Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 38

Thread: Zinodaur GAMING - canal de Youtube

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Cool Zinodaur GAMING - canal de Youtube

    Hey dudes.

    zinodaur GAMING - YouTube

    Vreau să mă apuc de un canal de gaming pe Youtube, și aș avea nevoie de niște feedback.

    In primul r�nd, canalul va fi in engleză. ( da, am accent. people will have to deal with it. )
    Voi face comentarii in timp ce mă joc ( Let's Play ), și probabil unele clipuri vor include și facecam ( adică mi se vede și fața in timp ce vorbesc, duh ).
    In al doilea r�nd, gameplay-ul va fi de PC. Nu am nicio consolă deocamdată, și dacă aș avea, n-am nicio metodă de captură a imaginii.

    Așa. Ce credeți că ar trebui să joc ? Caut in special jocuri horror care să mă facă să mă cac pe mine și jocuri amuzante / stupide, care să capteze atenția celor care se uită.

    Deocamdată plănuiesc să fac serii cu:

    - Amnesia: The Dark Descent Custom Story ( dacă știți unele bune, vă rog spuneți-mi )
    • The Small Horse
    • Nintendo Castle Horror
    • Mr Retard's Mansion
    • Laughing in the Darkness
    • Ken's Nightmare
    • House of Creep
    - Exmortis
    - Nightmare House 2
    - Condemned: Criminal Origins
    - Limbo
    - Penumbra
    - DOOM 3
    - SCP-087-b
    - Happy Wheels
    - The House
    - Hotel 626 ( dacă găsesc unde să-l joc, pe site-ul oficial nu mai e - any help ? )

    Jocurile nu trebuiesc neapărat să fie cunoscute sau noi. Pot să fie și indie. Și mai vechi. Și di tati felurili.

    Dankelozaurus & again, canalul e aici: zinodaurgaming - YouTube in caz că vreți să vă abonați sau altă nebunie d-asta

  2. #2 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Subscribed!

  3. #3 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mersi, dude !

    Sugestii de jocuri ? Nu contează de care, at�ta timp c�t sunt fun to watch & play.

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu iti recomand sa incerci in romana. In engleza sunt o gramada de canale de gaming si tot cei din RO ( de pe forum sau care te cunosc) o sa se uite, dar in romana sunt mai putine si ai putea sa ai mai mult succes.

  5. #5 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Eu iti recomand sa incerci in romana. In engleza sunt o gramada de canale de gaming si tot cei din RO ( de pe forum sau care te cunosc) o sa se uite, dar in romana sunt mai putine si ai putea sa ai mai mult succes.
    +1

  6. #6 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Sincer, mă g�ndeam să fac in rom�nă, dar majorității nu le pasă de jocurile astea. O mare parte din cei care se uită la clipuri de gaming pe youtube in Rom�nia sunt copii de maxim 15 ani, și ei vor un singur lucru: Minecraft.

    Cred că deși la inceput va fi super greu, dacă voi reuși, voi avea o audiență mult mai mare, is all.

    Clipuri cu gaming in rom�nă voi pune pe canalul meu pe l�ngă alte vloguri, intr-un playlist: Gaming

  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Bumpy pentru mai multe recomandări ?

  8. #8 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Megaman 2 , hard-mode!

    Katamari (oricare)

    Peter Jackson's KingKong (just play it! o sa vezi de ce)

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    de PC dude.

    ---------- Post added 30-05-2012 at 10:33 PM ----------

    oh oh. și Rainbow Unicorn Attack.

  10. #10 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    King Kong si Megaman 2 poti sa le joci pe PC.
    Ai putea sa incerci Portal daca nu l-ai jucat pana acum si nu stii cum se rezolva puzzle-urile ( + replicile amuzante).

  11. #11 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am jucat demult Portal și nu am știut. Am folosit walkthrough. Portal 2 n-am jucat.

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu zic sa mai faci video-uri cu Amnesia in romana, primul e genial, oficial m-am speriat si m-am c*cat pe mine de ras in acelasi timp . In engleza-s destule, in romana nu prea. And it fits you like a glove!

  13. #13 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eu zic sa mai faci video-uri cu Amnesia in romana, primul e genial, oficial m-am speriat si m-am c*cat pe mine de ras in acelasi timp . In engleza-s destule, in romana nu prea. And it fits you like a glove!
    Same here. Scared the s*it out of me (+orgasmul de magar )
    Poate un GTA...just funny free roam (cu niste coduri poate)

  14. #14 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Chiar nu știu. Adică, chiar vreau să fac in englezăăăăă. Ugh.

    Am luat o camera web, sunt gata să fac facecam. Știți vreun program bun de inregistrat camera web ?

  15. #15 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Amnesia in Romana.

  16. #16 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    I wanna be the guy.
    I wanna be the Boshy.

    You will get mad!

  17. #17 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Rayman 3 + BEyond good and evil

  18. #18 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    motherofgod.jpeg e teribil. dar de asemenea e primul video.

    nu-mi imaginam că sun in halu' ăsta c�nd vorbesc engleza. still, o să continui și pot doar să sper că treptat o să dispară accentu'.

  19. #19 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eu zic sa mai faci video-uri cu Amnesia in romana, primul e genial, oficial m-am speriat si m-am c*cat pe mine de ras in acelasi timp . In engleza-s destule, in romana nu prea. And it fits you like a glove!
    Cate AMNESIA exista?

  20. #20 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Teo: Primul video al lui Luigi cu Amnesia.

    BTW, a iesit bine cel cu Mario, dar era mai tare daca mureai cand erai fata in fata cu Bowser. Si pronuntia in engleza ti-a iesit destul de bine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Canal Youtube Gaming PC/PS3 By OvYdiu16 in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 04-02-2015, 19:35
  2. Canal TV gaming By BoDoPSX in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 26-05-2013, 12:46
  3. PlayStation are canal pe Youtube By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-10-2008, 13:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts