Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 395 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #61 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    HDD Sata 2? Cam greu de crezut.

  2. #62 SP
    Member angloma's Avatar
    sunt chiar curios de diferentele de grafica, intre jocurile de acum 5 ani (ex: Batman arkham asylum ) si jocurile pt noile console . Spuneau ca se vor baza tot pe 720p si ca foarte putine jocuri din ziua de azi sunt 720p

  3. #63 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  4. #64 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    La cat de subtire arata acest CONCEPT se poate numi The New RROD

  5. #65 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai cu RROD incepe clipul

  6. #66 SP
    Junior Member TwiXXXie's Avatar
    Nu-mi place cum arata controller-ul ala...

  7. #67 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Mie DA! Trebuie puse trigger-ele mai central totusi. SPER sa faca un D-Pad mai bun, mai solid, de data asta.
    Si free Xbox Live pentru primul an pentru cei care cumpara in prima luna . Eh?

  8. #68 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Si free Xbox Live pentru primul an pentru cei care cumpara in prima luna . Eh?
    Eu sper sa renunte la fee-uri pentru Live. Sa fie moka... si eventual sa faca un Xbox Live Premium, pentru chestii extra. Dar sa lase multiplayerul free! Ca nu mai suntem in 2008

  9. #69 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    WORD !!!!

    Asta ar fi foarte bun. Ar avea si un argument in plus pentru vanzari. I mean.. eu am platit pt live numai sa joc Forza cu voi. I'm all in for free XBL!

  10. #70 SP
    Junior Member TwiXXXie's Avatar
    Daca Xbox Live devine free pentru multiplayer si premiumul o sa se transforme intr-un fel de Playstation Plus dupa parerea mea Xbox va atrage foarte multi cumparatori

    @Enthroll daca controllerul o sa fie asa atunci parca vad ca incepe si microsoft cu sony cum face apple cu samsung, se dau unii pe altii in judecata pentru copiat

  11. #71 SP
    Member angloma's Avatar
    dc sa renunte microsoft la banii aia de pe xbox live? Poate si Sony o sa puna cu bani , v-ati gandit?

  12. #72 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    dc sa renunte microsoft la banii aia de pe xbox live? Poate si Sony o sa puna cu bani , v-ati gandit?
    Pai si Sony a pus abonament cu bani, Playstation Plus, doar ca in banii aia mai da si jocuri gratis luna de luna.

  13. #73 SP
    Member angloma's Avatar
    stiu , dar poate o sa puna si ei ca microsoft , multiplayer si toate cele cu bani

  14. #74 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Microsoft nu o sa faca niciodata free multiplayerul. Lumea s-a obisnuit deja si au un fanbase foarte mare. O sa inceapa si ei sa ofere jocuri precum PS Plus ca sa fie si mai competitivi. Ma indoiesc ca Sony sa aibe mai multe subscriptions la urmatoarea consola decat Microsoft.

    If you wanna lose your money, bet on Sony.

  15. #75 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #76 SP
    Member bartonn's Avatar

  17. #77 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nasol...dar nu cred, iar in legătură cu blu ray pe xbox 720, parca spunea lumea ca nu o sa fie sony de acord, desi mi s-ar parea o tâmpenie sa nu...

  18. #78 SP
    Member bartonn's Avatar
    Oricum trebuia sa faca pasul asta Microsoft cu BluRay pe next gen xbox.
    No secand-hand games o sa fie o tampenie, mai bine raman la online pass( MP dar si pentru SP) daca toot fac cu ALWAYS ONLINE. Sper sa nu aplice si Sony metoda asta.

  19. #79 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ar fi surprinzator ca Sony sa nu aplice metoda respectiva.
    Acest lucru ma va face, cred, sa pun in standby cumpararea consolei la lansare.
    Sunt curios ce reactie va exista din parte cumparatorilor in momentul cand va fi oficiala treaba.

  20. #80 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asta cu "always online", chiar si in 2013-2014, mi se pare o mare aberatie. Adica, sa nu poti sa te joci sau sa faci altceva pe consola daca nu ai net. Sorry, dar asta n-ar mai fi consola de jocuri... care prin definitie inseamna o chestie pe care ma joc. Pai daca incepe sa ma conditioneze azi de online, maine ma conditioneaza de gold, mai ma conditioneaza si doar la jocuri noi... pai sa fie sanatosi! Asta nu e evolutie, e restrictionare in masa.

    Eu unul sunt dispus, chiar daca sunt maniac cu jocurile... sa renunt complet la a achizitiona o astfel de consola. Si-asa am zis eu de ceva vreme ca renunt la Xbox 360 (cred ca sunt la a 6-a consola... in rest au picat pe capete). Cred ca doar de dragul jocurilor n-am renuntat la Xbox 360. Am si gold, cumpar si jocuri noi. Dar asta pentru ca asa aleg eu. Nu pentru ca-mi impune MS. Si nu sunt ca altii, sa nu ma gandesc ca poate de maine voi fi sarac lipit... si nu-mi mai permit decat SH-uri. Si poate n-o sa am bani de net, de gold-ul lor sau de altele. Atunci ce fac, am consola si ma uit la ea? No frickin' way!

    Hai ca m-am agitat prea tare... eu zic sa vedem ce se va intampla. Mai ales ca daca va fi chestia asta cu "always online" si vor impune restrictii mai drastice... cum Romania nu e pe lista, parca vad ca noi oricum ne luam Adios din start de la noul Xbox 3...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 395 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts