Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 84 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... LastLast
Results 281 to 300 of 1667

Thread: Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2

  1. #281 SP
    Member Cata25's Avatar
    Eu.

  2. #282 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Me to

  3. #283 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Si eu.

  4. #284 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Challenge-ul de s�mbătă ora 23:15 contra BulletProofJokers (pe Radec) este este 6 vs. 6 - nu 12 vs 12. A challenge for 12 players se referă la totalul participanţilor la event. Eu nu voi fi acasă la ora respectivă, so count me out. Intru �n schimb la şedinţa de antrenamente din seara aceasta.

  5. #285 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Intru si la meciul de sambata.

  6. #286 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Pentru antrenamentul din seara aceasta, voi face eu pe la 21:00 server (parola dead) cu exact aceleaşi setări ca cele de la Clan Match-ul cu RSA - fără agheuri şi lansatoare de grenade, friendly fire OFF. Rog pe cei 6 selectaţi pentru joc să intre ca ISA, urm�nd ca noi ceilalţi (aka the cannon fodder) să alegem Helghast. Astfel fiecare membru �şi va putea exersa rolul din cadrul echipei. Mulţumesc.

  7. #287 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Count me,i'm in ...

  8. #288 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    sper sa pot intra si eu in seara asta.
    Maine seara sigur nu pot intra ...

  9. #289 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    merci pt ajutor L0G1X ! uber funny mesajul pe care l-ai scris in clan notice board (news): "Azi de la ora 21:00 flotari in curtea Academiei, vine Radec sa va numere"
    consol3 daca meciul de 12 la care te refereai e cel cu BulletProofJokers challange-ul l-am facut noi deci acum depinde de ei daca vor sa accepte. e 6vs6.. m-ai indus in eroare

  10. #290 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi cer scuze man,nu stiam cum sta treaba...

  11. #291 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    OF cate dorinta de razbunare am avut in meciul asta

  12. #292 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Am batut wooohooo...we was better than RSA Jucam si maine la fel

  13. #293 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    BAD ATTITUDE, emptysilence:
    In seara asta ai dat dovada de un comportament anti - DMC si anti tot ce incercam sa facem astia noi, deadmen , care de bine de rau ne adunam ca team de ceva timp, si a inceput sa ne si placa ce se intampla. tu, pe de o alta parte, primul meu ofiter, right? , ai fost prea putin online cu noi sa vezi cum se formeaza clanul si in ce directie merge... mai mult in seara asta you just pop up , intri direct in meci clan si refuzi sa cedezi locul lui cata25 desi am insistat de 2 ori sa il lasi pe el sa joace.

    sorry, comportamentul tau din seara asta te-a costat rangul de ofiter. dk vrei sa mai ramai cu noi in clan , cred ca va trebui sa o demonstrezi tuturor , nu numai mie. sunt constient ca esti un player bun, stiu ca parte din succesul din seara asta cu rsa ti se datoreaza si tie , dar DM-C inseamna mai mult decat winning a damn clan match!!

    DEAD MEN CLAN RULES!!!!!!!!!!!!!! yet another victory for the DEAD! WE FEAR NOTHING!!! U-HAH!

  14. #294 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ne spuneți și cu c�t?

  15. #295 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    4-3. Felicitari! Mai facem si alta data.

  16. #296 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu credeam ca tot noi am castigat ultima runda.... Poate ajung si eu ofiter in curand!

  17. #297 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    4-3

    de 2 zile stiam de meci,ramasase ca joc,intru sa joc si mi se spune sa cedez locu ?
    o parte din vina cred ca e a ta ,echipa era facuta imi facusem plan ca sa fiu prezent la meci si tu pe ultima suta de metri intri si imi spui sa nu mai joc pentru ca ,cata25 jucase mult online inainte de meci ?si asta te-a convins

    ce am anulat eu pentru emciu asta :
    -am refuzat sa ma duc la servici,era nevoie de mine de la 20 la 00
    -puteam sa ma duc la meciu Craiovei
    -puteam sa fac la licenta la fac,si sa ma pregatessc pentru numeroase examene
    -puteam sa ies in oras ceea ce prieteni mei au facut-o

    daca vorbeam ca tot omul de dimineata sa las locul pentru cineva il lasam,intelegeam foarte bine

    dar cu acele cateva minute inaitne de meci ? eu am gresit ?


    sper sa faceti zeci de mii de meciuri, eu foarte greu voi mai putea sa intru pana prin iunie
    o data pe luna cred ca va fi maxim pentru mine sa mai pot juca 1-2 ore cu voi

  18. #298 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #299 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    4-3

    ,cata25 jucase mult online inainte de meci ?si asta te-a convins.
    (...)

    daca vorbeam ca tot omul de dimineata sa las locul pentru cineva il lasam,intelegeam foarte bine
    dar cu acele cateva minute inaitne de meci ? eu am gresit ?
    man, toata lumea stia ca la 9:00 incepe un antrenament ca sa ne punem sangele in miscare inainte de meci si sa stabilim o strategie, echipe , etc. ma bucur sa iti spun ca toata lumea s-a mobilizat, dovada ca toti voiau sa castige meciul asta : toti deadmen au fost acolo, si aia care nu au fost au anuntat ca nu vor putea veni. cu 30 de minute inainte de meci am stabilit game play si playerii impreuna, in curtea academiei, in cerc . a fost chiar nice, u know ? toata lumea stie ce va face el si ceilalti, pana si spectatorii se stiau care sunt ( au ocupat toate locurile din fata si m-au lasat pe langa usi lol). am hotarat ca logix sa joace in locul lui enthroll si cata 25 in locul lui empty sandu, care , chiar dupa ce am primit msg ca incepe clan match era inca offline.
    ironic e ca ai ajuns prea tarziu, dar ai fost primul la meci.

    no hard feelings here , man ! ai fost printre primii DeadMen, once 1, always 1. oricand te apuca kz fever, you can count on DM .

  20. #300 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    as mai avea destule sa zic dar stiu "sa cedez",nu ajungem niciunde cu discutii de acest gen


    bafta in continuare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 84 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 18-05-2011, 16:35
  2. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts