Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 323

Thread: Grand Theft Auto IV Multiplayer

  1. #181 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    sunteti tari... puneti poze cu batman.... si va dati rotunzi....
    woai, daca nu stii ce-i ban hammeru o sa fie si mai mare surpriza.

  2. #182 SP
    Banned tacconi's Avatar
    sentyno mi-a facut placere sa joc cu tine azi gta4 pana la 12 noaptea... pe curand...

    ---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

    greyhound ... pt ce se joaca un joc daca nu pt a devenii printre cei mai buni... doar vrem sa castigam toti... din cauza asta exista mici provocari... aici se vorbeste despre gta4... nu e normal sa stim si cine e mai bun la jocul asta citind chiar aici? pt cine nu stie sa caute clasamentul mondial la gta4 .. in single apasati start apoi stats apoi network si apoi optiunea ce va intereseaza, am scris asta pt ca multi jucatori cu siguranta nu stiau asta... nici eu nu stiam pana acum o luna. va urez tuturor noapte buna si daca vrea sa ma provoace cineva la gta4 ma gaseste la psn kyokusinkai

  3. #183 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Omule,de cand ai venit pe forum nu ne-ai povestit decat ca esti pe locul 50 mondial la car jack.
    Las-o mai moale.
    PS:un joc se joaca pentru distractie,nu pentru a fi cel mai bun.

  4. #184 SP
    Member sentyno's Avatar
    Eh grey daca ai fi fost putin atent, Geoker a zis ca a jucat cu "sefumeu".
    Acest tip mi-a dat si mie add, fapt pentru care am intrebat cine este (rar vezi id ca asta lol ) .
    Ee si de aici s-a creat o mica mica neintelegere . Asta a fost tot .

    @kyokusinkai - hehe a fost frumos, cu toate ca eram pe dinafara :-s. O fi fost la weapons powerfull dar din cateva rafale picam secerat la pamant . Sau poate era totul normal si am venit eu din lumea a 3'a
    Dupa ce ai iesit m`am bagat putin la deathmatch. Sa joci cu vreo 8 deodata e destul de fain.
    Oricum mai trebuie sa exersez .
    Ne mai auzim in`game kyo

  5. #185 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Kyo chiar joaca mult. Cred ca de fiecare data cand intram online il vedem in joc si cand ieseam, tot acolo era. As zice ca merita putin respect din partea noastra pentru rangul pe care il are, dar totusi si el ar trebui sa fie un pic mai... cizelat si sa se comporte cu bun simt fata de restu. Stim cu totii ca e greu sa ajungi printre primele locuri, dar sa te menti acolo e al naibi de greu. Pentru asta ai nevoie de multa "munca" depusa, la un momentdat riscand sa devi o mica "bruta" datorita mediilor ostile prin care treci in joc.
    La inceput cu totii ne-o luam la funduletz intr-un joc online pana incepem sa deprindem ceva skill ca sa rulam si noi pe altii(in momentul ala te simti bine, puternic; semi-zeu, ce mai lol). Iar in momentul cand rulam-si-rulam-si-rulam incercand sa ajungem intr-un loc fruntas, trecand prin atatea "fronturi" de lupta si intalnind j'de mii de idioti online, risit sa devi o mica "bruta" cu dorinta de razbunare pe toata lumea.
    Ideea finala este ca: cei ce reusesc sa ajunga acolo sus si in acelasi timp pot sa isi mentina bunul simt macar fata de compatriotii sai, merita tot respectul!
    Deci, care tabara o alegi kyo?

  6. #186 SP
    Banned tacconi's Avatar
    scuze daca am jignit pe cineva... e doar un joc... sentuyno sa jucat cu mine si a vazut ce patesc... nimeni nu sta cu mine online daca le fur masinile si le trag un glont in cap.. cateodata ma mai las omorat sa nu iasa jucatorii din harta... sentyno stie asta fiindca cum a a incuput primul joc cu mine, iam omorat pe toti ,astia au iesit si a rams el cu mine... ca sa joc mai mult trebuie sa-mi astept prietenii... juv nr 6 tase pase nr 10 si bravo papa nr 42. eu mai jignesc jucatorii pt ai enerva pt a ramane in harta... de acolo cred ca mi se trage putina mea mandrie.... apropo de mandrie, sunt pe locul 59 si in 10 zile voi fi pe 42 din calculele mele...

    ---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

    sunt idiot, sunt pe locul 49 vroiam sa zic

  7. #187 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Bravo tacconi! baga mare
    Ne strangem in seara asta sa tragem una mica?
    Stabiliti voi ora

  8. #188 SP
    Banned tacconi's Avatar
    azi nu pot... daca vrea sa se joace cineva cu mine sunt pe gta4 luni de la 10 dimineata la 00 seara... kyokusinkai

    ---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

    mai sunt si marti de la 08 dimineata pana seara la 00

  9. #189 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    UUU...eu eu eu... eu pot juca de pe la 10 cam asa

  10. #190 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Pot intra si eu sa joc cu voi? Am avut rank 5 dar s-a dus cand mi-am schimbat ID-ul PSN

    Intrebare: Jucati cu auto-aim on sau off?

  11. #191 SP
    Member sentyno's Avatar
    Eu urasc auto`aim-ul . Chestia ca nu ne`am mai strans
    La cati am putea sa ne stragem...asta e

  12. #192 SP
    Banned tacconi's Avatar
    eu azi am jucat non stop si nu a aparut nimeni... am ajuns pe 44 mondial la car jack.... psn kyokusinkai

  13. #193 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Mask m-am distrat azi pe gta4 si am ajuns pe 42... sper sa nu te stresez iar.... psn kyokusinkai

  14. #194 SP
    Senior Member Mask's Avatar

    Bine ca n-ai mai zis "mondial"
    Just kiddin'...

  15. #195 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    tacconi thread-ul asta, din cunostintele mele, este thread legat de intalniri, discutii si cam tot ce e multiplayer related. Am inteles, joci foarte bine, esti pe locul x (x<50) "mondial", felicitari dar te rog nu mai spama din post in post progresul tau. Poate sunt utilizatori care vor sa vada si altceva decat pe ce loc ai ajuns tu "mondial". Repet, felicitari pentru ce ai obtinut, dar mi se pare aberant sa faci post dupa post si sa-ti prezinti locul curent si id-ul.

  16. #196 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Exact asta incerc sa-i spun si eu...
    @tacconi,poti ajunge si pe locul 1,pe ce loc vrei tu,cu ce ma incalzeste pe mine treaba asta?Pe mine chiar nu ma intereseaza.

  17. #197 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    eu azi am jucat non stop si nu a aparut nimeni... am ajuns pe 44 mondial la car jack.... psn kyokusinkai
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    Mask m-am distrat azi pe gta4 si am ajuns pe 42... sper sa nu te stresez iar.... psn kyokusinkai
    Rog moderatorii sa-l lase in pace,de cand a aparut ma stric de ras

  18. #198 SP
    Banned Mario's Avatar
    eu eram sefumeu dar mi l-am facut pe ala de mult timp cu un prieten si faceam "caterinca" si mi-am facut unu nou si nuj de ce mia ramas nicku ciudat

  19. #199 SP
    Member sentyno's Avatar
    bun deci am lamurit si situatia asta

  20. #200 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Faceti si voi un orar ceva cand se intra online ca ma bag si eu la un deathmatch ceva
    PSN: rockybt18

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  2. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts