca e cerere pentru asa ceva trebuie sa vina si oferta, nu? Cazusem si eu in capcana asta acum un an si am vreo 50 de platine probabil facute asa insa care e rostul, care e farmecul, sa faci platina apasand un buton 50-60 de secunde si sar trofeele pe ecran? In comparatie iau userul "Copanele" si vad platine muncite si jocuri de calitate. Respect pentru acest user dedicat , unul dintre putinii de la noi, comparativ cu alte tari. Sa ai platina la Diablo II, la Ultra Street Fighter IV, la Injustice Gods Among US sau Devil May Cry 5 nu e lucru marunt Stiu pentru ca am incercat si eu si am renuntat, asta e limita mea si totodata lenea.

http://psnprofiles.com/leaderboard/all/ro?