Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 246 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 ... LastLast
Results 3,661 to 3,680 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #3661 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Alea is de saptamana trecuta acolo, nu's noi.
    E vineri si tot fara curse noi suntem, update 1.07, cica gata cu daruit masini de peste 1,000,000Cr la prieteni.. Ma rog, bunicel dar si nasol...

  2. #3662 SP
    Junior Member capone0's Avatar
    Am dat drumu la un Remote Race de pe PC, si de o ora a ramas blocata cu mesajul obtaining data from server.
    Nici macar nu apare ca a inceput cursa.
    Ce pot sa fac?

  3. #3663 SP
    Member justamodel's Avatar
    Here’s the official list of what v1.07 (a 47 MB download) contains:

    [Major Changes and New Features]
    Friend Rankings: In Drift Trials and Time Trials, you can now display leaderboards that shows only your friends. While it was difficult before to locate your friends in the general leaderboards, this now makes it easier to compare your lap times and points with them.


    [Fixed Issues]

    - Performance points (PP), which is an index of a car’s overall performance, is now calculated regardless of your tire selection. You can now set performance point restrictions and tire restrictions separately when you race in a lounge.
    - Fixed the issue where the performance of electric cars increased/decreased after a certain amount of driving.
    - Downloaded replays from Seasonal Event Rankings can now be viewed properly.


    [Other Changes]

    - Cars worth over 1,000,000 Cr. (including gift car coupons) are now prohibited from being traded to prevent issues during the trading process. When lending and borrowing cars between friends, please use the car loan system.

  4. #3664 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Am incercat astazi ca trimit masini de 900,000 Cr si nu s-a putut, so ...
    Oricum e mai bine asa, si se castiga oricum mai multi Cr decat inainte.

  5. #3665 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Ce "noroc" pe cei care avea date imprumut masini scumpe ...

  6. #3666 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Noroc ca am apucat sa-mi cumpar monstrii de 20 mil,dar mai imi ramasese F12007 de luat.Eh macar am bani si pt aia.Si eu care vroiam sa colectionez toate modelele de masini din joc,asa cate 1 scumpa/zi,ma gandeam ca pana la finele anului o sa le am pe toate

  7. #3667 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Noroc ca am apucat sa-mi cumpar monstrii de 20 mil,dar mai imi ramasese F12007 de luat.Eh macar am bani si pt aia.Si eu care vroiam sa colectionez toate modelele de masini din joc,asa cate 1 scumpa/zi,ma gandeam ca pana la finele anului o sa le am pe toate
    eu avand avantajul ca lucrez de acasa, am bagat tare cu Ghita al meu si am strans o gramda de masini. am ajusn si la 1000 cu dubluri dar acum cateva zile, am facut curatenie si am ramas cu 740 unice. tot ce am avut dubluri, le-am vandut la pretul ala de cacao si ce nu s-a putut da, le-am donat...

  8. #3668 SP
    Member adicodlea's Avatar
    msi inca o data ptr donatii !

  9. #3669 SP
    Member justamodel's Avatar

  10. #3670 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Cu ce masina sa fac challenge-ul Like the Wind ?

    Recomandari ceva?

  11. #3671 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    O varianta ieftina ar fi Corvette C6 ZR-1 RM, alte variante (deloc ieftine) ar fi Sauber Mercedes, Formula GT, Minolta (pe care o castigi insa la acest event) si alte race car-uri.

  12. #3672 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Nu prea te tii dupa ei cu Corvette-u. Eu am incercat, si am fost destul de close, cu Lexus IS F Racing Concept. Il gasesti la dealer. Dar mai trebuie pusi cativa banuti pe langa cat costa ea, si ea nu e ieftina. Eu personal am facut challenge-u cu Peugeot 908 HDi FAP. Intr-adevar Toyota MINOLTA LM Race Car este de vis, dar cum zice erik o castigi tocmai din acest event. Iti recomand sa-ti iei o LM Race car. Daca faci regulat Bonus Races de la Seasonals nu te arde asa mult la buzunar .

    In orice caz, orice masina ti-ai alege, recomand cu caldura cutia de viteze ajustabila. Regleaz-o pe acceleratie, ca o sa ai multe curbe din care masinile LM vor iesi imediat din cauza cuplului enorm. In orice caz, eu recomand totusi Lexusul. Este foarte buna masina, dar trebuie sa te chinui ceva.. asta daca nu-ti iei un LM caz in care nu ai probleme.

  13. #3673 SP
    Junior Member Andreirg's Avatar
    Eu nu inteleg recomandarile de masini scumpe ptr like the wind. Mie mi-a iesit din prima cursa cu Mazda Furai, o masina pe care o castigi la b spec, categoria Beginner, cursa cu Mazda-uri(o deblochezi la level 6 sau 7 nu mai stiu exact ). Dupa ce obtii masina pui pe ea racing soft, stagiul 3 unde e posibil si schimbi uleiul. Ar trebui sa mearga

  14. #3674 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Strangi bani, iti iei Peugeot 908 si castigi orice cursa din jocul ala cu ea.

  15. #3675 SP
    SBU
    Junior Member SBU's Avatar
    cine are mai multi soferi level 25 si vrea sa faca XP pe remote race?.baiceanu pe psn,baiceanusilviu pe yahoo pentru mai multe detalii.Propun curse remote in care sa ne ajutam unul pe altul punand soferii fiecaruia in curse.

  16. #3676 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Voi aveti soferi pusi la share ?
    Am incercat cu toti din lista si imi zice driver not found .

  17. #3677 SP
    SBU
    Junior Member SBU's Avatar
    eu am ...

  18. #3678 SP
    Junior Member pescarus10's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    O varianta ieftina ar fi Corvette C6 ZR-1 RM, alte variante (deloc ieftine) ar fi Sauber Mercedes, Formula GT, Minolta (pe care o castigi insa la acest event) si alte race car-uri.
    si eu am castigat tot cu corvette-ul, cand inca nu aveam vreo masina LM

  19. #3679 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu am 6 soferi intre 22-36 cred. Dar trebuie sa fiu online pt ca soferii sa participe in curse, sau sunt luati si daca ps3'ul e inchis?

  20. #3680 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Pot fi luati chiar daca esti offline, la fel si masinile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 246 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts