Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 84 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 1667

Thread: Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2

  1. #1541 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    ati uitat ca la campionat v-am batut?
    that's because WE let you win . ca sa va lasati garda jos la finala and guess what happen ?
    bun, si e important sa "facem probe" pt ca: clan = team play, not lone wolves tre sa te "domesticim"

  2. #1542 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    o sa intru si eu in seara asta:
    Killzone.com
    Ce i-am facut clanului de pe locul 54 lol.6-1.

  3. #1543 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Se pare ca toata lumea si-a adus aminte de Killzone 2. Excelent!

  4. #1544 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    for all the proud Dead Men care au luptat curajosi cot la cot, pentru care a juca pentru pozitie si valor alone nu a fost un motiv principal de a fi membru al clanului:
    e o trupa de Death Metal care imi place mie mult, se numesc Bolt Thrower si au un album intitulat:

    boltthrower_cover.jpg wp_bolt_thrower.jpg

    RESPECT ! let's keep fighting with HONOUR, VALOUR, PRIDE !

  5. #1545 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    La 21:00 e un turneu 4vs4 pe tharsis, eu şi cu Clumunari jucăm, mai joacă cineva? (adiandrei1, caine_rau, kobayashy, cristti, consol3 ??)
    Dupa campionatul de MW2 o sa ma joc numai Kz...pana atunci doar cand am timp si chef, nici MW2 nu prea mai apuc

    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    A...pai ma puneti sa dau si proba? Nasol, am intrat putin si am uitat toate controalerele, ati uitat ca la campionat v-am batut? Cu tot cu AG-ul tau, eram al 2-lea spawn-ist dupa Koba, greu, dar o sa-mi calc pe orgoliul meu ast mare si o sa ma prezint la proba, ce sa fac? Nu?
    Pacat ca nu aveam ps3 la campionat ca nu misca unu

  6. #1546 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Dupa campionatul de MW2 o sa ma joc numai Kz...pana atunci doar cand am timp si chef, nici MW2 nu prea mai apuc


    Pacat ca nu aveam ps3 la campionat ca nu misca unu
    pacat ca nu se mai face inca un campionat ca ambele variante i-ar astepta pe cei care ar juca impotriva mea

  7. #1547 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vai.. ce colegi orgoliosi am in clan

    daca intrati astazi la un KZ2, joc si eu. nu-mi place de nicio culoare MW2, dar vad ca toata lumea il joaca... as putea sa zic mai multe despre KZ2 vs MW2, dar nu acum

  8. #1548 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ma bag si eu la Killzone 2 azi daca intrati, daca nu, intru pe un server facut de baietii de afara. Cam asa joc in fiecare seara.

  9. #1549 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Ce i-am facut clanului de pe locul 54 lol.6-1.
    si finala cu locul 13 in lume.5-2
    super tare seara asta.la mai multe de genul asta.
    apropo de cei care joaca sau vor sa joace kz ocazional sau in ficare seara va asteptam cu cea mai mare placere aproape in fiecare seara.

  10. #1550 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    E un turneu 3vs3 la 16:00,pe 700 valor.Mai trebuie inca 2 membri,poate cineva sa intre?

  11. #1551 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Ne-au bătut 4-3, noi eram doi (Clumunari şi cu mine), ei erau trei (khalendarez, piracyrox, dconway84), zic că ne-am descurcat bine oricum deşi am pierdut

  12. #1552 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Ce se �ntamplă momentan �n DM-C este scandalos, adiandrei1 a boostat azi 200.000 valor şi are de g�nd să mai boosteze �ncă 200.000 valor m�ine dimineaţă. Enthroll i-a spus clar să nu mai facă aşa ceva dar degeaba, �n plus, l-a dat afară pe agent4ever fără drept de apel spun�nd că nu este activ (agent a jucat săptăm�na asta �n locul lui adi, care nu era de găsit), azi am vorbit cu agent de ce a ieşit din clan şi mi-a pus că l-a dat adi afară pentru că nu e activ şi pentru că noi (adica noi DM-C) nu mai avem nevoie de el.

    Cu toţi cei din DM-C cu care am vorbit p�nă acum au aceeasi părere ca mine.
    Aici e unul dintre cele 4 conturi secundare ale lui adiandrei1 (andreisuperman1, andreisuperman2, andreisuperman3, andreisuperman4) �n numele căruora şi-a făcut 4 clanuri: Killzone.com

    @adiandrei1: te rog să te abţi de la replici precum cele de pe PSN (asa si ce?; dai in plm; si ce daca boostam? s.a.m.d.)

    P.S.: �n continuare aveţi o poză cu turneele si challenge-urile de astăzi...
    P.S.2: Scuzaţi posibilele greşeli sau lipsa de diacritice, e greu să joci un meci de clan şi să scrii �n acelaşi timp.
    Attached Images Attached Images dsc00002.jpg

  13. #1553 SP
    Member LeGenD's Avatar
    ma bag si eu daca mai este loc...la ceva meciuri...dati-mi add astia care frecventati destul de des kz2 daca aveti chef....id:LeGenD_Ro

  14. #1554 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Exagerezi.Cred ca nu stii de cate ori l-am chemat pe agent la meciuri si mi-a zis ca nu vrea sa vina.A jucat si el un meci si gata,eu am gresit ca am dat afara unul dintre cei mai activi membri.Valorul si conturile nu erau niciun secret,nu le tineam ascunse.

  15. #1555 SP
    Member caine_rau's Avatar
    cu boostul nu sunt de acord pt ca nu suntem pregatiti ca echipa sa jucam la un nivel "mare" cu toate ca single aproape toti cand ne bagam pe un 32 vs 32 iesim 95% din cazuri pe primele 3 locuri. In legatura cu datul afara am dubii pt ca si eu la un moment dat am fost inactiv si acu bag ca migu si cred ca si celorlalti inactivi poate le va veni cheful la un moment dat. Cateodata si pe mine ma apuca dracii si-mi vine sa fac ceva in cazul celor pe care-i invitam la meciuri si nu vroiau sa vina in repetate randuri dar imi aduc aminte ce racan eram eu cand am fost acceptat in clan si ce lejer m-am simtit chiar daca nu faceam mare lucru pt ca motoul era jocul de fun,fara obligatii.Totusi nu condamn pe nimeni,toti avem dreptul la pareri si convingeri proprii. Sper sa nu va fi plictisit cu postul meu dar asta imi este parerea si consider ca trebuie sa o stiti toti.

  16. #1556 SP
    Member LeGenD's Avatar
    corect

  17. #1557 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Exagerezi.Cred ca nu stii de cate ori l-am chemat pe agent la meciuri si mi-a zis ca nu vrea sa vina.A jucat si el un meci si gata,eu am gresit ca am dat afara unul dintre cei mai activi membri.Valorul si conturile nu erau niciun secret,nu le tineam ascunse.
    Da' care e treaba cu boostul?! Ce, duci lipsa de valor? vrei sa ne luam ban/sa stearga clanul din cauza ta si a lui Clumunari?! si in legatura cu agent4ever, l-am vazut in ultima vreme numai in Killzone, inactiv? cred ca visezi

  18. #1558 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Da,duc lipsa de valor.Nu se pune problema de ban,pentru ca toate clanurile din top 100 fac asa si nimeni nu a patit nimic pana acum.S-ar putea sa visez,dar acum 2-3 zile l-am chemat la meci si nu a vrut sa intre,si juca MW2.

  19. #1559 SP
    Junior Member agent4ever's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Da,duc lipsa de valor.Nu se pune problema de ban,pentru ca toate clanurile din top 100 fac asa si nimeni nu a patit nimic pana acum.S-ar putea sa visez,dar acum 2-3 zile l-am chemat la meci si nu a vrut sa intre,si juca MW2.
    M-ai chemat doar odata la un meci si dupaia mi-ai trimis mesaj ca sa nu mai intru asa ca nu inteleg cum vrei sa fiu activ asa.Doar pentru ca nu am venit la un meci nu inseamna ca nu mai joc killzone in viata mea....

  20. #1560 SP
    Member LeGenD's Avatar
    nu-i adevarat....te-o chemat de nush cate ori....de o GRAMADA de ori si nu ai vrut.....nebunelule....deci mai pe scurt nu vrei...naspa naspa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 84 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 18-05-2011, 16:35
  2. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts