Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 112 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1301 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    frate eu nu te pot auzi decat daca esti cu mine in echipa sau cand sunt jos si astept sa imi dea cine viata te pot auzi , atunci am facut jocu si ne-am strins multi si emptysandu , alexciprian , namelesfear, xtreme mai multi si am jucat cu straini , puteai sa imi dai un msg
    pai eu puteam sa va aud pe amandoi chiar si cand eram in viata.

    mai tarziu am intrat si eu inapoi cand s-a strans lumea - a fost marfa, dar la inceput cand eram doar noi 4 era frustant tare

  2. #1302 SP
    Member psycho-07's Avatar
    da e naspa mai putini , tu ne auzi cand ne apropiem de tine si invers, oricum joci binisor nu esti slab cum zici tu

  3. #1303 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Eu nu vreau sa invinuiesc pe nimeni pentru aceasta lipsa totala de interes, dar daca este clan leader trebuie sa indeplineasca anumite conditii. Daca nu pot vorbi cu el pot sa consider ca e un rus ceva.
    Rasko, macar intra si tu Killzone.com si pune banner-ul. Omul a muncit pentru el si e pacat sa ramana doar pe un forum!
    Killzone.com

    Daca va aduceti aminte nu am dorit de la inceput aceasta asa-zisa "functie" de clan leader deoarece stiam ce se va intampla.
    Dle. Istrategie, lipsa totala de interes? In ultimele 3 saptamani am fost seara de seara in Killzone 2 dand invitatii, facand servere, trimitand mesaje la toata lumea pentru a ne aduna sa fim impreuna. Sunt destui useri ai forumului care pot sa confirme asta, printre care i-as nominaliza pe ffocus, Nameless_Fear, Psycho-07, Emptysilence, G-extreme etc. etc. etc. D-voastra unde erati domle de veniti sa imi spuneti mie ca am o totala lipsa de interes? V-am vazut intr-o singura seara online si atunci cred ca ne-ati facut onoarea in jur 20 - 30 de minute. Din pacate sau din fericire pentru mine nu mai am 15 ani ca si d-voastra si am facut tot ce mi-a stat in putinta in masura in care timpul mi-a permis-o.
    Deci dle. Istrategie, am sa va rog frumos sa va calmati si sa nu mai induceti lumea in eroare daca sunteti in necunostinta de cauza.

    Asadar si prin urmare, de azi il voi ruga pe prietenul meu Ffocus sa preia "safia" clanului deoarece Rasko is OUT! Am ajutat cat de multa lume am putut prin invitatii si organizari de meciuri, dar gata. Nu mai am nici varsta la care sa ma ia pustii de 15 ani la rost, nu mai am nici nervii sa multumesc toate grupuletele formate in interiorul grupurilor asa ca....Mi-a parut bine, a fost frumos, dar de azi voi fi un simplu membru al acestui clan, asta daca mi se va permite bineinteles.

    Va rog frumos sa nu imi mai trimiteti mesaje pentru invitatii in clan deoarece le voi da delete fara a le mai citi.

    Multumesc si va doresc nenumarate succese in RSA!

  4. #1304 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu e vorba de tine Rasko, dar nu mi se pare prea grozav ce se intampla pe acest thread. A devenit ca cel de GTA4 de pe aria de PC de pe computergames. Fiecare e nemultumit din niste motive mai mult decat absurde. Vezi ca ffocus are netul prin dial-up, deci jocul este ca si compromis daca face el serverul, si nici el nu are head-set. I go for Psycho-07!
    Si vezi ca am 16 ani, nu 15!

  5. #1305 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    si nici el nu are head-set.
    Are headset !

  6. #1306 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu nu l-am auzit vorbind cand am jucat cu el!

  7. #1307 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Eu nu l-am auzit vorbind cand am jucat cu el!
    Pai eu la headset cand vreau sa vorbesc cu cineva, imi fac squad si avem canal separat pt chat !
    Probabil nu erai in squad cu el si de aceea nu il auzeai !

  8. #1308 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Nu e vorba de tine Rasko, dar nu mi se pare prea grozav ce se intampla pe acest thread. A devenit ca cel de GTA4 de pe aria de PC de pe computergames. Fiecare e nemultumit din niste motive mai mult decat absurde. Vezi ca ffocus are netul prin dial-up, deci jocul este ca si compromis daca face el serverul, si nici el nu are head-set. I go for Psycho-07!
    Si vezi ca am 16 ani, nu 15!

    Daca tu chiar ai crezut ca Ffocus are dial-up si nu ai inteles ironia postului sau e grav.

  9. #1309 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Oricum are un lag imens. Mi se misca jocul in imagini pe server-ul facut de el, asa ca poate sa aiba si net de la Vodafone!

  10. #1310 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    va rog sa va linistiti. in curand se va face ordine. vor fi meciuri oficiale si campionate interne cu premii. pana atunci jucati sa deblocati toate clasele. se va face curatenie si in clan.

  11. #1311 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Dupa ce ca suntem mult mai multi ca baietii de la treisaizeci, lasam de dorit cand vine vorba de comunicare, organizare si toate cele.

    Intotdeauna calitatea ar trebui sa fie deasupra cantitatii dar din pacate, la noi aici nu e deloc vorba de asa ceva. Jucati pentru FUN, nu mai injurati atat cand jucati ca nu suntem pe camp (sau...)!

  12. #1312 SP
    Member Imouthes's Avatar

    Psyho

    Si eu am ajuns la concluzia ca sesiunile create de psyho merg foarte bine, plus ca l-am vazut seara de seara on-line. Si eu as miza pe el ca lider clan ...

    Invitatie RSA. Please .... Somebody ... PSN ID: imouthes78

  13. #1313 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    my impressions:
    headset: unii dintre voi il confunda cu un canal de chat, am fost nevoit sa mutez ca sa inteleg ceva din joc.
    nu se formeaza nici o tactica in felul asta, am jucat cu straini care stiau ce sa faca cu un headset, deci e irelevant in punctul de fata cine are si cine nu.
    rooms: pe hartile mici e un haos total daca sunt 24 de playeri: you spawn, you die - repeat. no tactic here.
    sugestie: daca e facut un room de max 32 de playeri ar fi bine sa fie numai harti mari, sa ai mai mult spatiu.
    squads: nu are rost sa faci squad daca leader-ul joaca ca un freelancer. am jucat in squad-uri in care pur si simplu era o sincronizare perfecta intre noi fara sa comunicam prin headset. toti ne asteptam in caz ca murea cineva si inaintam IMPREUNA. e un feeling extraordinar cand joci in team. nu conteaza daca pierzi sau castigi.
    nu prea eram in forma aseara dar doar pe o harta mai mare am avut fun (fiind 24 de playeri), in rest...
    oricum o sa intru diseara dar propun sa avem 2 room-uri: una mare pt 32 playeri (numai harti mari) si una medie.

  14. #1314 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Alooo Radio Romania Actualitati!!! In Killzone 2 sunt servere dedicate deci nu conteaza conexiunea de net a asa-zisului host!! Au existat nenumarate situatii in care a trebuit sa ies dupa ce am creat o sesiune si asta nu i-a afectat deloc pe cei prezenti "in game".

  15. #1315 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Si eu am ajuns la concluzia ca sesiunile create de psyho merg foarte bine, plus ca l-am vazut seara de seara on-line. Si eu as miza pe el ca lider clan ...

    Invitatie RSA. Please .... Somebody ... PSN ID: imouthes78
    ai invite de ieri seara. liderul clanului nu trebuie sa fie online seara de seara. tu poti miza pe cine vrei, avem un clan lider si EL VA RAMANE.

  16. #1316 SP
    Member psycho-07's Avatar
    si cum vreti sa fac jocu ? astept sugesti de la voi de exemplu: ce harti las in mp de 26 de jucatori eu sunt de acord cu ce vreti voi

  17. #1317 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Aoleu. Atatea discutii si atat de putina joaca. Oameni buni, chiar credeti ca este atat de importanta o casca? Sunt oameni cu care joc si nu vorbesc sau nu au casca. Asta nu inseamna ca nu joc cu ei. De fiecare data cei fara casca se iau dupa jocul celorlalti. Nu stiu daca pe PS3 este la fel, dar pe 360, cel ce nu are casca ne poate auzi in boxe si isi da seama ce face echipa. Iar cel ce nu vorbeste in casca, macar ne aude si asta conteaza cel mai mult. Stati acum si va certati ca al vostru leadear nu prea vorbeste sau nu vorbeste deloc. De asta nu puteti voi juca?
    Legat de internet si de lag la un anumit host. Rulati oamenii la host si vedeti care dau o conexiune buna pentru toata lumea. In mai toate jocurile sunt probleme din astea. La GoW de exemplu suntem doar doi oameni care hostam, eu si Greyhound pentru ca dam conexiune buna pentru toata lumea.
    Legat de casca si de ce se vorbeste in ea. Mai sus scrie cineva ca se foloseste casca pentru chat. Pai nu stiu cum sa spun, pentru aia este casca, pentru CHAT. Acum ca se mai spune si o gluma sau eu mai stiu ce in afara doar de tactica si iar tactica, asta este un lucru bun. Nu puteti da headshot daca faceti si o gluma?
    Da jucati cumva pe bani?

  18. #1318 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Legat de casca si de ce se vorbeste in ea. Mai sus scrie cineva ca se foloseste casca pentru chat. Pai nu stiu cum sa spun, pentru aia este casca, pentru CHAT. Acum ca se mai spune si o gluma sau eu mai stiu ce in afara doar de tactica si iar tactica, asta este un lucru bun. Nu puteti da headshot daca faceti si o gluma?
    Da jucati cumva pe bani?
    m-ai inteles gresit: chat in sensul 90% din discutii sunt discutii TOTAL irelevante jocului.
    am jucat si cu 26 de playeri si din headsetul lor se auzeau numai sugestii si tactici. si nu 100 cuvinte pe minut.

  19. #1319 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pai inseamna ca ai inebuni intr-o echipa cu mine, Grey, Sanjuro, Sacaluka, DarkMatinee, RonanN1 in care in timpul meciului se discuta cu totul altceva. Se mai aude din cand in cand ca spune cineva locatia adversarilor. Si nu stiu cum sa iti spun, dar chiar castigam.
    Sa va dau un sfat. Jocul relaxat da roade mai bune decat un joc in care echipa este stresata de castig.

  20. #1320 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    nu stiu, that's not my stile.
    psycho: daca faci room de 32 max scoate hartile mici. daca vreti o sa fac eu una medie cu toate hartile. si daca joci pe una mare si sunt putini playeri e de ajuns un tactician sa puna 2 spawn grenades.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 112 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts