Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 224 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #2781 SP
    Junior Member morecore's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduRek View Post
    ...pe mine ma tine 2-3 zile unul si cred ca suporta cu succes 30 reincarcari, cunosc persoane care il folosesc si o saptamana...Fa tot posibilul si desfa unul, studiaza-l si sunt convins ca o sa ti se para o joaca sa il repari chiar nu e nevoie sa ii refaci si bobina....doar sa o cureti si sa inlocuiesti materialele uzate pentru a fi din nou functional....succes !
    Pai nu se merita la banii aia refacutul...vezi ca ai email.

  2. #2782 SP
    Junior Member blueteam's Avatar
    revin... azi am adaugat la "arsenal" si Tornado.... acu' nu mai stiu din ce sa mai fumez... stick? sd-uri? tornado? cu toate ma inteleg perfect...

    ps - are cineva idee cu ce as putea curata plasticul ala cauciucat de pe stick? ca m-a pus naiba si l-am luat alb, iar acum a inceput sa dea semne de fina ingalbenire, plus oarece semne gri pe muchii...

  3. #2783 SP
    Member MadDoc's Avatar
    Buretel umed sapunit, solutie pt lcd-uri sau alcool izopropilic ar trebui sa scoata urmele de pe alb.

  4. #2784 SP
    Junior Member blueteam's Avatar
    umedul sapunit nope, ca am incercat... insa cu solutie ptr display-uri nope, si nici cu isopropanol (ca n-am in casa)... dar e o idee... multzam, docky... e oarecum aiurea modul in care se comporta plasticul ala alb, in conditiile in care stick-ul il protejez mereu... prea repede apar urme de utilizare pe el.... si poate ma supar si-mi iau unul negru si gata... grrr

  5. #2785 SP
    Junior Member RaduRek's Avatar
    Quote Originally Posted by blueteam View Post
    umedul sapunit nope, ca am incercat... insa cu solutie ptr display-uri nope, si nici cu isopropanol (ca n-am in casa)... dar e o idee... multzam, docky... e oarecum aiurea modul in care se comporta plasticul ala alb, in conditiile in care stick-ul il protejez mereu... prea repede apar urme de utilizare pe el.... si poate ma supar si-mi iau unul negru si gata... grrr
    Good Morning

    Incearca si cu pasta de dinti si periuta ...sau Cif cream...evita pe cat posibil surplusul de apa.

  6. #2786 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar

  7. #2787 SP
    Junior Member riks's Avatar
    am un pass de 901 cu adaptor la atomizor de 510.
    vreau sa zic ca incepe sa ma enerveze, parca nu-i da curent destul... nu e ca si din mega-baterie...

  8. #2788 SP
    MJR
    Junior Member MJR's Avatar
    incearca cu atomizor de DSE 901
    merge mai bine
    explicatia e ca cel de 510 consuma mai mult curent
    iar usb-ul da doar 500 mah

  9. #2789 SP
    Junior Member Kino's Avatar
    Primul atomizor mort,din 2 folosite simultan in 36 de zile de pufait.
    R.I.P.
    Joye 510 rulz!

  10. #2790 SP
    Junior Member morecore's Avatar
    Sal'tari
    M-ar interesa vreo 10 sticlute de RY4 30ml Dekang XHigh, care stie o sursa de incredere pls PM.

  11. #2791 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Si pe mine una... Nici pe vapersclub.ro nu au.

  12. #2792 SP
    Junior Member RaduRek's Avatar
    PRO TV ORA 18 !!! un documentar cu efectele devastatoare ale FUMATULUI...Recomandati si la altii
    !!! CAZ REAL !!!

  13. #2793 SP
    Junior Member crinusandu's Avatar
    salut,

    Ce cantitate de aburi consumati pe luna si cat de mult pufaiti ?

    mersi

  14. #2794 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Stiu ce-i de vazut in astfel de documentare...
    Eu am trecut pe tigari electronice doar din hobby si motive financiare.
    Daca cei de la tv faceau documentar despre et-uri atunci ma uitam.
    Mie-mi place sa ma uit in viitor si nu la dezastrele existente.
    Dezgustator precum pozele de pe pachetele de tigari "classice".
    "Cei de la tv" preiau stiri unii de la altii doar dupa ce evenimentele sint deja consumate.
    Sint putini care "investigheaza" cu zile inainte ce evenimente importante vor fi si merita promovate.
    Altii nu le promoveaza din cauza ca astepta bani si orice stire ar putea fi considerata drept publicitara...
    Deci, daca nu aduce profit, de ce sa o mai promoveze !???
    Astept cu nerabdare primul spot (reclama) la et-uri pe canalele romanesti.
    Oare cit costa 30 secunde de publicitate !???

    P.S.: Am amintit cuvintul "hobby" mai sus.
    Nu as vrea ca acest cuvint sa fie interpretat si catalogat in grupul obiectelor "de lux".
    Tigarile electronice (dispozitivele electronice) sint mai mult "utile" si combat "din plin" fumatul.
    Medicii ar putea sa le prescrie pe reteta...

  15. #2795 SP
    Junior Member scorpio_alx's Avatar
    Salut tuturor..

    Folosec si eu un trabuc electronic de la Cigarti.. si am terminat 10 cartuse pana acum... ...
    Acum, incerc sa gasesc e-liquid..
    Va rog sa imi spune-ti si mie o sursa buna de unde as putea sa iau, de unde ati luat voi.. etc.

    In special unde nu platesc curierul cat face sticluta .

    Ms anticipat.

  16. #2796 SP
    Member nicos1968's Avatar
    Quote Originally Posted by scorpio_alx View Post
    Salut tuturor..

    Folosec si eu un trabuc electronic de la Cigarti.. si am terminat 10 cartuse pana acum... ...
    Acum, incerc sa gasesc e-liquid..
    Va rog sa imi spune-ti si mie o sursa buna de unde as putea sa iau, de unde ati luat voi.. etc.

    In special unde nu platesc curierul cat face sticluta .

    Ms anticipat.
    de unde esti???vorbeste cu maddoc

  17. #2797 SP
    Junior Member scorpio_alx's Avatar

    Tnx.

    Sunt din Sv.. acum la facutate in Iasi..

    Maddoc.. incerc acum sa dau de el .

    ms frumos.

  18. #2798 SP
    Member nicos1968's Avatar
    Quote Originally Posted by scorpio_alx View Post
    Sunt din Sv.. acum la facutate in Iasi..

    Maddoc.. incerc acum sa dau de el .

    ms frumos.
    nu ai pt ce ..treb sa ne ajutam intre noi ..iti trimit pm cum sa-l contactezi..
    ps.calitatea inainte de toate

  19. #2799 SP
    Junior Member scorpio_alx's Avatar
    nicos1968, raman dator!

    Trebuie, intradevar .

    ms anticipat!

  20. #2800 SP
    Member yoshy262's Avatar
    crinusandu - noi nu consumam aburi, ca nu suntem de pe Marte...

    Consumam lichide care se transforma in aburi ... personal cam 40-60 ml de lichid pe luna, uneori sar calul (ex-fumator de 2 pachete pe zi).

    Cat de mult pufai? - pufai cam de 2-3 atomizoare lunar, sau de vreo 5-6 sticle de 10 ml sau de vreo 2 sticle de 30 ml, sau de 3-4 baterii pe zi (280-380 mAh)...

    Lamurit acuma?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 224 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts