Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 33 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast
Results 441 to 460 of 644

Thread: Marketplace Deals - Xbox 360

  1. #441 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    De cand sunt valabile astea, pana cand?

    EDIT:

    NVM, im stupid...and fat...

  2. #442 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Holy, cate DLC-uri la Most Wanted Este un joc foarte "complet".

  3. #443 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Yup e saptamana nevoiii de viteza. If you feel the need for speed , you know what I mean !

    Si saptamana viitoare e saptamana fanilor de topor / cap de zombie / drujba la picior + multiplayer. Adicalea Dead Island, cel mai genial joc cu zombie

  4. #444 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Și lista pentru Shocktober (22-Oct to 4-Nov)

    Skulls of the Shogun - $4.99
    The Walking Dead: 400 Days - $2.49
    Bloodforge - $7.49
    Ghostbusters: Sanctum of Slime - $2.49
    Ghostbusters: The Video Game - $7.49
    Limbo - $7.49

    Eu mi-am luat The Walking Dead, d-abia aștept sezonul următor!

  5. #445 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Am si eu o intrebare intrebatoare.

    Am lire pe cont, vreo 14 cred, da nu am nici un card atasat, nici paypal atasat. Vreau sa iau si eu Darkness II, care e acum vreo 6 lire, si imi zice ca nu am a valid payment option. Cum dracu fac sa mi-l iau?

  6. #446 SP
    Member Viteza's Avatar
    Iti atasezi un card valid. Poate sa fie chiar si gol

  7. #447 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Asta e singura posibilitate? As vrea sa evit atasarea oricarui card sau paypal.

  8. #448 SP
    Member Viteza's Avatar
    AFAIK da. Eu am atasat cardul de salariu care oricum e gol tot timpul. Vrei sa iti dau cardul meu?

  9. #449 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu, e ok. banuiesc ca o sa imi atasez paypalul, cardul meu de salariu e plin tot timpul, eu traiesc din banii nevestii.

    Apoi, dupa ce iau jocul, il scot.

  10. #450 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Dead Island

    Cui ii place sa se joace cu zombie sa-mi dea PM, am nevoie de coechipieri romani
    Attached Images Attached Images marketplace-deals.jpg

  11. #451 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cred ca sunt putin cam prost. Am atasat paypal, si acum cand vreau sa cumpar nu pot alege intre paypal si suma pe care o am din coduri, imi arata doar paypal. Si cand dau buy imi zice ca nu poate efectua tranzactia deocamdata. WTF? Sugestii?

  12. #452 SP
    Member momi's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Cred ca sunt putin cam prost. Am atasat paypal, si acum cand vreau sa cumpar nu pot alege intre paypal si suma pe care o am din coduri, imi arata doar paypal. Si cand dau buy imi zice ca nu poate efectua tranzactia deocamdata. WTF? Sugestii?
    Cind incerci sa faci tranzactia nu iti apare "change payment option" pe butonul X sau Y , cum aparea inainte ?

  13. #453 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    kragod de ce nu incerci sa-l iei de pe Xbox.com ? Eu gasesc mult mai usoare tranzactiile pe pc si apoi poti tasta mai repede....

  14. #454 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai de acolo am incercat azi, de la munca. Sa vad diseara de la consola, ideea e ca de pe xbox.com, nu ma lasa sa aleg lirele din cont, doar de pe paypal, si cand dau next imi zice ca transaction not possible...

    Yar daca dau "change payment option", imi da ori paypalul atasat deja, ori "add new credit card".

  15. #455 SP
    Member Viteza's Avatar

  16. #456 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Hai serios, imi trebuie VPN si pt asta???

  17. #457 SP
    Member Viteza's Avatar
    s-ar putea. cel mai usor este sa setezi vpn-ul pe telefon ca sa nu te mai chinui cu router, pc, xbox, cabluri. Eu am vpn configurat pe aifon si il folosesc in situatii d-astea.

  18. #458 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Da, de pe consola merge sa selectez lirele din cont, dar Vitezomanul are dreptate: "Not available in your region".

    Domnu, te sun sa imi explici cu VPNul pe telefon.

    ---------- Post added 30-10-2013 at 08:32 ----------

    Update:

    Bun, pt ca am reusit sa fac VPNul sa mearga pe PC, am reusit sa iau Darkness II de pe xbox.com. Doar ca nu am scapat, pt ca nu mi-l downloadeaza de tot, deci tot trebuie VPN la consola. Nu mi-a mers aseara de nici un fel, poate e cablul de retea de vina, iau altul azi de la munca si incerc. Daca nu merge, apreciez ajutorul unui coleg care e mai bun la asta, pe PM sau telefon.

  19. #459 SP
    Member Viteza's Avatar
    Vezi aici:
    Fa pas cu pas. Tre sa mearga.

  20. #460 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    , pt ca am reusit sa fac VPNul sa mearga pe PC, am reusit sa iau Darkness II de pe xbox.com. Doar ca nu am scapat, pt ca nu mi-l downloadeaza de tot, deci tot trebuie VPN la consola
    Degeaba îl cumperi în browser, îți trebuie VPN activ pe consola la sfârșitul download-ului (câteodată și pe parcurs, am observat ca se mai întrerupe dl din senin fără VPN) ca altfel îți corupe fișierul.

    Eu încă n-am descarcat jocurile Free on Gold și nici Splinter Cell Double Agent primit digital la Blacklist.. Le am cumpărate pe toate, vizibile în Download History, pot sa lansez download, dar fără sa ma înfășor în cabluri și sa ma leg cu laptopul la consola, sateliți și serverele NASA, nu merg jucate...

    N-am reușit sa cumpăr nici măcar Fifa sau F1, nu înțeleg de unde atâta cenzura.... Nu le-am mai luat de frica ca nu merge VPNul și rămân cu banii dați și buza umflata.

    Stupid...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 33 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Marketplace Deals - Xbox One By djleo666 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 27-08-2020, 12:15
  2. Achizitionare jocuri Xbox Marketplace in Romania By robert98 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 4 Last Post: 22-12-2019, 21:53
  3. Xbox Live Deals (Free Games) By Daniel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 06-10-2014, 12:44
  4. Jungla a ajuns pe Xbox Live Marketplace By Bobby in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 18-10-2008, 01:31
  5. Xbox MarketPlace vine si pe PC By Bobby in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 11-10-2008, 15:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts