Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 112 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1201 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    am intrat aseara si eu cu un prieten pe multiplayer, din pacate a trebuit sa ne jucam cu straini deoarece intre romani nu am gasit disponibilitate, imi pare rau ca avem o comunitate asa de slaba, ar trebui sa mai aruncati un ochi in ograda 360 sa vedeti ca se poate si altfel

  2. #1202 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by roberthotean View Post
    am intrat aseara si eu cu un prieten pe multiplayer, din pacate a trebuit sa ne jucam cu straini deoarece intre romani nu am gasit disponibilitate, imi pare rau ca avem o comunitate asa de slaba, ar trebui sa mai aruncati un ochi in ograda 360 sa vedeti ca se poate si altfel
    aseara erau multi jucatori romani online, cum nu ai gasit disponibilitate?

    ---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

    cauta aici id-uri, poate nu ii ai in lista de friends http://www.consolegames.ro/forum/f15...zone-2-psn-id/

  3. #1203 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    am si postat aici sa ne ajutati si am trimis si mess-uri la cei din lista, dar nu am primit niciun raspuns

  4. #1204 SP
    Member cristian77's Avatar
    O intrebare off topic : de curiozitate,pe XBOX, jocurile copy merg online?

  5. #1205 SP
    Member piratu360's Avatar
    va asteptam diseara... de obicei psycho creeaza server....

  6. #1206 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by roberthotean View Post
    am si postat aici sa ne ajutati si am trimis si mess-uri la cei din lista, dar nu am primit niciun raspuns
    trebuie sa intri in multiplayer ->join game si sa te uiti cine e activ online si sa dai join. probabil ca nu are nimeni timp sa raspunda la mesaje sau sa iti dea invite.

  7. #1207 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    O intrebare off topic : de curiozitate,pe XBOX, jocurile copy merg online?
    Pana iti da ban la consola cred ca merg.

  8. #1208 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    O intrebare off topic : de curiozitate,pe XBOX, jocurile copy merg online?
    e off-topic rau de tot intrebarea ta

  9. #1209 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    trebuie sa intri in multiplayer ->join game si sa te uiti cine e activ online si sa dai join. probabil ca nu are nimeni timp sa raspunda la mesaje sau sa iti dea invite.
    Subscriu. Asta e primul joc la care nici nu observ cand am primit mesaj.

  10. #1210 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    trebuie sa intri in multiplayer ->join game si sa te uiti cine e activ online si sa dai join. probabil ca nu are nimeni timp sa raspunda la mesaje sau sa iti dea invite.
    credeam ca este o metoda mai simpla sa ne gasim online, e destul de dificil sa va gasesc intre atatea servere, poate deseara vom avea mai mult noroc si poate gasesc si disponibilitate de ajutor, recunosc aseara am intrat prima data si mi-erau destul de necunoscute procedurile

  11. #1211 SP
    Member cristian77's Avatar
    pai tot aud de comunitatea Xbox,si ma enervez,or fi aia mai multi ca noi sau...ce sunt asa laudati?
    O fi consola mai veche cu ceva ca PS3,si au luat mai multi(si din motivul modarii) , dar nu imi explic ...
    Din cauza aia am intrebat daca merg online alea copiate,ma gandeam ca asta e o explicatie.
    Sau poate modalitatea de join in game e mai easy,poti sa te gasesti ma usor cu romanii...nah,asta era motivul intrebarii

  12. #1212 SP
    Junior Member Usktu's Avatar
    Frumoasa sesiunea de aseara. Mi-a placut, mai ales cand am ramas doar vreo 5. Diseara ne intalnim iar.

  13. #1213 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    YouTube - killzone2 aim assist exploit. needs fixing asap

    it works

    se spameaza butonul de zoom (pe alternate 2).
    Asta-i de la ultimu pach findca sa plans lumea de aim damn newbs ...

  14. #1214 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    aseara nu stiam password-ul si am gasit un joc numai cu pistoale body-count, standard and medic class only unde am stat vreo 2h cred... incredibil de fun, wild wild killzone
    e o metoda buna sa inveti aim-ul, sa unlock-ezi M4 Revolver si Health Packs.
    eu zic sa mai asteptam un pic pana la un clan tournament sa mai castigam experienta, sa vedem ce clase ne plac mai mult etc. poate imi iau si eu un headset pana atunci.
    cred ca si diseara mai caut un joc cu pistoale, ma ajuta foarte mult sa fac aiming practice. sau cine vrea facem un joc impreuna.

  15. #1215 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Usktu View Post
    Frumoasa sesiunea de aseara. Mi-a placut, mai ales cand am ramas doar vreo 5. Diseara ne intalnim iar.
    Subscriu. Chiar daca am jucat doar a ora, a fost mult mai fun decat cu 31 de disperati pe alte harti (not RO - RSA).

    Scuze ca s-a iesit fara pa, noapte buna, sanatate, la revedere, dar momentan nu am headset
    BTW, nu e o prostie sa poti auzi echipa adversa? Foarte aiurea...

    PS - sfat pentru host: in cazul in care suntem mai putini, gen 4 vs 4 sau 5 vs 5, nu mai puneti harta aia cu desertul ca e imensa si no fun.

  16. #1216 SP
    Member Imouthes's Avatar

    Noob ...

    Yap, misto aseara, numai ca baietii cam fac target-practice pe mine, avand consola de 2 saptamani si jocul din weekend. Dar recuperez, si dupa aia sa vezi ce head-shot-uri ii dau lui psyho-07 si restul ...

  17. #1217 SP
    Member psycho-07's Avatar
    eu am pus parola ca asa sa cerut , deci o sa las jocu normal si deja ne strangem 15 ijucatori si jucam cu straini

  18. #1218 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    eu am pus parola ca asa sa cerut , deci o sa las jocu normal si deja ne strangem 15 ijucatori si jucam cu straini
    eh, trebuia sa intru pe forum sa o vad sau sa.ti dau mesaj dar nu-i bai ca m.am distrat cu pistoalele. cred ca fara password e mai ok.

  19. #1219 SP
    Member Imouthes's Avatar

    Invitatie RSA

    By the way, cine-mi ofera si mie o invitatie in clan (RSA) ? Multumesc anticipat.

    Chestia cu parola e buna, se poate ajunge in situatia sa join-eze 32 jucatori, iar ai nostri intarziati sa nu mai aiba loc ...

  20. #1220 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by roberthotean View Post
    credeam ca este o metoda mai simpla sa ne gasim online, e destul de dificil sa va gasesc intre atatea servere, poate deseara vom avea mai mult noroc si poate gasesc si disponibilitate de ajutor, recunosc aseara am intrat prima data si mi-erau destul de necunoscute procedurile
    kz2 are o interfata de tot rahatul, nu ajuta deloc utilizatorul, la multiplyer e un haos total. probabil ca producatorii se jucau in loc sa lucrezze la interfata.

    dupa ce ai dat join intra cu R1 pe urmatorul tab nu mai stiu cum ii zice, si iti arata fiecare friend pe ce server joaca, alege unul care doresti si apesi X, si intra pe server.
    unde cere parola la romani era ieri 'rsacg'.

    succes

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 112 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts