Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 752 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 566 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #1301 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Tocmai ce am pus atasamentul, o sa il intreb daca au si onorat comenzile.

  2. #1302 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stati linistiti... am prins si eu de multe ori astfel de "oferte". Niciodata nu le-au onorat... au bagat faza cu "nu mai e pe stoc". Nici macar n-au recunoscut ca e o greseala de sistem... Au facut-o doar atunci cand si-au tras reclama la TV... cum ca vezi Doamne au dat produse de sute de milioane. Cea mai ieftina reclama... ever.

  3. #1303 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Pai si-au facut reclama in ce scop? ei acum cred ca lumea o sa stea toata ziua si toata noaptea in speranta ca o sa mai prinda ceva ceva?

  4. #1304 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Pai si-au facut reclama in ce scop? ei acum cred ca lumea o sa stea toata ziua si toata noaptea in speranta ca o sa mai prinda ceva ceva?
    Tu ai idee cat costa sa-ti faci reclama pe aproape toate posturile de stiri in prime time ?
    Pe deoparte... orice fel de reclama, ca e pozitiva sau negativa, tot reclama este. Multi care nici nu stiau de emag atunci au aflat
    Pe de alta parte... in comunicat au sarit cu niste sume extraordinare... normal ca toti au sarit "ia uite dom'le, in sfarsit in Romania o firma care se comporta ca amazon.com - unde greseste, plateste"
    Da, in final multi au ramas cu impresia ca prind super oferte pe emag... numai hit-urile extra si sunt suficiente. Nici macar nu trebuie sa cumperi ca sa cresti ratingul unui magazin online

  5. #1305 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Prima data am crezut ca e pe bune..dar nu cred ca si a doua oara...totusi orice site care se respecta nu repeta greselile facute in trecut.

  6. #1306 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Alberto Del Rio = next smackdown champion!


  7. #1307 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ass slapping for better sound effect, ha? lol
    Actoria asta proasta e motivul pentru care nu ma uit la wrestling. Cage fight FTW!
    Attached Images Attached Images assslap.jpg

  8. #1308 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu contează!

  9. #1309 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Sunt regizate in prostie, am fost ieri la un prieten de familie si tipul se uita la wrestling. Am stat sa vad si eu finalul, am avut numai momente de uber facepalm, gen un tip intra cu un cosciug iar dupa cateva momente incepe o faza gen '' I am your father '' cu un tip ce seamana cu El Fuerte din SSF4 , apoi tipul celalalt cade in genunchi si incepe sa vorbeasca singur.

  10. #1310 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu contează!!

  11. #1311 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Mie mi se par comice meciurile de wrestling, mai ales cand adversarul cedeaza inainte sa ii faca unu o manervra. Aseara am vazut si eu finalul cu John Cena (sper ca am scris bine) si a cedat adversarul lui John imediat ce a fost prins de picioare

  12. #1312 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Nu contează!!

  13. #1313 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Da-i ban

  14. #1314 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #1315 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    ...nu-i asa ?
    Attached Images Attached Images img_1543.jpg

  16. #1316 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Muahahaha!

  17. #1317 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Nobody's wilder than the Wildboyz

  18. #1318 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    (.Y.) - cu ce va seamana ?

  19. #1319 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    it's (o)Y(o)

  20. #1320 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 752 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 566 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts