Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 91 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1816

Thread: Killzone 3

  1. #141 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  2. #142 SP
    Member adiandrei1's Avatar


    -> 5:33 - noi inamici



  3. #143 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by UrbanAvalon View Post
    YouTube - Killzone 3 by OPSM Greek

    -> 5:33 - noi inamici


    Mai, nu mai dati spoilere scrise pls,pt ca unii dintre noi nu ne mai uitam la video-uri ca sa nu ne luam spoilere.

  4. #144 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  5. #145 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Mai, nu mai dati spoilere scrise pls,pt ca unii dintre noi nu ne mai uitam la video-uri ca sa nu ne luam spoilere.
    Guerrilla Games Must Not Spoil Killzone 3 aimassist.com

  6. #146 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    New artwork:
    Attached Images Attached Images killzone_3_art-1.jpg killzone_3_art-2.jpg

  7. #147 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  8. #148 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  9. #149 SP
    Member Asghaar's Avatar
    sincer sper ca de aceasta data sa se controleze mai bine.
    deoarece KZ2 mie mi s-a parut infernal cand vine vb de controlat personajul si actiunile lui.

  10. #150 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Eu sper din tot sufletul sa ramana la fel. Mai multa concentrare, mai multa munca si cred ca dupa aia o sa ti se para sublim. Controlul mai dificil l-a scos in evidenta, printre altele, fata de celelalte shootere.

  11. #151 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Eu sper din tot sufletul sa ramana la fel. Mai multa concentrare, mai multa munca si cred ca dupa aia o sa ti se para sublim. Controlul mai dificil l-a scos in evidenta, printre altele, fata de celelalte shootere.
    la ce te referi mai exact cand spui control mai dificil?

  12. #152 SP
    Member klausn's Avatar
    Oh MY GOOOD ! Arata spectaculos de bine !! Nu mai am rabdare...

  13. #153 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    la ce te referi mai exact cand spui control mai dificil?
    Vezi mai sus de postul meu. Pai, de exemplu mie controlul personajului mi s-a parut la inceput mult mai greoi decat la celelalte shootere( e adevarat, nu jucasem prea multe pe console, pc-ul era baza). Catodata eram atat de frustrat ca tot muream ca-mi venea sa nu-l mai joc( mai ales in multiplayer). Dar dupa cateva zile iubeam controlul asta pt ca de fapt asta il facea mai real decat celelalte jocuri unde puteai sa cureti batalioane intregi fara sa fi zgariat. In killzone daca de exemplu iti aparea cineva in spate nu te puteai intoarce brusc ca o popica sa-l macelaresti pe ala ci asa cam ca in realitate. Inertia personajului in killzone e sublima si mult diferita ca in celelalte jocuri, de asta nu vreau sa se schimbe. Howgh!

  14. #154 SP
    Member LeGenD's Avatar
    da am vazut...dar am crezut ca te referi la altceva...infine

  15. #155 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Killzone 3 si Gears of War 3 vor fi cu siguranta primele mele editii de colectie

  16. #156 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Oh MY GOOOD ! Arata spectaculos de bine !! Nu mai am rabdare...
    Stop POST hunting dude.. Nici macar nu ai PS3, asa ca nu vad de unde nerabdarea asta. No offence!

  17. #157 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Dar dupa cateva zile iubeam controlul asta pt ca de fapt asta il facea mai real decat celelalte jocuri unde puteai sa cureti batalioane intregi fara sa fi zgariat. In killzone daca de exemplu iti aparea cineva in spate nu te puteai intoarce brusc ca o popica sa-l macelaresti pe ala ci asa cam ca in realitate. Inertia personajului in killzone e sublima si mult diferita ca in celelalte jocuri, de asta nu vreau sa se schimbe. Howgh!
    Pana una alta, nu cred ca ai omorat pe cineva cu o pusca automata in realitate, ca sa stii care control e mai bun�ala mai greoi sau ala mai rapid�asa ca nu au rost comparatiile. Unele chestii e mai bine sa nu fie chiar ca in realitate, de asta se numesc jocuri. Daca vrei realitate, descurca-te cu 4 incarcatoare un nivel intreg, nu iei nici o arma gasita pe jos (in realitate, soldatii sunt instruiti sa nu aiba incredere in armele gasite pe jos, pot fi capcane), nu poti curata un nivel intreg cu cutitul, nu ai munitie infinita la pistol, nu te regenerezi la cateva secunde dupa ce ai primit 3 gloante in spate.

    Din punctul asta de vedere, mai real e Bad Company 2 jucat pe hardcore, cu control rapid, decat KZ2 cu control lent, unde iti ia mult prea mult sa faci o intoarcere de 180. Puteau sa lase in KZ2 sa ai control lent daca voiai lent si sa poti seta sa faci aiming rapid daca asa doreai; multumeau in felul asta si pe unii si pe altii.

  18. #158 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Omule tu ai o boala pe care o au multi. Nu era mai simplu sa zici: " Parerea mea e ca...". Nu ti-am cerut sa-ti insusesti ce-am zis.

  19. #159 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Omule tu ai o boala pe care o au multi. Nu era mai simplu sa zici: " Parerea mea e ca...". Nu ti-am cerut sa-ti insusesti ce-am zis.
    Imi incep in mod normal posturile cu "parerea mea", numai ca am am intalnit de prea multe ori chestia cu "controlul mai diferit facea Killzone2 special". Am mai zis-o, parerea mea e ca partea interesanta la un joc nu ar trebui sa stea in cat de greu misti tinta, ci in cu totul alte chestii.

  20. #160 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nimeni nu a cerut un realism extrem la un joc SF, dar KZ2 se apropie de ideea de realism. Controlul greoi este destul de logic, gandeste-te cat de greu e sa te intorci cu multe Kg de echipament in spate. Pe langa asta, si rezistenta ta in lupta este destul de redusa, cateva gloante bine plasate fiind capabile sa doboare un adversar. Per total, lucrul asta ( +grafica, +multiplayer) a facut din jocul ala ceva unic. Daca nu va place nu-l jucati, chiar nu va obliga nimeni. Si incearca sa nu mai consideri BC2 cel mai realist joc din lume, e doar un alt joc aproape semi-sim.

    @kkkotto07: E aiurea sa inceapa un post cu "Parerea mea e ca..." pentru simplul fapt ca este postul lui, iar automat este si parerea lui. Nu cred ca vorbeste pentru o alta persoana.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 91 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts