Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 246 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 224 ... LastLast
Results 3,461 to 3,480 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #3461 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu stie sa foloseasca pasta buna. Ce e valabil la pc e valabil si la ps3 si am desfacut multe pc-uri, inclusiv laptopuri (care sunt ceva mai apropiat de ps3 sa zic).
    Ma opresc aici cu offtopicu. Sorry.

  2. #3462 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    eu nu vad care e problema ca vorbeam despre cum sa jucam gt5 fara sa ne ia foc ps3ul. unii au zis de o anumita pasta iar eu nu am stiut ce e. nu am inteles deranjul. in fine...
    am facut azi o parte din cursa de 24 de ore, vreo 3 ore jumatate. apoi m-am oprit si am tras un pui e somn, cand m-am trezit consola era oprita. mi-a cazut curentul intre timp...

  3. #3463 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Aia da treapa, daca erai pe la ultima ora din cele 24h?

  4. #3464 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    e clar acum, nici nu mai incerc

  5. #3465 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Bag pariu ca intr-un final va iesi update 1.06 care sa rezolve problema cu salvarile la anduranta, dar poate prea tarziu. S-or gandi si astia de la Polyphony ca nu e real asa, da sa-i vad eu pe ei cum joaca un andurance de 24 ore... se dau jos din scaun anchilozati dupa 4-5 ore. Du-te omule ca intr-o ora nonstop imi amorteste fundu, trebuie sa ma misc

  6. #3466 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    nu cred ca o sa puna un sistem de salvare pentru ca deja sunt multi care au facut cursa asta fara nicio recompensa majora si atunci nu e cinstit fata de ei sa scoata un patch pentru salvare. nu cred ca o sa fie vreun patch pentru salvarea in timpul curselor. asta e, oricum nu ma gandeam la vreun platinum la gt5

  7. #3467 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Patch pentru salvarea in timpul curselor NU o sa apara.
    Eu folosesc pasta Colgate.
    Nu ma prea intereseaza daca va ia foc consola in timp ce jucati gt 5, din simplu motiv ca poate sa vi se farame stand in meniu sau jucand call of duty sau orice altceva.
    Oricat de bizar vi s-ar parea ..DA sunteti off topic.

  8. #3468 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    nu cred ca ai dreptate dar nu mai conteaza acum. subiectul a fost incheiat si gata

  9. #3469 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Dudes,dar pana la urma cine va pune sa jucati cursele de 24h?
    Eu unul le-as juca dar nu prea am cum si nici timp...

  10. #3470 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Cam pe la ce LVL apar cursele de 24h?

  11. #3471 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    La lvl 30 apar cursele de Endurance iar cursele de 24h apar la lvl 35 Le Mans si respectiv lvl 40 Nurburgring.
    Dar pana la lvl ala esre cale lungaaaa...

  12. #3472 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    oameni buni vreau sa va intreb si eu ceva.. chiar sunt Dacii in joc ?

  13. #3473 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    Dudes,dar pana la urma cine va pune sa jucati cursele de 24h?
    Eu unul le-as juca dar nu prea am cum si nici timp...
    Manastire-ntru-n picior, ghici ciuperca ce-i? NICI NOI NU AVEM CUM SI NICI TIMP!!!! De ce crezi ca se dau peste cap unii useri sa incerce sa le termine? Nu sta nimeni acasa 24 de ore , fiecare are servici , scoala , o obligatie , ceva.
    Attached Images Attached Images captobvious-738633.jpg

  14. #3474 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    oameni buni vreau sa va intreb si eu ceva.. chiar sunt Dacii in joc ?
    Da,si Lastun si Trabant,dar sunt ascunse bine la used cars f rar apar in lista,tre sa stai cu ochii tot timpul pe acolo

  15. #3475 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    oameni buni vreau sa va intreb si eu ceva.. chiar sunt Dacii in joc ?
    Cauta pe google gt5 car list. Daca gasesti acolo vreo Dacie esti tare!lollollollol

  16. #3476 SP
    Senior Member mark's Avatar
    am auzit ca pe la level 50 primesti cadou un lighean, ptiu logan pardon

  17. #3477 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Cauta pe google gt5 car list. Daca gasesti acolo vreo Dacie esti tare!lollollollol
    si gasesti cel putin 10 liste diferite. si da, gasesti si dacii in listele alea

  18. #3478 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    S-a updatat Online Dealership cu Rally Cars...
    Dar la Sesonal Events nimic...

  19. #3479 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Bai, va luati si voi pasta, garantia, sigiliul si praful si va duceti in alta parte?
    Nu cred ca sunteti pe topicul care trebuie si nu as vrea sa fie nevoie sa intervin...
    Da....am deviat putin de la subiect si mi-am cerut scuze. Pana la urma insa.....tot legat de ,,anduranta consolei" vis a vis de ,,cursele de anduranta din GT5", era vorba.
    Nu am inteles insa ce ai vrut sa spui cu ....,,nu as vrea sa fie nevoie sa intervin"!!!
    Am luat-o ca gluma de prost gust sa stii!!!....ca doar nu te erijezi acum in taticul meu care ma bate la fund cand sunt rau, sau in cine stie ce tartore care taie si spanzura pe aici pe topicul asta....si care imi da voie, sau nu, sa spun una sau alta,...chiar si fiind oftopic.

  20. #3480 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Am luat-o ca gluma de prost gust sa stii!!!....ca doar nu te erijezi acum in taticul meu care ma bate la fund cand sunt rau, sau in cine stie ce tartore care taie si spanzura pe aici pe topicul asta....si care imi da voie, sau nu, sa spun una sau alta,...chiar si fiind oftopic.
    Stai linistit Ymy ca nu s-a referit la postul tau in special, ci la toate offtopicurile de mentenanta PS3. Iar prin "a interveni" s-a referit la stergerea (sau mutarea) reply-urilor offtopic.
    Din ce am citit eu (si am urmarit toate posturile) nu se vorbeste defapt despre cursele de 24h in sine, ci despre ce se intampla daca lasam ps3 deschis prea mult timp si cum putem sa il "ungem" mai bine ca sa nu crape. Da, este offtopic ; chiar daca pe unii intereseaza in mod direct acest subiect (ce pasta folosim) , nu are nici o legatura cu subiectul acestui thread , thread in care eu personal vin sa verific posturile in speranta ca o sa gasesc informatii utile sau sa ajut pe cineva care nu se descurca (gen : "este Dacia in joc?".
    "Offtopic" este una din regulile oricarui site si interventia unui moderator este necesara, ce ne-am face traind intr-o lume fara reguli

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 246 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 224 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts