Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 501 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast
Results 301 to 320 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #301 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  2. #302 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Saraca... Cred ca de la mirosul "sconcsilor" face asa.

  3. #303 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Push baby,push !!

  4. #304 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    E cineva care a jucat Crysis si i s-a blocat la nivelul cu Vaporul unde ploua? am incercat de 10 ori si de fiecare data se blocheaza.Am dat setarile la minim si tot asa face, am si ultimul update.

  5. #305 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ai vista sau windows 7 cumva (cu alte cuvinte joci pe DX 10) ? daca da asta tear putea ajuta fa un shortcut click dreapta pe el si la target adauga la sfarsit " -dx9 "

    Exemplu:


    "C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin32\Crysis.exe" -dx9

  6. #306 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Multam mult, a mers.

  7. #307 SP
    Member Cata25's Avatar
    Reclame marfă.







  8. #308 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Baieti am si eu o intrebare , nu stiam unde dumnezeu sa scriu , so here I go.Well, sa zicem vreau sa particip la un concurs din alta tara.Boon , acum eu castig ( uraa ) , si imi cere ala datele.Eh acum e acum.Cum dumnezeului ii zic lu ala unde stau ? adica cum ii explic strada si dumnezeu stie ce.Radeti , radeti dar doresc sa particip la niste evenimente si se pare ca am castigat de pe xfire ceva ( oops ).Si totusi daca asi m-ai participa , doresc sa stiu concret.And dont ya laugh yre ass off

  9. #309 SP
    Banned Mario's Avatar
    pai daca e ceva solid,un telefon sau ceva in genu ii dai tara judetu ,orasu strada nr zipu si ei t-i le trimit si ajunge in 2 sapt sau ceva in genu

  10. #310 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Baieti am si eu o intrebare , nu stiam unde dumnezeu sa scriu , so here I go.Well, sa zicem vreau sa particip la un concurs din alta tara.Boon , acum eu castig ( uraa ) , si imi cere ala datele.Eh acum e acum.Cum dumnezeului ii zic lu ala unde stau ? adica cum ii explic strada si dumnezeu stie ce.Radeti , radeti dar doresc sa particip la niste evenimente si se pare ca am castigat de pe xfire ceva ( oops ).Si totusi daca asi m-ai participa , doresc sa stiu concret.And dont ya laugh yre ass off
    Daca regulamentul prevede ca la concurs pot participa doar rezidentii anumitor tari si tu ai castigat ca fiind din afara acestor tari, atunci premiul este nul. Citeste cu atentie ce scrie in regulamentul concursului respectiv. Daca premiul castigat este valid, atunci da-i foarte frumos adresa in limba romana, cu tot cu oras si tara, pentru ca premiul va ajunge in Romania si adresa va fi citita de romani.

  11. #311 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ok, deci e prea tare ca să nu-l pun.
    Sexul și limba rom�nă.

  12. #312 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Ok, deci e prea tare ca să nu-l pun.
    Sexul și limba rom�nă.
    OMG. Incredibil. Din ce am spicuit pe-acolo, m-a lasat fara cuvinte. Din pacate, acesta este "viitorul"... majoritatea de pe-acolo neavand mai mult de 10-15 ani...

  13. #313 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Huber va ureaza buna dimineatza

  14. #314 SP
    is the man! trickz's Avatar
    trickz iti ureaza somn usor

  15. #315 SP
    Senior Member huber's Avatar
    si tie la fel sau tu acuma te-ai trezit ?

  16. #316 SP
    is the man! trickz's Avatar
    eu inca nu am adormit.. pe la 6 adorm

  17. #317 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spammers, go to sleep !

    Nici eu nu prea pot sa dorm noaptea. E si caldura, si faptul ca noaptea e liniste pe-aici si se poate lucra frumos... sau poate doar imi place sa fiu pasare de noapte...

  18. #318 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Spammers, go to sleep !

    Nici eu nu prea pot sa dorm noaptea. E si caldura, si faptul ca noaptea e liniste pe-aici si se poate lucra frumos... sau poate doar imi place sa fiu pasare de noapte...
    Eu stau frumos, respirand aer curat (de acum nu asa curat ca au inceput sa circule mijloacele de transport in comun) si discutand cu o foarte buna prietena..

  19. #319 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Ok, deci e prea tare ca să nu-l pun.
    Sexul și limba rom�nă.
    I..I...fratilor nu stiu ce sa spun! oh.. WTF!

  20. #320 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    The future is a dark one , my friends :-s . sau in cazu fetelor alea , it is a retarded one

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 501 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts