Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 71 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #541 SP
    Junior Member asterix's Avatar
    eu am dat bacu in 2007.... la fel am patit si eu la romana...ca de ce am venit cu telefonu... mi-a dat nota la oral si cand sa plec a vazut aia telu in buzunar si ce caut cu el...cu toate ca era stins si bagat in husa....ca daca vrea imi anuleaza nota... + ca inainte de faza asta mai scosesem o perla... i-am zis lu aia ca opera "in gradina ghetsimanii" (sau cum ii zice) e scrisa de DAN VOICULESCU ...(defapt era vasile) "esti sigur?" eu: da doamna!... si apoi stateam si ma gandeam ... " ma de unde il cunosc eu pe dan voiculescu asta" pana miam adus aminte de becali

  2. #542 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Mama masii de basm cult.... Stiti cum e cand FIX ceva nu citesti si FIX aia iti pica? Ihuhu. Am scris 10 randuri la basm. Nu s-a putut copia, eram ULTIML de pe rand si statea FIX in spatele meu. Apoi la iesire, am mai dat si de inspectorul sef sau ce mama masii era si mi-a facut o faza... ca cum imi permit sa vin cu telefonul la bac, chit ca era inchis si pus pe catedra, alaturi de alte 10+ telefoane, pachete de tigari si portofele. Ca nu iau bacu' daca asa vrea muschiul lui.... Traiasca suferintele romanilor ajunsi la o pseudo-putere...

    +9999999
    Am citit atatea romane, nuvele si poezii si.....poc basmul. Eu am deschis primul plicul sa mi se aplece cand am vazut lol. Ah da, si drama de la subiectul 1 impreuna cu proverbul ala de la 2 au fost ciresica din varful tortului. Ne-au ars rau ce sa mai...mai mult de 7.30 nu scot

  3. #543 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Mama masii de basm cult.... Stiti cum e cand FIX ceva nu citesti si FIX aia iti pica? Ihuhu. Am scris 10 randuri la basm. Nu s-a putut copia, eram ULTIML de pe rand si statea FIX in spatele meu. Apoi la iesire, am mai dat si de inspectorul sef sau ce mama masii era si mi-a facut o faza... ca cum imi permit sa vin cu telefonul la bac, chit ca era inchis si pus pe catedra, alaturi de alte 10+ telefoane, pachete de tigari si portofele. Ca nu iau bacu' daca asa vrea muschiul lui.... Traiasca suferintele romanilor ajunsi la o pseudo-putere...
    Romania

  4. #544 SP
    Member andreivladp's Avatar
    chiar a picat ion...creanga , 20 de randuri...macar am muncit la I si II calumea

  5. #545 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu m-am descurcat destul de bine la punctul III, am scris ceva(aproximativ 3 pagini). nu mi-a placut ce am scris la pct II, ce sa faci lipsa de idei. asta e.

    PS: basmul la capacitate, basmul la bac, povestea vietii mele

  6. #546 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    +1 lol basm si iar basm. O trecut ce era mai greu (romana). Succes la restul probelor

  7. #547 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Bac de poveste, ce pot spune! Cat noroc, si acum 4 ani si acum pica basmul Atunci am ghicit ce pica, astazi n-a iesit pronosticul,noroc ca l-am avut si la teza de realizat caracterizarea unui personaj din basm

  8. #548 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cum stati cu matematica?

  9. #549 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Cum stati cu matematica?
    Nasol, da' stam bine cu istoria .

  10. #550 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Sa ne dea basmul si la matematica si e perfect! Mult succes maine tuturor!

  11. #551 SP
    Member Devergo's Avatar
    Bafta baieti. Eu dau la istorie, sa speram ca nu vor mai fi surprize loll

  12. #552 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Bafta tuturor si sa speram ca nu pica cine stie ce varianta:-s

  13. #553 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Matematica FTW.
    Succes pe vineri

  14. #554 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Phew, a fost usor

  15. #555 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    foarte usor la mate. mai e fizica si fugim la mare.

  16. #556 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    usor la mate, info intensiv si ciao:d

  17. #557 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    In sfarsit am intrat la liceu, am intrat oficial in vacanta.

  18. #558 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    In sfarsit am intrat la liceu, am intrat oficial in vacanta.
    la ce liceu?
    maine ultima zi de bac, de abia astept sa dau proba la fizica si sa termin odata cu bacul asta.

  19. #559 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu inteleg de ce atata lume da la fizica. Ma rog mai am un an, dar mi se pare una din cele mai grele materii pe cand matematica mi se pare f usoara.

  20. #560 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Nu inteleg de ce atata lume da la fizica. Ma rog mai am un an, dar mi se pare una din cele mai grele materii pe cand matematica mi se pare f usoara.
    sa stii ca nu e adevarat. si eu gandeam la fel ca tine la inceputul clasei a XII-a, vroiam sa dau la politehnica si imi trebuia fizica la greu. m-am apucat de meditatii, rezolvand destul de multe probleme am inceput sa invat si acum mi se pare destul de usor. e o materie foarte frumoasa pe care poti s-o inveti intr-un timp relativ scurt.

    PS: in plus se da usor la bac

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 71 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 44 Last Post: 14-06-2024, 16:58
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts