Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 26 of 26

Thread: Ps3 80 2 controllere

  1. #21 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Cred ca esti paranoic sincer .

  2. #22 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Ce e mai bine la setari video? YPbPr sau RGB (pentru pal 576i)?
    RGB

    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Dar la sunet 48/44khz (am un minisistem cd mp3 sony)?
    44

    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    pot sa fac cumva sa pun demo-uri pe ea
    Numai de pe PSN Store.

  3. #23 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pff modare de PS3.... chiar daca s-ar putea face batand din palme tot nu m-as baga.
    Parca atunci cand cumperi un joc, il "enjoyezi" mai mult, il exploatezi la maxim... si what the hell, am PC daca vreau piraterie (torrente, etc)

    Acum back on topic, legat de jocuri cu splitscreen (parca asta era topicul original nu?) incearca Motorstorm Pacific Rift. Se joaca in maxim 4 si e absolut genial :X
    Ca sport as recomanda FIFA, iar ca un 3rd person Splinter Cell Conviction sau Army of Two s-ar potrivi perfect.
    Sper ca am fost de ajutor, chiar daca au mai recomandat si altii jocurile astea...
    Conviction pe PS3?

    @claudiutk: Fa update la consola, nu se merita sa astepti. Vor aparea mereu stiri de genul " update-ul X strica PS3urile", dar nu exista absolut nicio problema.

  4. #24 SP
    Member claudiutk's Avatar
    as face daca as avea de ce.. in dormitor unde am consola nu e fir de net si nici wireless fiindu-mi totuna prefer iconitele putin mai mici si sperante 1% de modare

  5. #25 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Ce prostie...vezi sa nu crape consola in doua.
    Si ps3-ul nu se modeaza asa ca ia-ti gandul

  6. #26 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu propun sa'l lasam sa dea din gura in continuare ca el tot ce cauta e sa starneasca lumea in argumente in privirea modarii. A dat un xbox modat pe un bibelou negru care nu va fi modat, cel putin nu in viitorul apropiat, si probabil in cateva luni se va plictisi si va incerca sa se intoarca la vechile cai.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts