Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: ReCore

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A fâsâit și ăsta, îmi aduc aminte când l-am văzut prima dată, am ridicat o sprânceană. Vad ca media ajunge pe la 6...

  2. #22 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Nu va luați după notele mici. Eu am trecut deja de al 2-lea boss și îmi place.

    E destul de mare planeta și poți să revizitezi zone după ce le-ai terminat.
    Inamicii au diferite culori și sunt mai sensibili la armele de aceeași culoare (un fel de Destiny).
    Roboțelul care te însoțește crește și el în nivel și poate fi upgradat cu resurse sau cu blueprint-uri pe care le găsești, astfel încât să îi îmbunătățești și lui skill-urile.

    Nu am întâlnit buguri sau probleme de framerate, singurul lucru negativ până acum e timpul mare de loading între camere/misiuni.

  3. #23 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Abia acum am reușit să-l joc. Incredibil de fun și oarecum old school. Partea de platforming mi-a plăcut foarte mult. Genul de joc fără pretenții, care surprinde plăcut și oferă satisfacții cam din orice aspect minor.

    Încă un joc pe lista care mă convinge cât de falsă și subiectivă a ajuns „presa" de profil (ca să nu zic coruptă). Bine, nu că asta ar fi vreo mare noutate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 15-06-2015, 22:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts