Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 LastLast
Results 241 to 260 of 270

Thread: Dirt 3

  1. #241 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    dap, mea culpa atunci

  2. #242 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Jucam cu full damage, era un bug. Dupa ce am facut upload la video si am dat continue, am primit freeze la consola....
    Si asa a trebuit sa iau cursele de la inceput.

  3. #243 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eh, 1-0 pt Rasko

  4. #244 SP
    Member dayday's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    De ce crezi ca eram asa sucarit si dezamagit de joc? Si cu Dirt 2 a fost la fel dar macar erau mult mai multe tari. Pai in Dirt 1 nu e asa frate, ai 3-4 trasee diferite pe tara pe care le faci dintr-o singura bucata care dureaza vreo 4-5 minute... Plus ca HillClimb-ul (un fel de Trailblazer din ultimele doua jocuri) avea traseele lui diferite si foarte variate, niciodata nu era acelasi in cariera. De-aia zic, inca mai joc primul Dirt pe PC si nici nu se compara cu 2 sau 3, e cu mult peste.
    De-aia sper sa iasa ca lumea WRC 2011, ca au zis ca fac schimbari majore, are o puzderie de trasee, dar sta incredibil de prost la controlul masinii...

    ---------- Post added 27-06-2011 at 07:22 PM ----------

    Baieti, sa va uitati la episodul nou din sezonul 17 Top Gear. Veti avea o surpriza )
    Ce nr are ep si din ce sezon ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #245 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu mai stiu episodul, dar sezonul am scris clar ca e 17 .

  6. #246 SP
    Member dayday's Avatar
    At spune care e surpriza sa derulez episoadele sa il gasesc pe cel bun


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #247 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by dayday View Post
    At spune care e surpriza
    Si unde e surpriza?

    E chiar primul episod din sezonul 17.

  8. #248 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Surpriza e chiar challenge-ul cu Mini vs bob din Dirt 3.

  9. #249 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am vazut si eu in sfarsit cumm e sa ai joc cu online pass inregistrat deja. Multiplayer taiat, niste masini lipsa, chestia cu youtube anulata...
    De parca asta nu era destul, imi apare si in cadrul Dirt Tour cate un event pe care scrie mare "BUY". Asa de mare o fi foamea developerilor astora? Ok, sa nu-mi dea multiplayer, dar ma mai freaca si cu alte chestii de cumparat, inserate in cadrul campaniei pentru care am dat deja bani. Mi s-o cam facut o oarecare sila de Dirt si de Codemasters dupa treaba asta, cred ca trec inapoi pe Dirt 2

  10. #250 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Man eventurile din Dirt tour care iti apar cu BUY sunt din DLC-uri,deci apar la toti care nu le au cumparate,aveam gold pe toate coloanele,acum...,...stiu,is f enervante cand le vezi acolo in your face cu nesimtire+masini cu BUY...lame ce sa zic.Sa se spele pe cap cu DLC-urile si masinile lor, Codemasters nu mai vede nici un ban de la mine daca nu-si schimba atitudinea de

  11. #251 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Astept versiune de Call of Duty in care sa poti da cu cutitul doar daca ai VIP code activat

    cam asta e experienta mea de joc...

  12. #252 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Cu Dirt 3 au dat-o grav de pereti.S-a vazut criza mondiala din ei.Dupa ce ca jocul este muult mai slab decat Dirt 2 cu exceptiea acelor challenge-uri si game modurile din multiplayer nou introduse (pentru cine are Vip Pass of course ) au scos si ei 4 DLC-uri scumpe pentru contentul pe care il ofera, pe banda rulanta.Iar intre DLC-uri au scos la vanzare masini sau pachete de masini.
    Sa nu mai zic ca toate DLC-urile totalizeaza doar 250 de GS si le termini in 3-4 ore aprox.

    Urla foamea-n noi sha la la la.......si cu ea urlati si voi sha la la la.....Codemasters.Patetic ce sa zic.

  13. #253 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Daca DLC-urile Dirt3 ti s-au parut scumpe, trebuia sa le vezi pe cele de la GRID. 8 lire pentru cateva masini care mergeau doar la quick race
    Nu m-ar fi deranjat atat de tare dlc-ul si vip code-ul lipsa daca nu mi le bagau in fata la fiecare pas, in fiecare meniu din Dirt Tour. Aici au dat-o de gard. Ca vip code era si la Bad Company 2, de exemplu, dar era cu ceva mai mult bun simt implementat.

  14. #254 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu eram multumit daca puneau si ei mai multe trasee si nu doar unul pe care sa-l taie in bucati. Imi ia tot cheful de joc... Dar cred ca intentionat au facut asa ca sa-si vanda ei dlc-urile infecte. Si eu ma plangeam de 2 ca merge pe acelasi concept, dar macar acolo aveai nspe mii de tari, aici ai doar 4

  15. #255 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Tot DiRT 2 ramane cel mai bun joc din serie.

  16. #256 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Pentru mine, WRC 4 si Colin McRae Rally 2005 raman cele mai bune. Poate ca nu au grafica, fizica si alte chesti din jocurile noi, dar au trasee de unde sa iti alegi si alea sunt de 4-7 minute.

  17. #257 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu vorbeam doar de seria DiRT nu si celelate jocuri ce ii poarte numele lui Colin McRae.

  18. #258 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    DiRT 1 poarte numele de Colin McRae, la fel si 2.

  19. #259 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca e sa luam din seria Dirt, atunci CLAR primul Dirt ramane baza. Avea trasee lungi si frumoase si se baza mai mult pe point-to-point racing. 2'ul nu mi-a placut chiar atat de mult pentru ca avea acele trasee reciclate si impartite pe bucati, iar 3'ul e deja nesimtire.

  20. #260 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Stiam asta dar eu tocmai asta am spus ca nu vorbesc de toate jocurile care ii poarte numele ci numai cele din "mini-seria" DiRT.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts