Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 112 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #2161 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Perfect am sa fiu prezent la ora stabilita si imi incarc si casca sa ma ajuti ca eu sunt la inceput cu mp la killzone 2

  2. #2162 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Count me in,mi-a venit pofta cu atata vorbaraie de KLZ,sa joace si gura noastra ceva nu numa ei nu!

  3. #2163 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    1. tomaobiwan
    2. boga
    3. kobayashi
    4. ciprianoss
    5. ???

  4. #2164 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    1. tomaobiwan
    2. boga
    3. kobayashi
    4. ciprianoss
    5. razvanbeldescu
    6. ...

  5. #2165 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    can i join? s-ar putea sa intru mai tarziu...

  6. #2166 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Now we're talking gents Hai ca poate ni se alatura si Mask, poate lasa si caine BC2, un Terminator mic ceva si gata-i combinatia Deci, eu intru in jur de 9 jumate si stau pana la 12 cel putin.

    Offtopic: Razvan, habar n-aveam ca tu esti razvanbeldescu virgula cu care tot jucam eu MoH Ai renuntat la DarkRazvan?

  7. #2167 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Moment mai prost/stresant/plin de lansari/lipsit de timp etc. va puteai gasi si voi??

    Sorry dar efectiv sunt coplesit de atatea lansari si mai stie dracu ce sa joc. Ma mai si suna Toma acum 5 minute ca intra toata lumea la Kz.... Mda.... I hate you! Hate you!!! ....Vanquish....Moh....Reach...Dead Rising....Rdr DLC....Castle....

  8. #2168 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pai lasa jucariile de copii mici si vino si tu la ceva serios deseara, domnule draga

  9. #2169 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Sper sa ma lase si pe mine bebe-ul sa ma relaxez in seara asta...cu voi

  10. #2170 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Bravo ma! Un asemenea eveniment si nu spui nimic. Nota 10 bubli! Cu steluta!

  11. #2171 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    you have a baby !? felicitari !!

  12. #2172 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ma pot alatura si eu ?

  13. #2173 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Hell noooooo!Eu nu pot juca...trebuie sa ma scol maine pe la 4 si nu-mi permit.:-(
    Dar promit ca o sa ma alatur incepand de vineri.
    Distractie placuta baieti!

  14. #2174 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    angelic : hola
    adi : gtfo
    adi : mutati-va unu din angelic si razvan ca nu e corect
    adi : sunt in echipa cu 2 noobi

    O persoana mai plina si infecta ca tine in viata mea n-am intalnit.Spor la joc...cred ca asta e singura ta mare realizare in viata.De la inceput pana am iesit te-ai tot plans...parca esti femeie gravida.
    Pare rau ca am iesit asa brusc

  15. #2175 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    angelic : hola
    adi : gtfo
    adi : mutati-va unu din angelic si razvan ca nu e corect
    adi : sunt in echipa cu 2 noobi

    O persoana mai plina si infecta ca tine in viata mea n-am intalnit.Spor la joc...cred ca asta e singura ta mare realizare in viata.De la inceput pana am iesit te-ai tot plans...parca esti femeie gravida.
    Pare rau ca am iesit asa brusc
    Macar nu sunt singurul care nu il suporta pe infect.

    @adi sper sa nu incepi cu pm-urilede " femeie gravida " cum zice si Angelic, cele in care ma ameninti cu bodyguard-ul tau

  16. #2176 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Omu a inceput sa injure si faca ca o femela in calduri pe psn nu stiam ca poti primi mesaje de la oameni care nu iti sunt in lista...oricum ignore saves the day.

  17. #2177 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    frumos aseara

  18. #2178 SP
    Senior Member boga's Avatar
    GG guys aseara. Eu /boga = mugabe/ o sa fiu prezent si diseara si tot asa pana sambata inclusiv. De duminica o sa-mi reiau calvarul cu MoH

    PS: AngelicToucH, da-mi voie sa-mi cer eu scuze in numele lui adiandrei. E mic si se lasa cuprins prea repede de emotii

  19. #2179 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    A fost fain,mai ales pe la sfarsit cand incepusem sa-mi intru si eu in mana putin,ca la inceput trageam in toti peretii numai in playeri nulol.Pacat ca ati plecat cativa mai repede,ca dupaia a mai facut Enthroll un server cu parola si am jucat fain intre noi
    Boga o sa mai intru si eu mai pe seara asa,poate facem un squad si ne bagam pe ceva servere straine

  20. #2180 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    GG guys aseara. Eu /boga = mugabe/ o sa fiu prezent si diseara si tot asa pana sambata inclusiv. De duminica o sa-mi reiau calvarul cu MoH

    PS: AngelicToucH, da-mi voie sa-mi cer eu scuze in numele lui adiandrei. E mic si se lasa cuprins prea repede de emotii
    pe la 10 azi intru si eu , sper sa traga si la picioare koba

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 112 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts