Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes amanat

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes amanat

    Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes este un nou joc bazat pe licenta Star Wars, bazat pe serialul de animatie Clone Wars. In joc ii vom putea controla pe Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Mace Windu si Kit Fisto. Jocul are o grafica cartoonish, asemanatoare stilului animatiei si co-op pentru 2 jucatori. Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes trebuia sa fie lansat pe 15 septembrie. Jocul a fost insa amanat. Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes va fi lansat pe 6 octombrie 2009
    Attached Images Attached Images starwarstheclonewarsrepublicheroes006.jpg

  2. #2 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Looking forward trying this game . Can't wait pentru jocul online cu Star Wars , acela sigur va fii foarte bun .

  3. #3 SP
    Member Rblood's Avatar
    Sper sa fie bun jocul, dupa seria animata nu ma omor... cu toate ca tot timpul am fost fan Star Wars.

  4. #4 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    pe bune acuma...mai bine tineti stirile astea ptr voi. Am auzit zilele astea numai de amanari

  5. #5 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by BigG View Post
    pe bune acuma...mai bine tineti stirile astea ptr voi. Am auzit zilele astea numai de amanari
    Pai si cum vrei, sa astepti jocul in ziua lansarii si sa te intrebi de ce nu il gasesti nicaieri?

  6. #6 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    da frate eu nici nu le astept...ha ha. Asta e tare, cand le vad pe net atunci le iau...lol

  7. #7 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    O da, mandreste-te cu faptul ca le iei de pe net si vei avea o viata luuuunga, lunga si plina de respect pe acest forum.

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Decat o viata scurta, mai bine o "moarte" subita. Discutiile despre piraterie mi se par mai grave, si ar trebuie pedepsite ca atare, decat cele mai grele injurii, parerea mea.

  9. #9 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Decat o viata scurta, mai bine o "moarte" subita. Discutiile despre piraterie mi se par mai grave, si ar trebuie pedepsite ca atare, decat cele mai grele injurii, parerea mea.

    Sa vina inchizitia!

    (kidding Ffocus, sper sa nu te superi )

  10. #10 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Decat o viata scurta, mai bine o "moarte" subita. Discutiile despre piraterie mi se par mai grave, si ar trebuie pedepsite ca atare, decat cele mai grele injurii, parerea mea.
    Nu am specificat ca le descarc de pe internet. Cand m-am referit la "net", m-am referit la magazine online, bloguri, siteuri de specialitate. nu mai va dati voi cu presupusu'. Sa traim si sa ne mandrim, noi cei care, "cumparam" jocuri originale. Hai sa fim seriosi !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:24
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:22
  3. Lego Star Wars III: The Clone Wars anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 12-02-2010, 00:56
  4. Replies: 2 Last Post: 15-10-2009, 08:33
  5. Replies: 16 Last Post: 14-05-2009, 17:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts