Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 72 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast
Results 921 to 940 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #921 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Da ziceti si voi ce prostie, au amanat lansarea ca sa ce?...jocul e pe disc cu 1 luna mai devreme ce tampenie
    Au vrut sa pregateasca jocul pentru PS4 Neo si le-au mai trebuit inca 2 saptamani pentru asta.
    Acuma totul este deja inclus pe disc si cand va aparea PS4 Neo, pac-pac, descarcam un patch mic care va activa partea ascunsa a jocului, cea cu 60 FPS si rezolutie 4K.

  2. #922 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Si pe mine ma deranjeaza. Poti sa te uiti pe Amazon.co.uk pentru reverse cover. Au amanat jocul ca sa ne f**a pe noi, de aceea. Si nici Altex nu risca sa trimita mai devreme. Asa mai astept comanda de pe Amazon.com (importat prin cineva) fara banda aceea deasupra lui Drake, si cu laterala normala. Cea EU are text.
    Attached Images Attached Images 13006750_226079817749835_2622068387055367379_n.jpg

  3. #923 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Hai mah? Serios? Chiar asa de mult conteaza cateva zile in plus dupa ce am asteptat o gramada de timp? Sau ca are o banda neagra ori ba?
    Au vazut interes mare, au bagat 2 editii de colectie prea scumpe, cica mai trebuiau sa mai umble nitel la nu stiu ce (de parca si aveam de unde vedea asta) si gata, ne-au atatat pe toti cu jocul asta precum au mai facut si altii si cum vor mai face altii.
    Iar vanzarile cu siguranta vor fi imense.
    Pun pariu ca dupa 7-10 Mai toate astea nu vor mai conta (mai putin vanzarile).

  4. #924 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai din cate vad, poti sa scapi fara probleme de banda aia neagra, cu reverse cover - Pre-order Uncharted 4 Launch Edition and get two special pre-order DLCs and a reversible cover - ShopTo.Net

  5. #925 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Fockin' ugly
    Eh, jocul sa fie bun, domne ajuta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #926 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    RATB aș vrea eu
    Attachment 267110
    Nu mai vad pensionarii biserica sa se închine....al dreq tineret.

  7. #927 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Cum ar fi ca pe expiratul de 36 cu care circul in loc de asa zis graffiti si bucati de metal ruginit ce se pierd pe drum (alaturi de diversi septuagenari) sa am o reclama cu Uncharted, GTA, Mafia 3 ori Lara?
    Dupa RATB ar costa doar 2500 de euro (fara TVA) pentru tot trenul pe o luna.

    http://www.ratb.ro/docpdf/TARIFE_gen..._RATB_2015.pdf
    http://www.ratb.ro/docpdf/OFERTA_DE_...TE_PACHETE.pdf

  8. #928 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu am mai vazut jocuri pe RATB chiar si alte reclame cu jocuri in statii , cam toate sunt puse de media galaxy

  9. #929 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  10. #930 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Manele, valoare si finete

  11. #931 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ni ma ca i-au facut lui Guta taunt, trebuie sa fie mare fan ND.

  12. #932 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Asta imi aduce aminte de un spectacol din Slobozia in care un anume Adrian ori Adi canta si unde am auzit prima oara expresia fatala "fara numar" (scena fiind plina de acele bancnote verzi pe care calca individul cu statura mareata, adunate fiind dupa in pungi de 1 leu)...
    N-as fi crezut ca acea imagine de care tot incerc sa scap ma va urmari si in Uncharted.

  13. #933 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Poate baga un mod sa cumperi pene si sa vinzi fer. Asa e logic MOO

  14. #934 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ce clean e discul de US Fara bull**** de USK/PEGI, doar rating ESRB si atat
    Attached Images Attached Images cgr4z3fugae-a8h.jpg

  15. #935 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Te uiti vreodata la disc? Hai ca la carcasa mai inteleg daca o pui langa TV sa o vezi incat sa nu uiti ce joci, dar pe disc chiar nu-l vezi.

  16. #936 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    De cand au devenit carcasele/discurile atat de importante?
    Acum, chiar daca jocul este foarte bun, ne plangem de coperta...

  17. #937 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Fiecare cu preferintele lui. Discul nu e important, cred ca m-ati inteles gresit. Dar nu inteleg in UE de ce pun de 2x logo de rating...

  18. #938 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Ce clean e discul de US Fara bull**** de USK/PEGI, doar rating ESRB si atat
    Să vedeți spoilers în perioada asta. Până apare cred că nu mai intru pe niciunul din forumurile care au Uncharted în titlu.

  19. #939 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Si eu intru in media blackout

  20. #940 SP
    Member xenocid's Avatar
    Va dati seama ce drama ar iesi pe aici daca vine unu' si arunca o fraza absolut la intamplare: "La sfarsit moare blonda"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 72 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts