Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 257 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #3161 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mi-am nenorocit ieri piciorul drept la fotbal,in partea laterala.Cand calc in pamant,ma doar de mor.
    Ce imi recomandati ?

  2. #3162 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa nu mai calci
    daca te doare tare iti recomand sa mergi la doctor sa-ti faci o radiografie ca sa te asiguri ca nu este nimic grav. doctorul iti va recomanda ce trebuie sa faci si daca e ceva grav iti imobilizeaza piciorul.

  3. #3163 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Mi-am nenorocit ieri piciorul drept la fotbal,in partea laterala.Cand calc in pamant,ma doar de mor.
    Ce imi recomandati ?
    Aprinde lumanare la intersectie de judete...

  4. #3164 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Multumesc de raspuns Andrew.
    Mentionez ca este vorba de laba piciorului.

  5. #3165 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Multumesc de raspuns Andrew.
    Mentionez ca este vorba de laba piciorului.
    Aaa laba piciorului...atunci trebuie sa porti curea rosie cu buline galbene..

  6. #3166 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Astea ti-se par glume?

  7. #3167 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gsp hacked. intrati pe gsp.ro.

  8. #3168 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Lasa-l consol3,nu vezi ca nu-l baga nimeni in seama?
    E traumatizat baiatu'.

  9. #3169 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Glume de...domnu cu paharu de la colt...

  10. #3170 SP
    Member reborn2603's Avatar
    E spambox....get off my back, geez...

  11. #3171 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Daca vrei sa faci glume te duci pe aria de Jokes.
    Daca esti pe aria de Spambox nu inseamna ca trebuie sa iti bati joc de cineva.

  12. #3172 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Cei care au facut forumu au avut stralucita idee sa pune o arie pentru cei care nu se pot abtine sa nu zica ce le trece prin cap in momentu ala si au numito: spam box. Am inteles ca este si arie de glume dar nu am nici o gluma buna pe moment... in schimb, am o gramada de prostii care imi trec prin cap si uite ca aici le pot exprima.

    ...asa se intampla cand esti plictisit la servici...

    ---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    gsp hacked. intrati pe gsp.ro.
    Eu cred ca e doar marketing... Ce haker cu mintea intreaga scrie text in paint il salveaza ca jpg si il incarca pe site? iar butonul ala care isi tot schimba culoarea e un gif... Toate chestiile astea se puteau face din cod fara sa folosesti vreo imagine...

  13. #3173 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    gsp hacked. intrati pe gsp.ro.
    Este marketing, promo, cum vreti sa-i ziceti. Dati clic pe "AICI" si veti vedea de ce

  14. #3174 SP
    Member Snoopz's Avatar
    azi dau teza la romana..

  15. #3175 SP
    Member reborn2603's Avatar

  16. #3176 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nici macar nu mai apare acel mesaj, acum intra pe site

  17. #3177 SP
    Member reborn2603's Avatar
    trist...s-au facut de rusine si acuma "leo trecut"...

  18. #3178 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Suicide? Where, where? Suicide Euphoria! Wooooooooo!

    It is not technically illegal for them to do this since attempting to hack an Xbox 360 is a violation of the Xbox Live Terms of Service EULA and a violation of the Digital Millennium Copyright Act.
    ...bă ma lași? Ce-i doare pe ei ce fac cu 360-ul meu odată ce l-am cumpărat? Ah, e dat gratis sub contract? E ceva experiment monitorizat? etc, așa da...e proprietatea lor. Dar din moment ce-am dat un ban pe banalitatea aia de CD/DVD Player (ca practic asta e ce să mai...) pot să fac ce vreau cu el.

    Dacă vreau �l sparg...dacă vreau �l donez �n secunda doi la un copil sărac (care-l sparge), dacă vreau mă ^&#*% pe el, dacă vreau �l modez (software, hardware, estetic, etc).

    Atunci să nu se mai mire de ce lumea �i hăck-uiește și face clipuri ironice pe youtube la adresa lor sau a produselor lor. Uite de aia...că-i niște nesimțiți.

    *Later edit*

    Ei vorbesc de așa ceva? De �ncălcarea drepturilor (sau așa ceva?). Dar oare ei c�te drepturi și norme de calitate au �ncălcat? C�nd �n repetate r�nduri CD/DVD-player-ul lor explodează?...ani la r�nd, versiune după versiunie, update după update?

    ...aici nu se mai g�ndesc. Păi ce-i asta?

    Da, tu �nchizi? tu banezi? tu restricționezi? tu limitezi? da? păi atunci fă tu o consolă stas care să nu explodeze fără motiv și atunci mai vorbim! Dacă nu...marș de-aici cu tehnologia ta și răm�i acolo la proiectare Windows (care și ala e vai de capul lui - copy cat).

    No cam așa stă treaba.

    *p.s.

    Și link-ul trebuia postat la Clubul Xbox 360 nu aici, pe aria de offtopic.

  19. #3179 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Ce imi recomandati ?
    Sa nu mai postezi atat de mult fara rost, sa nu cumva sa te doara si mana.

  20. #3180 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Sa nu mai postezi atat de mult fara rost, sa nu cumva sa te doara si mana.
    Prea tare ..... nu acuma pe bune Mask prea mult postezi mai putin si ajungi la 6 posturi pe zi, cat despre problema cu picioru 2 saptamani nu mai ai ce sa faci cu el pana se vindeca eu atat am stat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 257 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts