Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 26 FirstFirst ... 16 24 25 26
Results 501 to 506 of 506

Thread: Elden Ring

  1. #501 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    A incercat cineva noul DLC?
    Eu am decalat putin backlog-ul, dar eram curios daca merita notele mari si cat de bun/greu este fata de main game, in special the boss fights.

  2. #502 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    E greu. Poate conteaza si faptul ca sunt la NG+3, dar pentru un casual gamer ca mine, mi se pare destul de dificil. Sunt si inamici non-boss si lovesc ca un tren. Parca citisem ca au scazut un pic dificultatea, fiindca se plangeau playerii. All in all, a meritat banii. Mai am doar ultimul, boss si chestii marunte de descoperit pe harta, in rest e cam finished, mai joc mp sa ii ajut si pe altii daca pot.

  3. #503 SP
    Member rzv31's Avatar
    Da, e direct joc, nu DLC. Isi merita notele, arme misto, armuri nu am incercat. Greu este, toti au mult damage, nu mai zic de bossi. Am plecat de la 162 lvl si am 201 acum parca, first journey, dau si summon si mimic tear la ei si e decent, nu am rabdare si nervi sa fiu masochist sa mor de nspe mii de ori. Harta e destul de mare, cam incurcata, prea incurcata pe alocuri. Boss-ii sunt destui, iar unii chiar memorabili. NPC-urile mi se par cam neinsemnate, parca sunt fortate acolo, sa le ai ca summon pe alocuri; mi-au placut mai mult in main game.

    Fata de main game, e cam la fel, poate mult mai sumbru totul, boss-ii te rup daca intri in hora fara ajutoare, la unii am cautat cheese ca erau prea prea ridicoli. Dar armele sunt destul de tari, sau tear-urile .

  4. #504 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Am facut mai mult de jumatate de harta dar nu am putut sa omor niciun boss principal. Lvl 140 eram cu lvl 7 resistance....era stupid de greu si nu mergea de niciun fel sa summonez pe cineva sa ma ajute pt ca aveam ceva eroare....l-am lasat pana cand le vine mintea la cap.....am auzit ca au dat boost la niste chestii.
    E frumos overall, primul dlc care iti va manca cel putin 30 de ore. Au mai schimbat dungeon-urile si sunt mai interesante acum.

  5. #505 SP
    Member Mishy's Avatar
    E bun, nu poti zice ca e DLC mai degraba expansion, e la nivelul Blood&Wine de la Witcher. E putin greu la inceput, dar odata ce incepi sa explorezi si aduni acele fragmente jocul devine mai usor. Recomand, asa se face un DLC.

  6. #506 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nice, multumesc pentru feedback! Eram curios daca nu cumva este vreun fail ca nu vorbea nimeni de el, dar apoi am vazut notele..

    ---------- Post added 02-07-2024 at 12:17 ----------

    LE: Pe deoparte ma bucur ca nu are achievements/trophies noi ca sa imi strice procentajul de 100% dar pe de alta parte simt ca e pacat sa nu faca nimic blip-blop acolo cand bati bosii aia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 26 FirstFirst ... 16 24 25 26

Similar Threads

  1. The ring 1&2 By klausn in forum Carti si Comics
    Replies: 0 Last Post: 10-07-2010, 12:43
  2. Red Ring of Death dispare odata cu Xbox Slim By naz in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 23-06-2010, 16:48
  3. Lucha Libre AAA Heroes of the Ring By Nash in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 18-06-2010, 11:07
  4. Ghid: Lost Odyssey - Ring Crafting By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 23-03-2009, 19:41
  5. Bucharest Ring Challenge 2008 - pics By amermofo in forum Foto & Video
    Replies: 2 Last Post: 26-08-2008, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts