Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: Red Faction: Guerilla

  1. #21 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    un comentariu frumos despre Red Faction:
    "...legend has it that designers had to be given structural training because their unrealistic buildings kept falling down under the weight of real physics." (sursa)

  2. #22 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Genial !! Merita aceasta descriere !!!

  3. #23 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    un trailer beton

  4. #24 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  5. #25 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Pentru cine are abonament Qore se poate deja descărca Demo de pe PSN. Jocul este distractiv, deşi (cel puţin �n demo) este cam uşurel -- l-am terminat �n 7-8 minute. Grafica este bunicică, dar mie personal animaţiile de distrugere ale clădirilor nu mi se par at�t de realiste pe c�t se laudă producătorii.
    Seamănă ca stil cu Far Cry 2, doar că armele şi vehiculele sunt de altă factură. Overall (din demo) mi se pare cam de nota 7-8.

  6. #26 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am luat si eu demo. Demoul e destul de scurt, insa iti poti face o parere despre joc. Grafica mi s-a parut Ok, nimic impresionant la acest capitol. Sunetul din nou este OK, dar nu impresioneaza. Infruntarile sunt destul de bine realizate, insa nu se poate compara la acest capitol cu alte jocuri. Controlul personajului si al vehiculelor e usor. Poti lua vehicule. Mi-a placut ca exista mai multe cai de a indeplini obiectivul. Fizica reprezinta punctul forte al acestui joc. Imi place ca poti darama orice folosind acel ciocan.
    Cred ca voi cumpara jocul, avand in vedere ca nu am mai jucat un TPS open world de destul de mult timp.

  7. #27 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  8. #28 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  9. #29 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Am luat si eu demo. Demoul e destul de scurt, insa iti poti face o parere despre joc. Grafica mi s-a parut Ok, nimic impresionant la acest capitol. Sunetul din nou este OK, dar nu impresioneaza. Infruntarile sunt destul de bine realizate, insa nu se poate compara la acest capitol cu alte jocuri. Controlul personajului si al vehiculelor e usor. Poti lua vehicule. Mi-a placut ca exista mai multe cai de a indeplini obiectivul. Fizica reprezinta punctul forte al acestui joc. Imi place ca poti darama orice folosind acel ciocan.
    Cred ca voi cumpara jocul, avand in vedere ca nu am mai jucat un TPS open world de destul de mult timp.
    am jucat si eu demo-ul.
    ma bucur sa vad ca nu m-a dezamagit, distrugerile sunt fenomenale, merge cursiv si frumos, libertate mare de miscare, foarte bun controlul masinilor.
    chiar un joc frumos.

  10. #30 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Foarte fain demo-ul intradevar un joc cu disturgeri fenomenal de mari si cu o fizica foarte realista .
    Cel mai fain e cand distrugi peretii cu ciocanu' . lol

  11. #31 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Destul de dragut demo-ul, l-am jucat de vreo 4 ori. Pare interesant jocul, mai ales ca are o groaza de misiuni, insa nu stiu cat de bine va rezista game-playul dupa cateva ore bune de joc, din punct de vedere al repetitivitatii.
    Bine, nu am vazut decat o parte dintre arme/vehicule/inamici. Daca primeste review-uri bune, atunci cred ca merita cumparat.

  12. #32 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    formidabil multiplayer-ul din DEMO.
    va rog sa il incercati.

  13. #33 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    review: nota 9.0
    Gameplayer - Red Faction: Guerrilla Review Review

    ---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

    numai review-uri bune. asa da
    Red Faction: Guerrilla (xbox360: 2009): Reviews

  14. #34 SP
    Junior Member console's Avatar
    nu prea e joc asta de nota 9 dar fie.

  15. #35 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by console View Post
    nu prea e joc asta de nota 9 dar fie.
    my friend, cred ca te inseli grav, no offense

  16. #36 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    La 1 sau la 2 era misto ca daca nu aveai o cheie... nici o problema , sparg zidu de langa usa.Cu daramatul, nu e asa realist,parca e carton piatra aia cand pica.

  17. #37 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Mie mi se pare chiar foarte real.Bine.Nu pot sa zic ca am vazut multe cladiri cazand la viata mea(cu ochii mei,dar am vazut in filme)+ca mi se pare un joc foarte bine realizat.

  18. #38 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  19. #39 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Primeste DLC

    Red Faction DLC dated -- PlayStation Universe

    La jucat/terminat cineva? Cum e?

  20. #40 SP
    Member yoyokid's Avatar
    L-am jucat eu..e frumos!!!Dar nu mai pot sa trec de o misiune si numai joc:d Eu zic ca merita sa-l cumperi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 13 Last Post: 08-08-2009, 16:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts