Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 112 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1641 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Aseara a fost Bots of Killzone 2. Fugeam afara, ma fugareau doua ATAC din alea sau cum se numesc; intram intr-un canal, dadeam de un bot din ala; scapam si de ala dupa ce incepeam sa vad negru in fata ochilor, aparea kobayashi, facea plici la mine si gata, se taia filmul. Am facut si eu ceva kill-uri pe saracul Cristi. Imi cer scuze domnu, dar de fiecare data cand vroiam sa trag, te bagai in fata mea. Ffocus nu mai stia ce sa faca, la un moment dat era numai dupa noi cu revive. Sa cresc o data in grad, sa scap de amaratul ala de soldat, sa primesc si eu un sniper.

    Greyhound, ne facem noi mari. Facem linie de boti si ii campam Sau poate isi iau si ei 360 si ne scoatem parleala la gears

  2. #1642 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi pare rau ca nu am putut intra aseara dar raman dator si sper sa intru si eu diseara.Dj Mo si Greyhound,poate suntem noi mai buni ca voi la KZ2 dar si voi sunteti mai buni ca noi la GOW,oricum in maxim 3 saptamani va mai adunati bage-uri si nu veti mai avea probleme,dureaza putin pana cunoasteti hartile.

  3. #1643 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pentru mine aseara era prima oara cand puneam mana pe joc. Destul de antrenant gameplay-ul, in stilul Team Fortress. Totusi grafica, sau stilul grafic, mi se pare un pic cam prea incarcat pentru gustul meu. Sa termin si eu campania, sa mai adun niste meciuri pe multiplayer ca sa pot sa inteleg mai bine ce se intampla Cum zicea si Mo, aseara s-a cam jucat Botzone 2.

  4. #1644 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    I knew it! ahahahahahha

    Welcome to the dark side!

  5. #1645 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Greyhound sper sa intri la noi in clan,ca ti-am dat aseara invite exact cum ai deschis killzone-ul,rasko m-ai da-ne si noua un om,aveti douazeci lol

  6. #1646 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pot gasi undeva, ceva legat de povestea acestui joc? Nu am jucat Killzone 1 si nu prea stiu nimic din ce se intampla. De ce ii ataca ISA pe Helghast, etc.

  7. #1647 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Poate te ajuta postul 2 http://boardsus.playstation.com/play...read.id=102533
    ...nici eu nu am jucat din pacate Killzone.Uite si un filmulet


    ---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

    Cine intra in jumate de ora la un KZ2,poate facem un party

  8. #1648 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post


    Cine intra in jumate de ora la un KZ2,poate facem un party
    if so I'm in

  9. #1649 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Deci, pe Visari il putem asemana cu Hitler

  10. #1650 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    This should help...
    Killzone.com
    Pacat ca am ramas fara joc acu cand s-a gandit Mo sa vina "to the dark side". Damn!

  11. #1651 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    This should help...
    Killzone.com
    Perfect link-ul. Am citit tot. Interesanta povestea

  12. #1652 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Vi s-a intamplat vreodata sa incercati sa intrati intr-un tournament sau challenge si sa va dea o eroare spunand ca nu exista? asta e chiar ciudat...

  13. #1653 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da acum o ora am avut eroarea asta cu baietii din clan ca nu am putu intra in meci!

  14. #1654 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Da acum o ora am avut eroarea asta cu baietii din clan ca nu am putu intra in meci!
    Ei uite asa se duce valor-ul de rapa...

  15. #1655 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    La noi era un challenge pe 0 valor,oricum sunt niste chitrosi sa zic asa...am avut un meci de dimineata cu k1du 2vs.2 exact atunci cand au facut nenorocitii update-ul pe 17 valor,si nu te lasa sa te conectezi in warzone,asa ca am pierdut valoarea.

  16. #1656 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Au dato in bara Guerila boys cu ultimul update asta,azi nu am putut juca 2 challenguri din cauza erorii aleia."Tournament game dosen't exist" cica ,si noi aveam de jucat clan challenge

  17. #1657 SP
    Junior Member Alex90's Avatar
    caut si eu un clan,am headset,aproape toate badges,n-am DLC insa
    PSN ID: Revan9008



  18. #1658 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Au dato in bara Guerila boys cu ultimul update asta,azi nu am putut juca 2 challenguri din cauza erorii aleia."Tournament game dosen't exist" cica ,si noi aveam de jucat clan challenge
    Hai sa le dam putin credit
    Eu nu m-as putea supara pe ei sincer. Repara ei rapid, stai linistit.

  19. #1659 SP
    Member slabunator's Avatar
    se anunta cineva pt diseara?

  20. #1660 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Hai sa le dam putin credit
    Eu nu m-as putea supara pe ei sincer. Repara ei rapid, stai linistit.
    True that,am numai respect pt firma asta la ce joc au produs si la cat suport ai acorda.Doar ca m-au enervat in ziua aia ce sa le fac,sunt sigur dealtfel ca vor repara eroarea cat mai curand posibil.
    I'm on tonight

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 112 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts