Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 91 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1816

Thread: Killzone 3

  1. #381 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by adiandrei1 View Post
    arata doar clasele si abilitatile
    YouTube - KILLZONE 3 BETA multiplayer menu whiteboyfromco
    Engy fara shotgun...Tact fara m82....


    Koba ai incurcat-o Eu mai am LMG 3 ca engy dar tu nush ce o sa faci cu armele alea de la tactician
    Ala care vorbeste in video e un total noob,nu stie nimic,repair tool nu stie la ce se foloseste,medic pac nu stie,cloak nu,disguise nici nu o auzit de el,mai bine o lasa balta si juca ceva.Nu stiu ce arme sunt pe acolo ca nu se vedea bine in imagine,dar nui problema ma reprofilez daca tacticianul nu mai e intreg la caplol,oricand putem invata o alta meserie

  2. #382 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Gata man, uite un video in care le explica pe toate si ce face fiecare abilitate,arma... Dar eu nu cred ca in jocul final vor ramane armele si sistemul ala de puncte. Armele nu cred pt. ca mi-am amintit ca a zis cineva de la GG cand vorbea despre multiplayer, ca fiecare clasa va avea 6 arme. Si cred ca le da atat de mult xp ca sa deblocheze tot mai repede sa descopere mai mult.




    Si multi care nu au legatura cu kz au primit beta pt. ca GG vrea sa afle si parerea lor si sa atraga cat mai multi jucatori noi.

  3. #383 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    sincer mie nu prea-mi plac punctele astea pop-up pe ecran gen arcade and killstreak... recompensa ar trebui sa fie simplul fapt ca ai castigat un duel si ca esti inca in viata in loc sa astepti respawn-ul
    daca ai omorat mai multi la rand good for you man, WATCH YOUR BACK !

    whata cana saya amigo mio, I love a killstreak every now and then.

  4. #384 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Stiu ca sunt multe video-uri si ca sunt destul de lungi si ca multi nu va uitati dar pun si eu ce e mai interesant.

    StA-52 - care la kz2 era printre cele mai proaste, acum arata (si se aude) incredibil.




    Si 6:30 o noua arma secundara. Nu am jucat kz1 , dar cei care l-au jucat spun ca este arma lui Luger


  5. #385 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar

  6. #386 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PlayStation Beyond - News - New Killzone 3 BETA Jetpack gameplay will blow you away

    We have some new Killzone 3 footage showing some awesome Jetpack gameplay which looks totally awesome. Don't forget to switch to 720p for the best experience while watching this.

  7. #387 SP
    Junior Member hansss's Avatar







  8. #388 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Maine ar trebui sa ne asteptam la mail-uri, nu? Can't wait!

  9. #389 SP
    Junior Member hansss's Avatar





  10. #390 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    A primit cineva mail pana acum?

  11. #391 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    New Killzone 3 Screenshots
    Attached Images Attached Images 00355165.jpg 00355166.jpg 00355167.jpg 00355168.jpg 00355169.jpg 00355170.jpg 00355171.jpg 00355172.jpg 00355173.jpg 00355174.jpg

  12. #392 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Daca e cineva care o sa aiba un beta key in plus si vrea sa faca un act gratuit. Il rog sa imi dea un PM, pentru ca m-a facut curios jocul asta, desi in start nu m-a atras, fiind sf. Dar atmosfera gen Doom si Uncharted (asa imi apare din video-uri) face toti banii. Multumesc anticipat si sa nu va aud ......ca eu am fost primul

  13. #393 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Cosmine nu cred ca se pot share-ui codurile de Beta pt PS+,asa am inteles eu de pe net din ce am citit.Eu as da si bani pe un cod dinala daca ar functiona,dar nu cred,iar cine il are iti dai seama ca nu o sa-l deie ci o sa-l foloseasca el,3 harti superbe o gramada de moduri de joc,e clar Iarna va fi f fericita pt unii
    On: deci e clar pt mine...din ce am vazut pana acuma asta va fi cel mai bun shooter de pana acuma de pe console.Noul mod "operations" mi se pare bestial,si imi place ca nu mai poti sa dezamorsezi bombele, odata puse gata,cel mai bine asa ca sa nu se campeze prea mult in locul ala.

  14. #394 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    asta este, mersi de info.Oricum, o sa fie viitorul shooter pe care o sa il achizitionez. Cred ca va fi o comunitate mare pe CG asa ca distractia va fi la maxim. Si in COD era jale in cate-o seara cand ne strangeam multi romani.

  15. #395 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Cred ca va fi o comunitate mare pe CG asa ca distractia va fi la maxim.
    Asta e un lucru cert. Eu cel putin, daca ma mai tin baietii in DM-C , intentionez sa ma dedic clanului cel putin 6 luni anul viitor /cu mici pauze pentru sesiuni si disertatie /. Ar fi grozav sa avem cel putin doua clanuri competitive CG, sa facem meciuri memorabile intre noi si sa dominam leaderboardsul

  16. #396 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Killzone.com (KillzoneDotCom) on Twitter

    The first batch of #killzone3 beta codes is being sent out RIGHT NOW! We'll be on the battlefield alongside @PlayStationEU



  17. #397 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Deci a primit cineva ceva pana acum?

  18. #398 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Killzone.com (KillzoneDotCom) on Twitter

    The first batch of #killzone3 beta codes is being sent out RIGHT NOW! We'll be on the battlefield alongside @PlayStationEU


    Nici nu fugi acasa cu 100-a la ora de la servici azi,lucky bastard

  19. #399 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Asta e un lucru cert. Eu cel putin, daca ma mai tin baietii in DM-C , intentionez sa ma dedic clanului cel putin 6 luni anul viitor /cu mici pauze pentru sesiuni si disertatie /. Ar fi grozav sa avem cel putin doua clanuri competitive CG, sa facem meciuri memorabile intre noi si sa dominam leaderboardsul

    DM-C n-a fost niciodata competitiv. Si nici nu cred ca va fi. La fel si RSA.

  20. #400 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Nici nu fugi acasa cu 100-a la ora de la servici azi,lucky bastard
    Am dat din 5 in 5 minute refresh la mail. Inca mai dau ... Nu trimit astia odata afurisitele alea de coduri ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 91 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts