Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 215 of 752 FirstFirst ... 115 165 205 213 214 215 216 217 225 265 315 715 ... LastLast
Results 4,281 to 4,300 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #4281 SP
    Member LeGenD's Avatar
    )))))))

  2. #4282 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    demon's *****a
    I was like:

  3. #4283 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ce slabi sunt pocăiții frateeeeeee! (și ceilalți penticostali, martorii, etc.). Cum zici un cv. inetrzis lor e gata.

    Nu deschid discuția dar...WTF lol lol lol

    At�t am zis...SEX - bă să-i vezi...cum se uitau. Evident c-am mai zis odată...SEX...după care am pușcat �n r�s.

    ...heh, penticostali - AFARĂ!!!

    Exact reacția asta am avut-o și eu...�ntr-o sală cu... ~ 200 de oameni (iar eu c�nd �mi dau drumu la r�s...nu mă mai opresc 5 ore - și acum r�d). Bine c-am stat aproape de ușă și-am ieșit...am presimțit eu ceva.


  4. #4284 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Una dintre semnele de �ntrebare ale baietilor care si-au pastrat fecioria este privitor la marimea cocoselului: "Oare suntem destul de bine dezvoltati?". Un soldat de 20 de ani se pl�ngea: "�n viata mea este numai �ntuneric c�nd �i vad pe frati mei mai mici gemeni care au doar 12 ani si sunt dotati cu niste *****uri de toata frumusetea�".

    Citeste aici frate Viorel si nu mai rade ):
    Fa-o cu cine vrei, numai cu mine nu… - TINERII SI SEXUALITATEA - Mea culpa… sau de ce nu vin tinerii la Biserica? - Elefteria - De ce plange Maica Domnului? - Fa-o cu cine vrei, numai cu mine nu… - Sani mari si creiere mici. Scrisoare pentru fetele c
    Masturbarea si prejudecatile - TINERII SI SEXUALITATEA - Mea culpa… sau de ce nu vin tinerii la Biserica? - Elefteria - De ce plange Maica Domnului? - Fa-o cu cine vrei, numai cu mine nu… - Sani mari si creiere mici. Scrisoare pentru fetele cu sani m
    prosti oameni...

  5. #4285 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...faza cu s�nii, am avut o discuție pe tema asta cu o fostă colegă fix pe 31. Care era ideea? N-ai s�ni? GTFO!

    Lemn.

    Ai ajuns la...25...27...30! (bine n-are 30)...de ani și nimic, nimic? Păi apelează la alternativă...sau GTFO!

    Evident că s-a enervat puțin...păcat că n-am zis-o și pe aia cu: auzi, tu vrei să ai copii, da? Da. Dar...nu te supăra...cum o să alăptezi? Mai bine zis cu ce o să alăptezi?

    ...băi, deci ceva de nedescris a fost.

    �mi plac, deci oamenii ăștia �mi plac. Fermi pe poziție...și cum lee zici ceva �ncep ei cu explicații și cu auzi da....nu-mi spune tu mie...

    Mor!

    *p.s.

    Și da, așa-s eu om rău -c�nd le zic...apoi le zic. Ce tot...politețe, finețe, și alte cuvinte cu țețe. Nimic. Cum și eu suport critici (că nici eu nu-s perfect - nasu' mare...etc.) să suporte și alții

  6. #4286 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    știu pe cineva care r�de exact așa.

    lol

  7. #4287 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Onanistule

  8. #4288 SP
    Banned FormableTube's Avatar

    I just had Becks!

  9. #4289 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    OMG !!!

    Sexy B

  10. #4290 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mă! Ce-mi faci!

  11. #4291 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Il lasi pe baiat asa inceput? Mai pune'i o pereche, la fel, nu mai face doar teasing 8-)

  12. #4292 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    http://www.theoryoffun.com/tfall.shtml

    funny

    băieți, cred că atunci c�nd cresc mare vreau să mă fac designer grafic.

    cum incep ? lol

  13. #4293 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    A Theory of Fun for Game Design OFFICIAL WEBSITE

    funny

    băieți, cred că atunci c�nd cresc mare vreau să mă fac designer grafic.

    cum incep ? lol
    Deci prima data trebuie sa te rupi de cele din jurul tau.
    In al doilea rand : Trebuie sa stii si cel mai al naiba lucru din PhotoShop sau cu ce lucrezi tu.
    In al treilea rand : Trebuie sa ai un sponsor , unde sa incepi sa lucrezi , apoi sa avansezi.
    *Daca vrei da-mi add pe messenger si vorbim mai multe acolo , am pe cineva unde poti sa te lansezi ca designer graphic.

  14. #4294 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    A inceput eclipsa bucurestenilor !!!
    Attached Images Attached Images solar-20eclipse.jpg

  15. #4295 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și �n Cluj cerul e cam �nchis

    Cel mai bine se vede din București, Constanța, Iași și Galați.

  16. #4296 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    S-a vazut foarte bine din Bucuresti.
    Am incercat sa fac si niste poze, uitati una de la 10:35 :

    P.S.: Stiu ca nu e foarte artistica poza, dar asta e tot ce am putut face cu aparatul meu si printr-un filtru improvizat.
    Attached Images Attached Images img_2465.jpg

  17. #4297 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  18. #4298 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #4299 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    HAHA! Mi-a sters Donely post-ul de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f41.../index159.html pentru ca i-am zis ca ceea ce posteaza in ultimele posturi piraterie. Ar fi trebuit sa fac un screenshot. Oricum, sa se verifice in log-uri.

  20. #4300 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Poi cand incepi sa postezi fixuri pt Gran Turismo si NFS cam este piraterie... eh... asta e... oricum nu putem face nimic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts