Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 257 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #2081 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Nu mai am thank's-uri . Merci.
    Iti dau eu unul !

  2. #2082 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Mie mi s'au sters din punctele de experienta? Retin ca aveam 19k + si acum am 18k+.

  3. #2083 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Mie mi s'au sters din punctele de experienta? Retin ca aveam 19k + si acum am 18k+.
    Eeeeh, le-a furat babaul. Dupa ce ca ti-am pus arcade-ul cerut....

  4. #2084 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Thank you for za game. Ma temeam sa nu fi primit un infraction sau ceva... sa se fi scazut puncte.. dar daca a fost babau e bine

  5. #2085 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Thank you for za game. Ma temeam sa nu fi primit un infraction sau ceva... sa se fi scazut puncte.. dar daca a fost babau e bine
    N-ai primit (din cate stiu eu), insa la Experience mai tot umblu eu... ori daca scade la tine, scade si la altii (in functie de ce variabile modific). Insa nu m-am mai jucat cu el de cand am introdus puncte pentru donatiile via PayPal... cum ziceam, forumul are vointa proprie. Daca se supara imi da si mie ban

  6. #2086 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    asa greu imi merge netul

  7. #2087 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    asa greu imi merge netul
    Trebuie sa spui asta pe fiecare thread din forum?sau vrei din nou activity award pt. nimicuri dastea, istrategie merita din plin medalia,el nu a facut-o prin threaduri gen Alb sau Negru aka Cu sau Fara aka ce ma enerveaza acum etc. sa nu se inteleaga ca urasc aceste thread-uri sau le condamn dar tu ai activity aproape numai din astea.

  8. #2088 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...�ncă 55 de minute!

    ---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was Yesterday at 11:02 PM ----------

    Degeaba...tot GOLD

    ---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

    Doamne ce prostalăi sunt ăștia de la Microsoft..aoleo!

    Deci nu mă lasă (efectiv) să adaug o carte nouă de credit (cu o tonă de bani - că deja mă disper) să-mi reactivez contul. Am �ncercat cu...7/8 și nimic:

    The credit card which you provided is not allowed. Please provide the correct information concerning this means of payment.
    ...ce prostie!

    Cică degeaba am cod de o lună că le datorez bani pentru o lună de GOLD. Adică ei iau bani �n avans sau cum? Oki, au luat dar cum se așteaptă să-i plătesc dacă n-am posibilitatea de a adauga un card nou �n locul celui expirat?

    E ceva normal...orice card expiră...băi frate ce experți de doi lei.

    No, am contul blocat pe GOLD stau și mă uit la el c�t e de frumos.

    Oare cum naiba am putut adauga prima dată cardul (de Rom�nia) și acuma nu...

    Asta e, �mi fac azi un cont nou (c�t să termin campionatul la Gears 2) și avelo. �mi pare rău că am pe drum 4 jocuri + ceva accesorii și halal bucurie de ele c�nd ajung.

    Sute de oameni au problema mea dar se rezolvă frumos atunci c�nd adaugă un card nou. Eu vreau să adaug și nu ma lasă...

  9. #2089 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: stai linistit, ca la fel am patit si eu. Pune mana pe telefon si suna la Microsoft. Dar be prepared for a veeeery long talk
    P.S. Presupun ca stii ca nu esti din Romania, da ?

  10. #2090 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    RonanN1: stai linistit, ca la fel am patit si eu. Pune mana pe telefon si suna la Microsoft. Dar be prepared for a veeeery long talk
    P.S. Presupun ca stii ca nu esti din Romania, da ?
    Am sunat și-am vorbit și nimic. Eu vorbesc periodic cu ei ca mai mereu a probleme cu GT-ul.Le-am spus �ncă din prima zi că-s din Rom�nia și că de aia sun la ei �n US că n-avem support aici. Și c�nd le-am spus (și le spun oru de c�te ori sun) că suntem O TONĂ zic: uau...it's just amazing just uau - de n-am auzit expresia asta de...eu m-am săturat deja.

    Dacă le dai datele complete n-au ce sa zică...

    ...tocmai m-am uitat pe mail și mi-au răspuns la mailul trimis (un răspuns standard). De sunat o să-i mai sun azi pe la 17 dar degeaba. Cardul meu e de Rom�nia, contul e francez, degeaba sun �n US că n-au ce face. Mi-au dat număr de UK (nu e bun) trebuie să sun �n Franța să vorbesc. Și după ce vorbesc trebuie să am pregătit card francez nu rom�nesc că nu merge ca și c�nd cumăeri ceva de pe net.

    Cum mi-am putut adăuga prima dată card-ul pe cont? Habar n-am...am completat datele și gata. Acuma fix pix...pot să bag orice card că primesc eroarea:

    The credit card which you provided is not allowed. Please provide the correct information concerning this means of payment.
    Singura soluție este să-mi expire GOLD-ul să pot intra pe SILVER și să-mi pot reactualiza contul...dar GOLD-ul nu expiră niciodată. Stă acolo blocat p�nă ce plătesc datoria de 6,99 Euro.

    Nu e ca pe shopto unde dai add new card și ți-l acceptă din prima (după ce-l veifică lu�ndu-i o liră). Aici dacă n-ai card de pe teritoriul tării asociate cu contul (GT-ul) pa! Da e complet aiurea...ce-s cu limitările astea? Și de ce prima dată am putut adauga un card din Rom�ia și acum nu...

    ...era un card simplu Visa Electron de la raiffeisen bank (nimic special). Și acum dintr-o dată stop.


  11. #2091 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Trebuie sa spui asta pe fiecare thread din forum?sau vrei din nou activity award pt. nimicuri dastea, istrategie merita din plin medalia,el nu a facut-o prin threaduri gen Alb sau Negru aka Cu sau Fara aka ce ma enerveaza acum etc. sa nu se inteleaga ca urasc aceste thread-uri sau le condamn dar tu ai activity aproape numai din astea.
    frate pe mine nu ma intereseaza medaliile ,postez nimicuri la spambox pentru ca e spambox nu ? se face spam ... eu postez din pura placere

  12. #2092 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Multumim ca ne spui ca nu iti merge netu bine parca ne intereseaza pe noi.

  13. #2093 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Multumim ca ne spui ca nu iti merge netu bine parca ne intereseaza pe noi.
    mah nu e spambox ? se face spam indiferent daca pe cineva il intereseaza sau nu .. jeez

  14. #2094 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: dar de ce nu le ceri un cont bancar ceva... si faci o plata in contul respectiv, in care spui exact ce vrei sa platesti. E o idee... nu stiu daca ar merge

    eXistenZ: indeed, e spambox, dar sa stii ca noi pe CG nu incurajam goana dupa posturi. Eu ma chinui sa nu alerg dupa posturi (o fac doar daca trebuie) si uite ca am peste 3000. 3300 in 6 luni... vorba lui RonanN1: "uau...it's just amazing just uau"

  15. #2095 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Merg m�ine și fac o cerere la bancă. Spun mai multe după ce rezolv nu vreau să mă bucur �nainte

  16. #2096 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    frate pe mine nu ma intereseaza medaliile ,postez nimicuri la spambox pentru ca e spambox nu ? se face spam ... eu postez din pura placere
    pai si atunci la threadurile cu sau fara , alb sau negru , ce ma enerveaza acuma , ce faci acolo din 20 de posturi care sunt pe o pagina 10 sunt ale tale ..... mai putin ne spui cand te duci sa mananci sau la WC .


    RonanN1 lasa ca o sa se rezolve , stiu ca esti disperat ca nu ai Gold dar o s-o scoti tu pana la capat .

  17. #2097 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ba dimpotrivă, am GOLD și vreau să scap de el că mi-a rămas contul blocat �ntre tranzacții.

  18. #2098 SP
    Member leggollas11's Avatar
    De curiozitate am intrat si eu pe acele thread`uri de spam : Alb/Negru, ce ma enerveaza acum, Cu sau Fara... deci sunt aceleasi 3 sau 4 persoane care tin thread`urile alea in viata, postand fiecare de vreo nspe ori pe zi.. daca poate MonkY sau cineva 'in putere' sa restrictioneze postarea pe acele thread`uri la maxim 1 post pe 'cap de forumist' la 24 de ore... ar fi genial... nu numai ca nu mai fac trollii astia sute de posturi aiurea, dar da posibilitatea si altora sa participe la joaca...
    Nici eu nu sustin aiureala asta de marathon dupa posturi; e mai important sa spui putin si bine decat mult si prost. Personal nu postez decat atunci cand chiar pot sa spun ceva folositor.

    p.s. spambox`ul asta nu e pt. stiri de genu` 'am mancat un hamburger' sau 'am uitat sa trag apa la wc', ci sa ai unde sa te exprimi atunci cand nu exista un threa dedicat, si oriunde altundeva ai posta ai fi offtopic.

  19. #2099 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    What ^ he ^ said si cred ca userii in cauza stiu bine cine sunt. *cough* medalie *cough*

  20. #2100 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    De curiozitate am intrat si eu pe acele thread`uri de spam : Alb/Negru, ce ma enerveaza acum, Cu sau Fara... deci sunt aceleasi 3 sau 4 persoane care tin thread`urile alea in viata, postand fiecare de vreo nspe ori pe zi.. daca poate MonkY sau cineva 'in putere' sa restrictioneze postarea pe acele thread`uri la maxim 1 post pe 'cap de forumist' la 24 de ore... ar fi genial... nu numai ca nu mai fac trollii astia sute de posturi aiurea, dar da posibilitatea si altora sa participe la joaca...
    Nici eu nu sustin aiureala asta de marathon dupa posturi; e mai important sa spui putin si bine decat mult si prost. Personal nu postez decat atunci cand chiar pot sa spun ceva folositor.

    p.s. spambox`ul asta nu e pt. stiri de genu` 'am mancat un hamburger' sau 'am uitat sa trag apa la wc', ci sa ai unde sa te exprimi atunci cand nu exista un threa dedicat, si oriunde altundeva ai posta ai fi offtopic.
    2 cuvinte !!! Forum Games !!! you ugly -.-

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 257 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts