Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 112 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1481 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Rockstar View Post
    De asta nici nu prea ma tenteaza sa iau jocul insa am sa il cumpar ca sa joc cu prietenii offline mai mult !
    La fel si la Tekken, iti vine sa spargi controlleru cand ii vezi pe unii cum fac button mashing !

    PS: mersi psycho ! Am sa incerc acum !
    exact ce spuneam, chiar mai rau. unii nici nu cumpara jocurile din cauza asta. iar faza ca "domle daca asa au facut ei jocu, sa scoata patch" nu tine. pot pedepsi si comportamentul. cred...sper

  2. #1482 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    De exemplu la sniper daca apesi repede L1 cateodata se pune auto-aim pe adversar si ii dai headshot instant.
    uite ca in ultimul patch fixeaza problema asta: Fix for auto-aim exploit when rapidly tapping zoom/fire.

    KZ2 1.21 Patch Releasing Tuesday | Gamers Digest

  3. #1483 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    ISTRATEGIE este un exemplu
    Fa tu kill-uri cu air support si atunci sa comentezi. Pana atunci STFU!

  4. #1484 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    In sfarsit am reusit sa il termin pe elite si astfel am luat si platinum trophy ! ms de sfaturi psycho !

  5. #1485 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    sa facut un serveq ,care vrea sa intre

  6. #1486 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Quote Originally Posted by Rockstar View Post
    In sfarsit am reusit sa il termin pe elite si astfel am luat si platinum trophy ! ms de sfaturi psycho !

    cu placere

    ---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

    fratilor am primit al doilea honor rank4 dar nu stiu de ce ca il aveam inainte ca aveam k2 regiunea 2 si acum ma joc k2 us si ma trezi ca imi date rank4 o fi vreo eroare de la servar

  7. #1487 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Honor Rank se acord saptamanal. De exemplu, daca ai fost o saptamana in primii 1% iei HR4, iar daca saptamana viitoare nu mai esti in primii 1% iti dispare acel HR, nu este ceva permanent.

  8. #1488 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Honor Rank se acord saptamanal. De exemplu, daca ai fost o saptamana in primii 1% iei HR4, iar daca saptamana viitoare nu mai esti in primii 1% iti dispare acel HR, nu este ceva permanent.
    Mda, asa am patit si eu. Aveam honor rank, iar dupa o saptamana a disparut.

  9. #1489 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Nici eu nu il mai am, dar oricum pe mine ma interesa trofeul nu Honor Rank #4 !
    Cine se baga la un mp diseara ?

  10. #1490 SP
    Member psycho-07's Avatar
    asta nu stiam ca dispare honor rank 4 si ca trebuie sa joci mereu ca sa il ai ce porcarie

  11. #1491 SP
    Junior Member Cricku's Avatar
    salut ! intru si eu diseara daca nu puneti restrictie ca am jocul de cateva ziel si am abia 400 pcte,am doar Medic Badge... PSN : Cricku

  12. #1492 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Farsa de 1 Aprilie a celor de la Guerrilla Games: Secret Multiplayer Characters Revealed

  13. #1493 SP
    Manager paul's Avatar
    Code:
    http://video.ign.com/dor/articles/923215/black20-trailer-park/videos/blk20_lovezone_033109.html

  14. #1494 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    nu cred ca e chiar corect folosit termenul "trisat". Se folosesc de niste scapari ale producatorilor.
    De exemplu la sniper daca apesi repede L1 cateodata se pune auto-aim pe adversar si ii dai headshot instant.
    Sau cateodata poti sa il tai pe unu cu cutitul de la 100m, pe asta nu stiu exact cum se face, da se face constant.
    Si alte astfel de exploit-uri.
    Cum naiba sa-l tai de la 100 m...cred ca au fost putin bauti cei de la sony (sau mai rau...o doza prea mare) cand au facut jocul.Tre sa-l primiesc si eu zilele astea (cred ca abia pe luni) si chiar o sa fiu curios cum sta treaba insa din ce ziceti voi cred ca astia de la sony ar mai trebui sa invete cate ceva de la Infinity Ward lol...sa vada si ei cum se face un joc frumos si mai ales grozav in multiplayer

  15. #1495 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Cum naiba sa-l tai de la 100 m...cred ca au fost putin bauti cei de la sony (sau mai rau...o doza prea mare) cand au facut jocul.Tre sa-l primiesc si eu zilele astea (cred ca abia pe luni) si chiar o sa fiu curios cum sta treaba insa din ce ziceti voi cred ca astia de la sony ar mai trebui sa invete cate ceva de la Infinity Ward lol...sa vada si ei cum se face un joc frumos si mai ales grozav in multiplayer
    eh, in orice joc sunt scapari.
    cred ca au fost corectate in ultimele patch-uri.
    E grozav multiplayer-ul stai linistit.

  16. #1496 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    eh, in orice joc sunt scapari.
    cred ca au fost corectate in ultimele patch-uri.
    E grozav multiplayer-ul stai linistit.
    Sper sa fie asa...o sa ma lamuresc cat de curand...astept sa-l primesc si eu

  17. #1497 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Si eu cred ca o sa-l iau,ca prea il laudati.
    Mai intai astept sa vina Pastele,sa vad daca Webpredator are vreo oferta pentru noi.

  18. #1498 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Imi zice si mie cineva daca in multi are si modul Deathmatch Free For All?...sper ca DA ca altfel pt mine e inca un mare minus daca nu are asa ceva.

  19. #1499 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Imi zice si mie cineva daca in multi are si modul Deathmatch Free For All?...sper ca DA ca altfel pt mine e inca un mare minus daca nu are asa ceva.
    nu are asa ceva. totul este team-based.

  20. #1500 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Referitor la varianta DEMO,imi place enorm filmuletul de la sfarsit!
    Can't wait for full game!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 112 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts