Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 313 of 752 FirstFirst ... 213 263 303 311 312 313 314 315 323 363 413 ... LastLast
Results 6,241 to 6,260 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #6241 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    imediat domnu', imediat.

  2. #6242 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    băieți, știți careva unde pot găsi firme care caută designuri / desene pentru tricouri, cărți de copii, etc. ?

    ( da, am luat-o razna și vreau să mă apuc să fac bani din asta )

  3. #6243 SP
    Senior Member tray's Avatar
    pb
    Attached Images Attached Images 166442_185769394778616_100000366710316_517373_2310713_n.jpg

  4. #6244 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  5. #6245 SP
    Senior Member tray's Avatar
    "cei 11 caini din curte(au si nume : Ilie, the cheif, Roxana, cateaua suprema, Bombonica, Panda - din pacate pe Panda a calcat-o tramvaiul si mult timp s-a vehiculat faptul ca eu as fi impins-o acolo desi nici nu eram prin zona , si inca 8 care sunt mai noi si nu prea ma intereseaza cum ii cheama)"

  6. #6246 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    băieți, știți careva unde pot găsi firme care caută designuri / desene pentru tricouri, cărți de copii, etc. ?

    ( da, am luat-o razna și vreau să mă apuc să fac bani din asta )
    Tricouri imprimate funny si cool ! Modele noi in fiecare luna! :: Inkspired.ro - Magazin online de tricouri imprimate

    Primești 10% din prețul afișat per model v�ndut.

    Am ajuns la ei din �nt�mplare, modelul cu Cheaușescu este desenat de mine, �nsă submit a făcut un căcănar care mai are �ncă două propuneri ciordite pe acolo.

    Majoritatea modelelor de acolo sunt ciordite de pe alte siteuri de fapt, deci ei practic plătesc profit unor oameni care practic cu asta se ocupă, sunt păduchi profesioniști

  7. #6247 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    watch this... i can steer with my eye-balls !!!

  8. #6248 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Tricouri imprimate funny si cool ! Modele noi in fiecare luna! :: Inkspired.ro - Magazin online de tricouri imprimate

    Primești 10% din prețul afișat per model v�ndut.

    Am ajuns la ei din �nt�mplare, modelul cu Cheaușescu este desenat de mine, �nsă submit a făcut un căcănar care mai are �ncă două propuneri ciordite pe acolo.

    Majoritatea modelelor de acolo sunt ciordite de pe alte siteuri de fapt, deci ei practic plătesc profit unor oameni care practic cu asta se ocupă, sunt păduchi profesioniști
    mamă ce idioțenie.

    dar mna, așa e la noi. foxprint, ăsta, toate numai furate. astea de pe inkspired văd că-s multe furate de pe threadless.

    doamne ce ratați.

  9. #6249 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tipul cu care am stat de vorbă legat de problema mea, susține că ei ca și firmă nu pot fi acționați �n instanță pentru că practic nu-și asumă �n vreun fel răspunderea pentru probleme de copyright, doar printează ce primesc ca submissions. Cu alte cuvinte, oricine poate face un ban cinstit pe spatele altor persoane.

  10. #6250 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    oricine poate face un ban cinstit
    Cinstit? Cum suna asta...

  11. #6251 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, cinstit din punctul lor de vedere

  12. #6252 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    E ca si cand ma duc si mulg vaca vecinului, dupa care merg si vand in laptele in piata... Dar fac un cinstit

  13. #6253 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Tipul cu care am stat de vorbă legat de problema mea, susține că ei ca și firmă nu pot fi acționați �n instanță pentru că practic nu-și asumă �n vreun fel răspunderea pentru probleme de copyright, doar printează ce primesc ca submissions. Cu alte cuvinte, oricine poate face un ban cinstit pe spatele altor persoane.
    Tipul era avocat ? Sunt destul de sigur ca pot fii actionati in instanta, asta este o incalcare clara a copyright-ului, dar desigur imaginile tale trebuie sa contina (sau cel putin locul in care le postezi) un disclaimer, EX: This image was created by Graft you are prohibited to use this for commercial purpose. Daca nu ar putea fii actionati in instanta atunci asta ar fii o metoda usoara sa faci rip-off de pe orice software/media...

  14. #6254 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu, tipul era de la departamentul v�nzări și relații cu publicul. Disclaimerul ăla degeaba �l pui, at�ta vreme c�t nu �nregistrezi la OSIM, un � pe o imagine e fix .. zero Cel puțin �n Romania.

  15. #6255 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    My mind is fully blown away by the HD O_O...
    Pana acum credeam ca e ceva superficial. Dar , wow!
    Se vede superb Youtube-ul in 1080p.
    wow! Just wow!

  16. #6256 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce liniste e pe-aici!
    Oh well then: 5:55

  17. #6257 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    god damn it!
    Cand sa pun 6:66 ...e 7:08...FUDGE!

  18. #6258 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    No sleep...DA: Origins night

  19. #6259 SP
    Member miami's Avatar

  20. #6260 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts