Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 752 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 304 704 ... LastLast
Results 4,061 to 4,080 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #4061 SP
    Senior Member tray's Avatar

  2. #4062 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce imi place sa ma joc cand afara ninge lol.

  3. #4063 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Urasc zapada.

  4. #4064 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Si ea pe tine.

  5. #4065 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si eu pe Andreea Banica.

  6. #4066 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Din toaaaate romancele...pe boccia aia?

  7. #4067 SP
    Member MihaY's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Stie cineva un site de unde pot lua Live si pot platii cu paypalu?
    Maximus cards nu mai accepta paypal de vreo 2 luni.
    Sau daca e cineva care are bani pe card si e deacord sa il ia pentru mine dau un extra 10 % pe paypal
    Mai poti incerca si pe cheap xbox live codes

  8. #4068 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    ii bun, mersii!

  9. #4069 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    stardust pe PROst TV .

  10. #4070 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    PROst TV .
    Need for Speed: Știft

  11. #4071 SP
    Member taz@'s Avatar
    La multi ani! lol


    mai era unu cu boc poc dar nu il gasesc.

  12. #4072 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Maine trebuie sa fac o endoscopie, a facut cineva de pe aici ? Daca da, cum e ?

  13. #4073 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Există cumva şanse să apară ceva probleme (de ori de care...), dacă �mi comand un Online Game Code de aici...?

    Amazon.com: Xbox 360 12 Month Live Gold Card: Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51QuEJlUsCL.@@AMEPARAM@@51QuEJlUsCL

    Ştiu că e scump, dar folosesc banii de pe mTurk, mersi!

  14. #4074 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Maine trebuie sa fac o endoscopie, a facut cineva de pe aici ? Daca da, cum e ?
    You're gonna die!!!11

  15. #4075 SP
    Senior Member tray's Avatar
    A facut endoscopie un prieten de-al meu. Nu stiu cum a fost ca nu a mai trait sa-mi povesteasca.

  16. #4076 SP
    Member taz@'s Avatar
    @ paunstefan

    E destul de aiurea...eu mi-am facut endoscopie gastro-intestinala(asta acum cativa ani);intai iti face analizele,dupa iti da cu niste spray anestezic sau direct injectie locala,sa nu iti vina sa vomiti tubu ala cretin ce ti-l baga pe gat;posibil sa iti faca si o perfuzie sa iti dea anumite calmante pe timpul investigatiei.Oricum,senzatia e destul de aiurea(te doare gatu,iti vine sa vomiti cu tot cu anestezicu lor... lol)Partea nasoala apare atunci cand preleveaza probe de tesut

  17. #4077 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Spinup Retry Count 97 100 88 0 OK: Value is normal...ASA MA...nu mai vrea sa ma paraseasca segateul...ma iubeste prea mult

  18. #4078 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    @ paunstefan

    E destul de aiurea...eu mi-am facut endoscopie gastro-intestinala(asta acum cativa ani);intai iti face analizele,dupa iti da cu niste spray anestezic sau direct injectie locala,sa nu iti vina sa vomiti tubu ala cretin ce ti-l baga pe gat;posibil sa iti faca si o perfuzie sa iti dea anumite calmante pe timpul investigatiei.Oricum,senzatia e destul de aiurea(te doare gatu,iti vine sa vomiti cu tot cu anestezicu lor... lol)Partea nasoala apare atunci cand preleveaza probe de tesut
    Pe site-ul celor unde ma duc sa fac scrie ca iti da cu un spray si iti face o injectie. Eu trebuie sa fac pentru ca am probleme cu stomacul de 2 luni si la analize si ecografie totul e ok.

  19. #4079 SP
    Member taz@'s Avatar
    Tot asa am patit si eu,la ecograf nu aparea nimic si cand am facut endoscopia,stomacul meu era plin de rani(cola,junk food etc) succes maine

  20. #4080 SP
    Member LeGenD's Avatar
    idem...intr-o zi 5 l de cola si alte prostii...a doua zi...o minunata enterocolita acuta....asa ca aveti grija ce bagati in matz

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts