Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 251 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4181 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  2. #4182 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Ca mi-a expirat ieri abonamentul RATB si le-am dat 50 lei...asta e ultima data cand le dau

  3. #4183 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu au vrut sa te înțeleagă? Mai ales ca spui ca îți expirase doar de o zi.

  4. #4184 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca ai stii cat de jegosi sunt...mi s-a intamplat o singura data. I-am zis ca nu am actele la mine si am coborat. Nu are voie sa te retina afara, decat in autobuz/tramvai.

  5. #4185 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Nu...ca il verificase cu telefonul si a zis ca e in sistem si ca suna politia si plm.

    Stiu ca nu are voie sa ma tina dar ii dadusem deja carnetul. Asta e

  6. #4186 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mie mi-a luat o data cardul si a crezut ca e abonament. Si cand am dat sa plec a zis "lasa ca are numele si cnp-ul trecute pe card". Mare tzeapa ce si-a luat.

  7. #4187 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  8. #4188 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ma enerveaza maxim "Black Friday-ul" romanesc... De toata jena.

  9. #4189 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stai ca vine valul 2, de nervi

  10. #4190 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu mi-am gasit laptop, placa de baza, PC case si HDD la preturi bune, sunt chiar multumit de acest black friday. Mi-as fi gasit si monitor, dar am ramas fara bani

  11. #4191 SP
    Member rascalov's Avatar
    Am pierdut oferta BitDefender de pe eMAG: 50 lei + transport, 3 licente, 1 an.

  12. #4192 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Am rootat tableta si nu mai merge senzorul de rotatie. Well, o sa am de lucru maine....

  13. #4193 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Ca m-a busit unul din spate azi si trebuie sa stau sa umblu pe la asigurari. D'asta imi arde mie

  14. #4194 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    Ba baetz. Am o probelma. Am un abonament la orange. Adica abonamentul propriu zis, nr personal, cangur 16 , un abonament de net pt tableta... Colibri 20. Bun... Si acu m am uitat si ru pe net la ultima factura, si cesa vezi ... Din iulie platsc aiurea si un abonament fluture 11 care e inchis ca am sunat la nr. Adica dracu..eu nu l am fizic. Nu m am folosit de el. Nu stiam de el. Wtf? Cum e posibil sa bage asa pe gat ? Si eu prost ca nu ma interesam cand vedeam ca platesc mai mult decat cei 36 de euro lunar, da ma gandeam ca fac eu cost or whatever. Ok. Daca nu le mai dau un leu ma trimit in judecata astea?

  15. #4195 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    sefii... colegii....

  16. #4196 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by vishu View Post
    Ba baetz. Am o probelma. Am un abonament la orange. Adica abonamentul propriu zis, nr personal, cangur 16 , un abonament de net pt tableta... Colibri 20. Bun... Si acu m am uitat si ru pe net la ultima factura, si cesa vezi ... Din iulie platsc aiurea si un abonament fluture 11 care e inchis ca am sunat la nr. Adica dracu..eu nu l am fizic. Nu m am folosit de el. Nu stiam de el. Wtf? Cum e posibil sa bage asa pe gat ? Si eu prost ca nu ma interesam cand vedeam ca platesc mai mult decat cei 36 de euro lunar, da ma gandeam ca fac eu cost or whatever. Ok. Daca nu le mai dau un leu ma trimit in judecata astea?
    Mai bine ii suni si rezolvi cu ei problema.

    ON: Ma enerveaza ca vreau sa-mi iau ceva din uk si ma f*te la transport de oriunde as lua

  17. #4197 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Esti dependent de jelly beans?

  18. #4198 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Ca am fost banat pe chat. Un copil frustrat pe nume andreiaka ma tot facut betiv pe chat fara ca eu sa-l bag in seamă ,iar cand l-am jignit si eu a venit sfarsitul lumii.

    ---------- Post added 26-11-2014 at 08:57 ----------

    Andreiaka sper sa ai parte de sfarsitul lui Gheorghe Doja... Stiu ca habar nu ai despre ce vorbesc

  19. #4199 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Colegii de serviciu ma enerveaza... Aia nesimtiti.

  20. #4200 SP
    Member legokid220's Avatar
    [QUOTE=tacconi;1191298]Ca am fost banat pe chat.
    Iar ti-ai luat-o ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 251 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts