Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 102 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 2023

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1401 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ba n-are deloc pretentii mari...daca te uiti atent pe eticheta de la raft chiar scrie uncharted pe ea deci chiar cei la Auchan le au in sistem drept controller ps4 uncharted edition .

  2. #1402 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Si tu ai pretentii cam mari... Sa stie oricine ca versiunea aia de culoare e editie Uncharted. Nici macar nu scrie pe ele asta.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    Eu nu stiu cu ce il ajuta daca avea 7 clase sau 20, angajatul respectiv ? ca doar nu face scoala de gamming

    ontopic :

    pedale Thrustmaster T3pa - 550 lei Set pedale, Thrustmaster T3PA, Platforme : PC, Xbox One, PS3, PS4, Compatibil cu : Thrustmaster T300, T500, TX Racing Wheel, T150, Ferrari 458 Spider Racing Wheel

  3. #1403 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Sa stie oricine ca versiunea aia de culoare e editie Uncharted. Nici macar nu scrie pe ele asta.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    Tocmai ca nu scrie pe ele ce versiune este. Este asa complicat sa intrebi daca au controler de PS4? Si eventual la pretul pe care il sti?
    P.S. nu lucrez la nici un magazin de gen (sa nu ma acuzi ca le iau apararea)

  4. #1404 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Sa le zici ce sa caute , la ce pret, unde sa caute si eventual ...sa te duci tu sa le cauti in depozit . Ce sa mai faci ca sa reusesti sa le dai niste bani ?

  5. #1405 SP
    Member musat's Avatar
    Gandeste-te ca au mii de produse in stocul magazinului si cateva sute la raionul de electronice. Tu daca ar fi sa fi angajat pe raionul ala crezi ca o sa sti pretul, forma , culoarea, etc la TOATE produsele din zona ta (sau cum se numeste raionul) si sa vina zeci/sute de clienti zilnic sa te intrebe de MULTE produse diferite? Vorbim de un supermagazin nu de un magazin din coltul strazii cu cateva produse care nu isi schimba pretul zilnic. Incercati si voi sa fiti mai ingaduitori cu angajatii din magazine, cateodata un pic de rabdare, o vorba buna sau un zambet pot face minuni.

  6. #1406 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Pe langa ce am mai spus trebuie sa mai si zambim + o vorba buna ? Adica el nu-si face treaba pentru care e platit decat daca il "mituiesti" cu vorbe bune si zambete ? In tot timpul asta il certati pe Peetzy ca desi avea banii , isi dorea controller-ul si pare-se chiar era in stoc tot nu a reusit sa-l cumpere ? Ce sa zic ...

  7. #1407 SP
    Member musat's Avatar
    Din pozele puse de Striker09 si iry controlerul respectiv era pus in zona cu produse la reducere (cunosc magazinul pentru ca cumpar din el). Asa ca daca nu mai era in gramada de acolo (poate sa vandut) era normal sa intrebe un angajat si sa-i ceara sa caute produsul ALA (controler PS4) cu pretul ALA (149 lei) care a fost la REDUCERE. Este asa complicat sa sti ce sa ceri? Si tot voi/noi suntem suparati ca un angajat nu a gasit in calculator produsul care NU STIM SA-L CEREM. Poate produsul nu mai era in stoc atunci cand Peetzy a intrebat si au adus in alta zi (postarile sunt din zile diferite si au numarul de controlere diferit in poze).
    Iar faza cu "mituirea" este discutabila. Vad ca ai avut probleme cu vanzatorii din magazine asa ca nu o sa-ti schimb eu parerea despre ei. Si eu am avut diferite experiente cu ei (si mai bune si mai rele) dar inca odata gandestete ca sunt in primul rand oameni. Nu sunt de acord cu gandirea (din partea unora) ca daca am salariul mic ma doare fix in xxxx dar nici ca daca EU VREAU sa cumpar de aici TU TREBUIE sa stai drepti sau in genunchi in fata mea (din partea altora).
    Cred ca am discutat destul pe tema asta asa ca eu am terminat. Sarbatori fericite!

  8. #1408 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Dupa gandirea ta pare complicat tare sa cumperi ceva dintr-un magazin ceva mai mare decat cel de cartier . Ca si concluzie Peetzy nu a stiut sa-l ceara , right ? Daca mi se ingaduie o parere eu cred ca ai probleme de perceptie , de abordare ... pe mai multe planuri ..."sti" tu care .

  9. #1409 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Aoleeeeu, oameni buni, n-am stiut ce declansez cu postul meu

    Ok, recunosc ca am fost exagerat la partea cu clasele absolvite, imi fac mea culpa si retrag postul. Insa, nota bene, eu stiam ce caut, iar de Uncharted am mentionat dupa ce epuizasem toate mijloacele de intelegere cu respectivul angajat, care voia sa ma convinga cu orice pret ca ALEA din raft sunt controller-ele de PS4 si nu ce povesti caut eu. Am mers impreuna apoi la calculator, i-am dictat pe litere u n c h a r t e d si brusc au aparut in sistem doua bucati pe stoc. A plecat sa le caute prin miile de produse din spate de care povestiti. Deja incepusem sa ma gandesc la esec. Dar tot angajatul vine pe urma sa ma convinga ca nu sunt, ca stocurile nu se actualizeaza instant, ca bla bla. Sunt ferm convins ca habar n-avea ce sa caute.
    Asta e, n-am pretentii prea mari, voiam doar sa plec acasa cu un controller si gata. Constient ca sunt la un hipemarket am lasat-o balta. Nu mai spun de verificat stocuri cu alte magazine, asta e deja SF. Raspuns final: nu se poate, va dam nr de la magazin/relatii cu clientii si sunati dvs sa intrebati de stocuri. Multumesc frumos, am plecat, ne vedem la anul

    LE: rog un moderator sa stearga postul meu buclucas aflat cu o pagina in urma, cat si off-topicul creat, multumesc frumos.

  10. #1410 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    eu cred ca ai probleme de perceptie , de abordare ... pe mai multe planuri ..."sti" tu care .
    Stiu ca am spus ca am terminat dar...
    Sincer nu "stiu eu" despre ce planuri vorbesti. Inteleg ca simplu fapt de a vorbi cu O PERSOANA (in cazul nostru un angajat) calm si cu bun simt este complicat pentru tine dar nu si pentru mine. Intradevar nu tot timpul: am fost la WestBuy pentru o camera si unul dintre angajatii de acolo pur si simplu ma "sufocat" cu date tehnice despre diverse camere din magazin (+1), omul a fost super in toate privintele (magazin mic), cum am fost la un pas sa-l injur pe un angajat de la Sellgros atunci cand am fost sa cumpar un televizor (se uita in cartea tehnica despre caracteristici) (-1). Asa ca nu caracteriza toate persoanele care lucreaza intr-un domeniu dupa un anumit tipar.

  11. #1411 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Va dau eu răspunsul la întrebările voastre: pe angajații din hyper, super, mega Market chiar ii doare la bascheti. Și e FOR real nu din auzite.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #1412 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am rugamintea sa va intoarceti la a posta console si accesorii la preturi bune. Pt. celelalte discutii, exista threaduri dedicate. Multumesc!

  13. #1413 SP
    Member renatoman's Avatar

  14. #1414 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar

  15. #1415 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  16. #1416 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu merita nici la pretul asta imo.

  17. #1417 SP
    Member enemigo's Avatar
    Eu le am deja de 3 ani si sunt ca in prima zi, nici o crapatura, nu s-au dezlipit, autonomia n-a scazut cu mult.. un use saptamanal de aprox. 3-4 ore.

  18. #1418 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si la mine is ca in prima zi, le am de craciunul trecut

  19. #1419 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^Adică de vreo două săptămâni?

  20. #1420 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Parerea mea, la mine a inceput sa se duca si rahatul ala de inconjoara casca, imitatia aia de piele. Pe langa plasticul rupt.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 102 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts