Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 213 of 214 FirstFirst ... 113 163 203 211 212 213 214 LastLast
Results 4,241 to 4,260 of 4278

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #4241 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pe PS Blog scrie vor prezenta 15+ jocuri si se zvoneste ca astea ar fi cateva dintre ele:
    • Rise of the Ronin
    • Death Stranding 2
    • Final Fantasy 7 Rebirth
    • Sonic Generations Remaster
    • Silent Hill 2
    • New Metro game
    • Judas
    • Until Dawn Remaster
    https://www.reddit.com/r/GamingLeaks...lay_happening/

  2. #4242 SP
    Admin MonkY's Avatar

  3. #4243 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Personal 2 jocuri ma intereseaza de la ei: Forza Motorsport si Age of Empires II. Ar fi o treaba

  4. #4244 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Parca si despre seria Gears of War se zvonea ceva...

  5. #4245 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Singurul care m-ar interesa ar fi Forza Horizon.

  6. #4246 SP
    Junior Member crisuangelo's Avatar
    Forza Horizon si Motorsport mă interesează. din portofoliul XBoX

    Sent from my CPH2145 using Tapatalk

  7. #4247 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Am citit și eu știrea. Nu cred că vor lansa exclusivitățile Xbox pe PS. Vor supăra toți fanii Xbox. Cine vrea să joace Forza o poate face pe un PC. Am încercat jocul și tot la Gran Turismo rămân. Gears of War n-a fost mereu exclusivitate Xbox, dar acum așa este văzut. Eu sunt de părere că PC-ul este compromisul mai bun, pentru toată lumea. Nu m-ar deranja să văd exclusivități PS pe Xbox, dar nu știu cum ar fi primite de fanboii Xbox, la fel cum nu știu cum fanboii înrăiți PS ar primi Forza și Gears. Nici nu mai menționez trolii.

  8. #4248 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Cu siguranta vor lansa unele exclusive pe PlayStation, altfel nu ar fi aparut asa multe zvonuri in ultima vreme.
    Din cate vad fanii Xbox inraiti sunt tot mai putini, deci probabil lui Microsoft nu-i pasa asa de mult de parerea lor.
    Pe langa jocurile mai noi ca Hi-Fi Rush si Indiana Jones as rejuca un Halo 3 / ODST pe PS5, daca va fi posibil . Poate chiar si primele Gears of War, asa de nostalgie .

  9. #4249 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Și eu aș vrea titluri că HiFi Rush sau Halo pe PS. Și tot datorită nostalgiei aș juca un Halo.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  10. #4250 SP
    Manager paul's Avatar
    Din prezentarea situatiilor financiare Q3 2023:
    - fara lansari majore in anul fiscal urmator (aprilie 2024-martie 2025)
    - vanzari PS5 pana acum - 54.7 milioane
    - revizuire de la 25 milioane la 21 milioane console vandute pentru acest an
    - Spider-Man 2 - 10 milioane unitati vandute pana acum
    - 123 milioane monthly PSN active users
    - vor continua lansarile pe PC
    - PS5 intra in "latter stage of its lifecycle"

    Q3 FY2023 Consolidated Financial Results
    Attached Images Attached Images screenshot-2024-02-14-070455.jpg screenshot-2024-02-14-065913.png

  11. #4251 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Latter stage of its lifecycle numai cu remasterizari. GG Sony. Urmatoarea consola va fi un PC!

    De XBOX nici nu mai are rost sa pomenesc, astia sunt morti de doua generatii.

  12. #4252 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Au innebunit si astia zici ca sunt retarzi din aia carora le curge din gura. In loc sa profite de perioada asta in care Microsoft este pe Xanax si sa ii calce efectiv pe jugulara cu bocancii, ei n-au nimic major pentru urmatorul an fiscal. Bun asa, competitia e in floare.
    Astept atunci un Remake la The Last of Us Part 2 Remaster.

    Dragi prieteni, dupa un 2023 pe care personal il consider fabulos in materie de titluri lansate si content, mi-e teama ca va veni (cat de curand) ziua cand vom sta cu totii la coada sa le cerem scuze unor companii ca Ubisoft, EA si altele in care am aruncat cu pietre, sa le multumim ca asa cum pot ei, corupti si nesimtiti cum sunt, ne ofera totusi niste content decent an de an.

  13. #4253 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    EA și Ubisoft nu fac nimic altceva decât să recicleze la nesfârșit ce au și ei prin ogradă.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  14. #4254 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    ^ si au scos Prince of Persia The Lost Crown care este fabulos, m-am bucurat tare de el si l-am gustat din plin asa ca mai bine vine cate un joc de asta decat remaster-uri, mai astept si Star Wars Outlaws de la Ubisoft, sper sa fie bun, Fallen Order a fost mediocru.

  15. #4255 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    ^ si au scos Prince of Persia The Lost Crown care este fabulos, m-am bucurat tare de el si l-am gustat din plin asa ca mai bine vine cate un joc de asta decat remaster-uri, mai astept si Star Wars Outlaws de la Ubisoft, sper sa fie bun, Fallen Order a fost mediocru.
    Am primit recomandare recent pentru Jedi Survivor insa mi s-a spus ca mai intai ar trebui sa joc Fallen Order. Zis si facut, am doua ore in Fallen Order si sunt placut surprins... Oare ce nu ti-a placut la el (ca povestea e top, droidul BD-1 e fun, gameplay bun, grafica si sunet super - se poate spune ca alaturi Jedi Survivor este printre cele mai bune jocuri Star Wars) ? Ma gandesc cu probabil dificultatea....

  16. #4256 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Scuze că le-am încurcat, Fallen Order mi-a placut, Jedi Survivor însă nu prea mi-a mai placut, mai bine il faceau mai liniar si puteau lasa deoparte prostiile gen plantat flor prin gradina si alte tâmpenii.
    Inițial cand l-am inceput am zis, cool, uite jocul arată a next gen(de fapt current gen) si chiar planeta Coruscant arata bine si dadea atmosfera aia de Star Wars.
    Apoi cand am ajuns pe cealaltă planetă care e una din planetele principale mi s-a mai taiat din entuziasm, texturi de proasta calitate, planeta mi s-a parut meh, personajul principal cu ghosting(poate au mai rezolvat din probleme tehnice), încă o alta planeta destul de principala la fel de anostă!
    Coruscant si Shattered Moon mi-au dat vibe de SW si sunt mai liniare si mici. Gameplay mi sa părut si el meh, la vremea lui Fallen Order l-am gustat pe deplin si am rămas plăcut cu el in memorie, Survivor nu mi-a lasat aceeași impresie.

  17. #4257 SP
    Manager paul's Avatar
    Introducing Passkey for PlayStation:
    Go password-free with your account for PlayStation Network. Passkeys offer a faster and more secure account sign-in experience by letting you sign in through your mobile device or computer using the same convenient device unlocking method, like a fingerprint, face scan or PIN.

    Visit www.playstation.com/passkey to learn more.

  18. #4258 SP
    Manager paul's Avatar
    Restructurari, London Studio se inchide:
    Quote Originally Posted by Jim Ryan
    We have made the extremely hard decision to announce our plan to commence a reduction of our overall headcount globally by about 8% or about 900 people, subject to local law and consultation processes. Employees across the globe, including our studios, are impacted.
    An Important Update from PlayStation Studios - Sony Interactive Entertainment
    Quote Originally Posted by Hermen Hulst
    The US based studios and groups impacted by a reduction in workforce are:
    - Insomniac Games, Naughty Dog, as well as our Technology, Creative, and Support teams

    In UK and European based studios, it is proposed:
    - That PlayStation Studios’ London Studio will close in its entirety;
    - That there will be reductions in Guerrilla and Firesprite

    These are in addition to some smaller reductions in other teams across PlayStation Studios.
    Difficult News About Our Workforce - Sony Interactive Entertainment

  19. #4259 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Au anulat si un live-service Twisted Metal la care lucra Firesprite:

  20. #4260 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Foarte bine, ce e live-service trebuie starpit.

    Au exemplu Suicide Squad, ce vor mai mult???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts