Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 32 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 632

Thread: LA Noire

  1. #181 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Harta Jocului LA Noire? Nu se stie exact dar este prima harta pe care o vedem si din cate am auzit Team Bondi re-creeaza 20 de km din Los Angeles.
    Attached Images Attached Images vsr.jpg werh.jpg map.jpg

  2. #182 SP
    Member anes's Avatar

  3. #183 SP
    Member anes's Avatar

  4. #184 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Thanks God.

    Rockstar-u' din nou pe zona.

  5. #185 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Thanks God.

    Rockstar-u' din nou pe zona.
    Ohh...yes!! And thank him that people in Africa don't die of starvation.

  6. #186 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Thanks God.

    Team bondi sunt pe zona.
    fixed

  7. #187 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Sa speram ca masinile se vor controla mai elegant decat o poti face in GTA 4 .

  8. #188 SP
    Member Mariush's Avatar
    Cred ca nu ma insel cand spun ca va fi unul dintre jocurile anului!

  9. #189 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  10. #190 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Arata foarte bine. Abia-l astept. Pica perfect pentru sfarsit de an scolar.

  11. #191 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata din ce in ce mai bine. De la grafica, la animatii, la mecanica de joc, la tot. Pur si simplu superb. Anu trecut Red Dead. Anul asta LA Noire. Sunt curios ce super surpriza ne mai pregatesc R* pentru la anu

  12. #192 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    GTA5?

    cat despre noire... ati vazut pe undeva sa spuna cate cazuri or sa fie in total?
    va avea rejucabilitate sau or sa fie aceiasi faptasi si inculpati de fiecare data?

    *si mie mi se pare grafica mai slaba in ultimu trailer... nu stiu ce i-au facut.. dar asta e parerea mea

  13. #193 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    sincer, nici nu au nevoie de cine stie ce grafica. cand vorbesc aia, nu ma uit decat la fata lor. ar putea sa aiba corpu doar din bete, ca tot mi s-ar parea genial

  14. #194 SP
    Member Mavone's Avatar
    Adevărul e că scena cu bătaia arată sub orice critică. Pe c�t de plăcut impresionat răm�i de faptul că personajele arată ca actorii ce le dau viaţă pe at�t mai prinzi c�te o scenă ca cea cu bătaia şi stai şi te �ntrebi de ce draq trebuie să se contrazică singur un trailer.

  15. #195 SP
    Member Dasani's Avatar
    Nu ai vrea ca ''scenele de bataie" sa fie in gen mortal kombat? 1,2,3 FIGHT!Ce tot vorbesti acolo?LA Noire o sa fie o capodopera;si sincer nici nu ti-am inteles bine ideea,din cauza limbajului de ''mesangiar'' si a cacofoniilor.

  16. #196 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    jocul e intradevar promitator, sper doar sa nu ne dezamageasca... insa nu prea cred ca are cum. dupa kz3 acesta e cel mai asteptat joc de mine in 2011 .

  17. #197 SP
    Member Mariush's Avatar
    Incerc sa ma decid care joc arata mai bine: L.A Noire sau Uncharted 3.

    Cert e ca LA Noire este diferit fata de orice alt joc scos pana acum.

    Si judecand dupa capodoperele GTA si RDR nu te poti astepta decat la ceva sa te dea pe spate! Can't wait for this!

  18. #198 SP
    Member daviddd's Avatar
    din nou ne arata gameplay-ul de pe PS3.Se pare ca cei de la R* nu-s prea multumiti de versiunea xbox-ului

  19. #199 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by daviddd View Post
    din nou ne arata gameplay-ul de pe PS3.Se pare ca cei de la R* nu-s prea multumiti de versiunea xbox-ului
    Fara sa jignesc XboX owners sper sa arate mai bine pe PS3

  20. #200 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mda.. si pe ce te bazezi?

    aaaa, stiu... pe GTA4 si pe Red dead... mi se pare ca amandoua merg si arata mai misto pe PS3 nu?
    probabil ca de aceea zici si de Noire ca se va inscrie in tendinte.

    eu le-am comandat pe amandoua, si sper ca voi alege varianta datorita unui demo ce va aparea... daca nu... voi merge la noroc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 32 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts